USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

На території школи №9 з'явилася нова бруківка

3 Вересня 2016 14:19
Нова бруківка з'явилася до початку нового навчального року на території луцької школи №9.

Кошти з міського бюджету для її вкладання виділили за сприяння депутата Луцької міської ради від фракції УКРОП Сергія Шкоди.

Завдяки злагодженій роботі ТОВ "БетонБрукСервіс" всі роботи були виконані вчасно. Тож новий навчальний рік у школі розпочався з облаштованою територією.

Колектив навчального закладу, учні та їх батьки мали можливість оцінити якість роботи під час урочистостей, присвячених Дню Знань, які відбулися днями.



До слова нагадаємо, минулоріч у номінації «Кращий загальноосвітній навчальний заклад 2015 року» серед загальноосвітніх навчальних закладів міст обласного значення визнали Луцький навчально-виховний комплекс № 9.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
лучанам Показати IP 3 Вересня 2016 14:49
якщо хтось від укропа то бруківка добре, як на вул Л.Українки міська рада поклала то погано, радакціє майте совість, хоча яка совість!!!
Анонім до лучанам Показати IP 3 Вересня 2016 18:35
Так вона тримаеться тiльки тому, що укропiвський депутат ii освятив))
місцева жителька до лучанам Показати IP 6 Вересня 2016 15:26
біля 9-ої школи не було бруківки, а лише старий асфальт дірявий, там необхідно було змінювати покриття, а те, що на Лесі Українки зробили, то інша пісня, бо та бруківка не потребувала катастрофічної заміни
Ну ну Показати IP 3 Вересня 2016 14:50
Так, але то було ДО укладення бруківки.
Лучанин Показати IP 3 Вересня 2016 15:26
Давно пора було зробити гарне подвір"я в хорошій школі. Батьки здають такі великі гроші в школу, а на бруківку кошти з міського бюджету ?
Мама до Лучанин Показати IP 3 Вересня 2016 16:08
Які це такі великі гроші???? Так само здаємо як і в інших школах)))))
666 Показати IP 3 Вересня 2016 15:49
Цікаво які великі гроші здають батьки? Моя дитина вчиться в цій школі і і великих грошей ми не здаємо. А Шкоді дякую. Зміни на краще в благоустрої школи завжди добре
Лучанин до 666 Показати IP 3 Вересня 2016 18:01
Вибачте, помилився
Дивно Показати IP 3 Вересня 2016 18:20
А чому фасад закладу такий непривабливий? Сірий. Добре було б змінити колір фасаду.
фівап до Дивно Показати IP 3 Вересня 2016 18:52
Нема грошей
1234 Показати IP 3 Вересня 2016 23:48
А від школи прибрати торгівлю сигаретами і алкоголем - СЛАБО ??
справедливість Показати IP 6 Вересня 2016 15:41
Знайшли ще показову школу!? Одні панти. Батьки гроші здають, а по коридорах паркет гуляє. З технікою безпеки в школі слабо. Аби був нормальний господар то саме елементарне можна було б виправити в школі. Ха ха "кращий навчальний заклад".