USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

У мікрорайоні 40-А у Луцьку висадили 100 фруктових дерев

1 Квітня 2017 16:34
Активні лучани, голови ОСББ та місцеві депутати долучилися до Всенародної акції «Посади своє дерево в ім’я Любові, вічності і життя тих, хто тобі це життя зберіг».

Так, у суботу, 1 квітня, вони висадили 100 фруктових дерев на вулиці Наливайка у Луцьку.

Голова правління фонду розвитку ЗОШ №11 «Ерудит», створеного за сприянння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», Наталія Гунько домовилася з місцевим «Екоклубом», який надав саджанці дерев - яблунь, вишень, черешень, персиків, абрикосів, слив, та кущів - смородини й порічки.

Садити дерева й кущі взялися виконувач обов'язків Луцького міського голови Ігор Поліщук, депутати Сергій Балицький, Юрій Безпятко, Віталій Ляцевич, заступник головного редактора газети «Вісник» Наталія Толмачова та чимало небайдужих мешканців міста.
Опісля усі вони активно долучилися до прибирання прибудинкових територій.

Нагадаємо, сьогодні у всіх районах Луцька відбувається загольноміський суботник. Так, як прибирали на ЛПЗ можна подивитися у фоторепортажі.
Фото Наталії Толмачової та Юрія Безпятка
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Санчез Показати IP 1 Квітня 2017 17:02
Молодці, але це все тільки перед виборами....
Лучани до Санчез Показати IP 1 Квітня 2017 20:03
Деб**на позиція! В нас вибори по декілька разів на рік, то давайте ні хрена не робити, бо ж вибори. А коли треба було садити? Зимою?
40-А Показати IP 1 Квітня 2017 17:47
Молодці, шкода що так мало активістів, тільки керувати вміють а до роботи зась
Вовка Показати IP 2 Квітня 2017 07:49
В.о. мера міста дивує то на ДПЗ сміття в парку збирає то вже на 40-у дерева висаджує. Мабуть і справді мером хоче бути. Як на мене я не проти, молодий, сучасний не старої комуняцької закалки.
валерій Показати IP 2 Квітня 2017 09:36
А фруктові навіщо ??? Щоб дебіли поламали,коли урожай будуть збирати ??? То тільки для галочки перед виборами... а головою зась думати...
? до валерій Показати IP 2 Квітня 2017 11:21
тим більше фруктові біля траси - це взагалі повна дурниця. Хай плоди набираються всякої гадості, а лучани їстимуть
Док Показати IP 2 Квітня 2017 14:34
По 500 грн.платили
лучанин Показати IP 3 Квітня 2017 10:07
Основна проблема у цих коментаторів всередині. Гадка позиція. Якщо хтось береться до якоїсь справи вони знають що все не так. Якщо не так то підніми задницю і засади парк так як ти вважаєш за потріне і скажи оце так.
Юра Показати IP 3 Квітня 2017 14:19
Молодці так тримати!!!!!!
Свідомий Показати IP 3 Квітня 2017 14:21
Замість того, щоб дурню всяку писати взяли б самі вийшли і щось корисне зробили, а то сидите і поради даєте, до роботи лежні.....
пролетарій Показати IP 3 Квітня 2017 14:26
Хороша ініціатива, всі хто приймав участь молодці, от тільки люди в нас олені, не дбають навіть там де живуть, а лише аби когось обіс..ти та нагадити в тих місцях де поприбирали, ось приклад, парку 900 річчя, цілий день прибирали, а вже на наступний ось таку красу лишило після себе бидло! Пропоную відловлювати таких екземплярів і 14 днів виправних робіт, без розбору, щоб самі прибирали
дід Панас Показати IP 3 Квітня 2017 14:28
от читаю коменти диванної гвардії і дивуюся, дійсно, а чого дерева весною саджають??? а чого фруктові, а не пальми наприклад? щоб дебіли поламали, коли будуть урожай збирати... Якщо ти, дебільне, будеш сидіти на дивані, то ніхто окрім тебе ламати ті дерева не буде! ти привикло все життя нити! вийди на двір, візьми не плодові дерева, покажи приклад! п.с. раз ти вже перед компом, глянь у вікіпедію, коли саджають дерева, а то можеш і взимку садити)))
Ксенія Показати IP 3 Квітня 2017 14:39
Хороша акція! Молодці. Гарний приклад для підростаючого покоління.
Вікторія Показати IP 3 Квітня 2017 14:40
Стільки негативу вилити, коли відбувається позивна та хороша подія!!! Я лише "за" аби такі речі відбувалися частіше!!! Молодці!!!!
до 40 кварталу Показати IP 3 Квітня 2017 16:07
Молодці, таких організованих людей рідко зустрінеш, так тримати!!!