USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На громадян, які засмічують Луцьк, складають протоколи

21 Січня 2017 18:29
Луцькі муніципали взялися за мешканців приватного сектору міста, які викидають сміття на вулицю і не хочуть придбати контейнери для сміття.

Про це повідомляє у Фейсбуці Департамент Муніципальної Поліції Луцької міської ради.

«Знову у нічному чергуванні, цього разу на вулицях Львівській та Ковельській. Враження просто зашкалюють. Лучани, чому ви не любите своє місто?», - звертаються муніципали до лучан.

За сміття, залишене на вулицях міста, на лучан сьогодні, 21 січня, складено 3 протоколи.

«Місто повинне знати своїх героїв! Сьогодні знову чергуємо та ловим тих, хто лінується придбати індивідуальний сміттєвий бак для викиду відходів. 3а ст.152 КУпАП складено 3 протоколи на вул.Тарасова. З 7.00 ранку на вул.Львівській уже бардак і гори пакетів із сміттям», - йдеться у повідомленні.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Сашко Показати IP 21 Січня 2017 19:04
Україна - це Єврора
slav. Показати IP 21 Січня 2017 19:28
Давно пора , тільки хто це буде робити?
LT Показати IP 21 Січня 2017 19:54
Хлівне виховання(((
Фе Показати IP 21 Січня 2017 20:41
Яка різниця що говорять люди, важливо те, що вони роблять .Щоб зрозуміти цивілізованість жителів достатньо хвилин 10-15 пройтись по місту та поспостерігати: як утилізується сміття (наявність смітників роздільного сортування, рівень засмічення), як себе поводять учасники дорожнього руху (пропуск водіями пішоходів на переходах, перебігання дороги поза пішоходним переходом ), посадка та висадка пасажирів у громадському транспорті (намагання чим швидше потрапити в середину перегороджуючи вихід),дотримання черг (постійне намагання пройти без дотримання).
Іван Показати IP 22 Січня 2017 01:00
Що за дурня. Люди в платіжках сплачують за вивіз сміття. Якщо влада хвора, пора може кров пустити. Знущаються над лучанами як можуть.
Укроп Показати IP 22 Січня 2017 01:02
Вже муніципали порядок біля старого базару навели, і впевнено пішли далі. Клоуни!
Любарт Показати IP 22 Січня 2017 10:47
Порядок там де не смітять! Така ситуація з виносом сміття - це відношення жителів до інших людей та до самих себе. В розвинутих країнах біля кожного будинку стоїть бак, де й перебуває сміття до часу вивезення. Такі речі відразу кидаються в очі іноземцям, після чого вже ніякі демонстрації пісень-плясок та інших культурних досягнень не діють .Формується однозначний правдивий висновок - тут живуть свині!
Людвиг Аристархович Показати IP 22 Січня 2017 11:18
Ай-яй-яй! Да кто же это сделал?!!!
Волинянин Показати IP 22 Січня 2017 11:44
Справжній СРАЧ!Україна починається з кожного з нас!Як так можна не любити своє рідне місто?Самі ж гадимо на своїй ж території.В нас менталітет не той що у Європи.В нас колхозний і свинячий менталітет.Яка Європа-забите село!
Анонім Показати IP 22 Січня 2017 12:07
статтю 152 КУпАП треба застосувати до Сиротинської в звязку із відсутністю належної організації вивезення сміття. крім того, лобіювання інтересів виробників та продавців контейнерів - це вже попахує кримінальною відповідальністю
Лучанин до Анонім Показати IP 22 Січня 2017 12:24
Що ж по-вашому сміттєзбиральне авто повинне курсувати в режимі 24\7 по вулицях міста і працівники служби утилізації повинні заходити до Вас додому і забирати сміття ? Не хочете купувати бак то хоч сміття віднесіть до контейнера.
Ха ха Показати IP 22 Січня 2017 12:13
Ось ваш розвиток, прогрес і покращення. За скільки років навіть сміттєвого баку для себе ж купити не хочете.Сумно, прикро і безнадійно.Впевнений що через ще років 20 буде так само- люди тут такі.
Пилип Показати IP 22 Січня 2017 12:37
Тут живуть за принципом: "Моя хата скраю і що буде робиться за її межами після виносу сміття не знаю і знати не хочу".
ку-ку Показати IP 22 Січня 2017 13:05
це все від поліщуків та путіна! корінні сміття викидають через вікно!
ЛюбОВ Показати IP 22 Січня 2017 15:29
Думаю що ніхто би незбирав твого сміття після того як ці пакети порозривають собаки.Вихід е-треба купити баки і поважати самого себе.Подивіться блогерів з Америки там всюди стоять баки.А не маеш бака вивозь сміття сам до контейнера.Провулок Кічкарівський \гілка від Чернишевського\Вам всім ПОЗОР.Розберіться хто в неділю вечером виносить сміття?
ВІКТОР Показати IP 22 Січня 2017 22:35
якщо забрати робочий час забору пакетів і мусору над дорогою і врахувавши оплату праці і поділити її між муніципалами потім зробити штраф за порушення викиду сміття у сумі 5000гр то всі булиб щасливі як рибалки муніципали так і люди що викидали мусор і був би порядок ато просто бардель і годі казати