USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцький «Діснейленд» демонтують, якщо власниця за 7 днів не прибере його

17 Серпня 2017 11:49
Дитяче містечко в Центральному парку імені Лесі Українки не функціонує, розташоване воно там там незаконно із 2014-го року. Власницю зобов’язали знести його за 7 дні, якщо ні, то цим займуться муніципали.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради 17-го серпня.

«На вулиці Глушець є дитяче містечко «Діснейленд», яке з 2014 року не має належних документів. Суб’єкт господарювання Алла Рожанська зараз в Росії», - доповіла директор департаменту муніципальної варти Луцької міської ради Юлія Сиротинська.

Відтак, члени виконкому ухвалили зобов’язати фізичну особу-підприємця протягом 7 днів з дати ухвалення цього рішення демонтувати тимчасові споруди та відновити благоустрій території.

Нагадаємо, що «Луцький Діснейленд» урочисто відкрили в 2013-му році.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Ау Показати IP 17 Серпня 2017 13:28
А як могла влада міста, особисто, відкривати об'єкт, який не має документів?
злий до Ау Показати IP 17 Серпня 2017 15:35
Прізвища "дозволяючих" і "відкриваючих" в студію
??? до Ау до Ау Показати IP 17 Серпня 2017 21:01
Відкрите 2013, а незаконно функціонує з 2014 року. Різницю бачите.!!!
Різниця до ??? до Ау Показати IP 28 Серпня 2017 17:52
В чому різниця, дали в оренду на 1 рік ? Не смішіть, ніхто б не будував нічого і бруківку не вкладав би лише на рік. Чи в 2014 році субєкт відмовилась ділитись?
59 Показати IP 17 Серпня 2017 14:17
А за " бабло" і могла...Все можна за "бабло". Тільки сумління (совість) не купиш. Як і прощення гріхів...
ДіснейЕНД Показати IP 17 Серпня 2017 16:34
http://www.volynpost.com/news/19140-u-lucku-vidkryly-disnejlend-foto
777 Показати IP 17 Серпня 2017 21:04
Сиротинська тільки зараз роздуплимлась, видно транш не прийшов з Росії, бо банки закрили.
Шок Показати IP 17 Серпня 2017 22:04
Ви спочатку побудуйте а тоді валіть !!! Ума не хватає на більше ???!!! Привикли все нищити безголові !!!Залиште дітям нехай бавляться !
Так же ж Показати IP 19 Серпня 2017 13:52