Луцький депутат допоміг багатодітній сім'ї зібратися до школи
![](/resize/450x337/r/files/news/2018/09-04/252366/40681514_2096007557105092_7769937254004293632_n.jpg)
Депутат Луцької міської ради від УКРОПу Сергій Балицький допоміг багатодітній сім’ї із Луцька. Про це розповіла лучанка Тетяна Романчук.
Благодійник Сергій Балицький уже давно підтримує наших воїнів на сході. Однак, лучани знають, що звернутися до депутата можна із будь-яким питанням – він не залишиться осторонь.
«Про Сергія Балицького мені розповіли вчителі школи села Немир, що у Рожищенському районі, – розповіла Тетяна Романчук. – Шукати підтримки чи допомоги нині просто немає у кого, люди живуть своїми турботами та проблемами, а тому мене неабияк здивувало, що допомогу наша сім’я отримала того ж дня. Ми надзвичайно вдячні Сергію Балицькому за небайдужість до чужих проблем. У такі миті розумієш, що складної години не залишишся сам на сам із своїми турботами. Знала, що він допомагає нашим бійцям, бо ж і сама донедавна була волонтером, їздила на схід. Тепер турботи інші, бо ж наша сім’я поповнилася ще одним, уже п’ятим, чудовим малям».
Нагадаємо, що для учнів школи села Немир Сергій Балицький придбав рюкзаки, костюми для хлопчиків, зошити, іграшки та інше шкільне приладдя. Крім цього, депутат власним коштом закупив для школи бруківку, яку невдовзі викладуть у дворі навчального закладу.
Сам же депутат переконаний, що лише так, за умови підтримки та розуміння інших, можна зберегти надію, бажання жити та працювати.
«Мені здається, що про такі речі і говорити не варт, бо ж це, на мою думку, правильно, це нормально допомогти тим, хто цього потребує. Завжди намагався будувати відносини із рідними, близькими, знайомими і малознайомими мені людьми на засадах взаєморозуміння, допомоги та підтримки», – зазначив Сергій Балицький.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Благодійник Сергій Балицький уже давно підтримує наших воїнів на сході. Однак, лучани знають, що звернутися до депутата можна із будь-яким питанням – він не залишиться осторонь.
«Про Сергія Балицького мені розповіли вчителі школи села Немир, що у Рожищенському районі, – розповіла Тетяна Романчук. – Шукати підтримки чи допомоги нині просто немає у кого, люди живуть своїми турботами та проблемами, а тому мене неабияк здивувало, що допомогу наша сім’я отримала того ж дня. Ми надзвичайно вдячні Сергію Балицькому за небайдужість до чужих проблем. У такі миті розумієш, що складної години не залишишся сам на сам із своїми турботами. Знала, що він допомагає нашим бійцям, бо ж і сама донедавна була волонтером, їздила на схід. Тепер турботи інші, бо ж наша сім’я поповнилася ще одним, уже п’ятим, чудовим малям».
Нагадаємо, що для учнів школи села Немир Сергій Балицький придбав рюкзаки, костюми для хлопчиків, зошити, іграшки та інше шкільне приладдя. Крім цього, депутат власним коштом закупив для школи бруківку, яку невдовзі викладуть у дворі навчального закладу.
Сам же депутат переконаний, що лише так, за умови підтримки та розуміння інших, можна зберегти надію, бажання жити та працювати.
«Мені здається, що про такі речі і говорити не варт, бо ж це, на мою думку, правильно, це нормально допомогти тим, хто цього потребує. Завжди намагався будувати відносини із рідними, близькими, знайомими і малознайомими мені людьми на засадах взаєморозуміння, допомоги та підтримки», – зазначив Сергій Балицький.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.