USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Міст у Луцьку все ж буде синьо-жовтим

28 Червня 2014 14:11
Десятки лучан вкотре долучились до фарбування мосту поблизу «Там-Таму» у кольори національного стягу України.

Патріотична акція, яку організувала спілка громадських організацій «Молодіжна платформа», є досить символічною, оскільки відбувається в День Конституції України. Прості лучани та громадські активісти планують вже сьогодні закінчити цілу сторону моста, оскільки попереднього разу сил та часу вистачило лише для того, щоб пофарбувати лише частину перил.

Як розповів один із координаторів акції Захар Ткачук, «завдання мінімум» на сьогодні – це пофарбувати одну сторону мосту.
Громадський активіст нарікає, що на заваді цьому може стати брак робочих рук, оскільки дофарбовувати міст прийшло набагато менше людей, ніж було першого разу.

Однією з причин затримки в фарбуванні мосту називає брак коштів. Нагадаємо, тоді активісти шукали кошти сере благодійників та просто небайдужих лучан. Мовляв, жертвували гроші на фарбу та необхідні інструменти навіть перехожі: «Бувало таке, що машини зупинялись і водії приходили давали гроші на фарбу», - каже Захар Ткачук.

Вочевидь, містянам така ініціатива дійсно припала до душі – раз пораз водії сигналять, проїжджаючи повз, а велосипедисти вітаються словами «Слава Україні!».

Організатори акції стверджують, що після закінчення однієї частини мосту візьмуться за іншу. Але наскільки швидко це буде зроблено, залежить від людського ресурсу. Тому всіх охочих долучитись до патріотичної акції активісти закликають приїджати протягом дня та допомогти зробити місто гарнішим та патріотичнішим.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
правда Показати IP 28 Червня 2014 15:14
весною міст покрасили,комусь захотілося випендритись. запитання тільки одне ,грошей не було для чого затівати цю роботу і що помінялося ну хоча - би у Луцьку?такі дурні ідеї втілюють в життя ."Собака не має що робити то я....ця лиже"
Правда до правда Показати IP 28 Червня 2014 16:13
Якщо не знаєте звідки взялася фарба, то немає чого вибачте П**здіти! Фарбу закупив чолові - один, взяв, купив і привіз. Ніхто ні в кого гроші не видирав! З вашого карману ці гроші не взяли
мая до Правда Показати IP 28 Червня 2014 16:37
акція на краску проходила (новини за 26 червня) а матюкатись не культурно!!!!!
Правда до мая Показати IP 28 Червня 2014 16:40
Посилання на новину, будь ласка
Анонім Показати IP 28 Червня 2014 16:29
то чому акція була "дайте гроші на фарбу "? питання в тому що від цього моста змінилось? п....ите ви !
Наталія до Анонім Показати IP 28 Червня 2014 16:36
В статті написано про акцію "дайте гроші на фарбу"? Чи у вас від перегріву глюки почалися? Не видавайте те, що ви хочете бачити, за дійсне! Сама щойно прийшла з акції - люди ще фарбують, а я вже просто не змогла добути. Ні в кого гроші ні на що не просили. Для таких як ви ніколи нічого не міняється) ото вмієте тільки те робити, що сидіти і нити і гадити!
анонім до Наталія Показати IP 28 Червня 2014 16:38
читай за 26 число перегріта!
Наталія до анонім Показати IP 28 Червня 2014 16:44
Так, можливо дещо на сонці перегрілася за 3,5 години фарбування! Проте ніяких подібних новин за 26 червня, на жаль, я не бачила. Як і дописувач Правда я знаю, що цього разу так, просили здавати гроші, проте що, їх силою збирали чи крали з карманів? Знайшлася добра людина, яка купила фарбу без питань і без вимагань грошей за те, що купив фарбу. Тому про яку акцію дайте горші на фарбу іде мова особисто я не знаю
Олена Показати IP 28 Червня 2014 16:30
Класно! Молодці! А міст шикарний ◕‿◕
совок до Олена Показати IP 28 Червня 2014 17:39
коментар було видалено
Анонім Показати IP 28 Червня 2014 18:25
Дурдом
анонім Показати IP 28 Червня 2014 20:10
для чого робити одну і ту ж роботу два рази , міст покрасили весною,зараз його покрасили знову, пройдіть парком ,дворами,скільки дитячих майданчиків не фарбовано ,зрештою під"їзди , а тут ???????????
Наталія до анонім Показати IP 28 Червня 2014 23:39
За дитячі майданчики, вибачте, хай платять батьки. Коли в мене в дворі Чернецький поставив корабель дерев*яний, то мамаші сиділи і дивилися з задоволенням, як їхні чада трощать цей корабель. Тепер батьки самі зібрали гроші, пофарбували майданчик і раз заставили дітей прибрати його - тепер ніхто не смітить і ніхто нічого не ламає. І ще по поводу моста. Гроші організатори не брали з міської казни (це для тих, хто каже, що міст вже фарбували). Це була суто їхня ініціатива (дякую за те, що ще ініціативні люди не переродилися). Не ваша, а їхня. Хочете зробити щось краще? Вперед, покажіть приклад. І покажіть нам, що ж треба справді робити - пофарбуйте майданчик (своїм, звичайно, коштом), приберіть десь або ж щось інше. А нити тут сидіти можуть лише ті, хто більше ні на що не здатен.
lutchanka до Наталія Показати IP 30 Червня 2014 22:23
Дівчинко, не звертай уваги на совкове бидлоття!!! народжений повзати ніколи не буде літати! Ви - молодці!!!!
Микола до анонім Показати IP 7 Липня 2014 16:36
ПОФАРБУЙ!
таня Показати IP 28 Червня 2014 20:12
Ті, хто пишуть образливі коментарі, -- заткайтеся і далі сидіть собі дома в своєму злі і нудоті. Якщо у вас в житті немає інших радостей, крім того, як ганити чужу ініціативу та роботу, то вам вже, на жаль, нічого не допоможе. Питав тут хтось, що змінилось? Та зовнішній вигляд змінився. Міст з совкового перетворився на патріотичний!) І це, на мою думку, прекрасно!
свідомий до таня Показати IP 28 Червня 2014 20:25
зараз нам стрибати з нього буде файно...
Igor до таня Показати IP 28 Червня 2014 21:21
Та тут половину Ватніків сидить... все їм не подобається... Думаю ще ті тролі... Нормальні люди таке не будуть писати...
свято Показати IP 28 Червня 2014 20:23
рагульленд
нона Показати IP 28 Червня 2014 23:49
коментар було видалено
Ольга Показати IP 28 Червня 2014 23:51
Як на мене, ви великі молодці! Місто стало на краплинку яскравішим) а замість того щоб сидіти на диванах і нити про потрачені кошти чи дурну роботу, вперед, показуйте приклад! а почати можна, як мінімум, зі свого подвір'я - привести до ладу свої занедбані території.
Я Показати IP 7 Липня 2014 16:38
МОЛОДЦІ! Так тримати студенти України, нехай місцеві, але патріоти, вийшли у свій вільний час, та і попрацювали добре.
Жителька Луцька Показати IP 7 Липня 2014 16:40
Я їду по цьому мосту 2 рази у день на роботу і додому, стало яскравіше та добріше від цих українських кольорів. Дякую студенти.
катя Показати IP 8 Липня 2014 09:53
Дуже гарно і сучасно, відповідає українським ідеям