USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

На Волині 90% хліба випікається «по підвалах», - виробник

30 Березня 2015 16:25
Чимало підприємств в області виробляють хліб, не оформлюючи працівників офіційно та не сплачуючи податків, - повідомляє директор ПАТ «Теремно-Хліб».

Про це йшлося під час наради в облдержадміністрації з питань стабілізації цінової ситуації на ринку хліба і хлібобулочних виробів 30 березня.

Як зазначив директор ПАТ «Термно-Хліб» Андрій Тищенко, ще 17 вересня минулого року під час подібної наради з метою стабілізації цін на ринку хлібобулочних виробів піднімали питання щодо тіньового ринку хліба в області. У протокол наради внесли рекомендацію силовим структурам проводити роботу щодо організаційної діяльності хлібопекарських підприємств області. Відтоді він не бачить жодних жодної діяльності у цій сфері.

Андрій Тищенко підкреслив, що АМКУ оштрафував його підприємство на 68 тисяч гривень попри те, що воно сплатило 800 тисяч гривень ПДВ до бюджету протягом місяця, а про жодну справу щодо тих, хто працює «вчорну» досі не чути.

«Тих, хто працює «по-білому», штрафують, а на тих, хто працює по підвалах, не звертають увагу», - зауважив очільник ПАТ «Термно-Хліб».

Він наголосив, що з 40 виробників хліба в області лише 4 сплачують усі податки. Те, що в тіні перебуває 90% ринку хлібобулочних виробів, влада, з його слів, не бачить, адже складно повірити підприємствам, де офіційно є 10-20 працівників із середньою зарплатою 1-1,4 тисячі гривень.

Він зазначив, що в той час, коли одних виробників придушують, іншим «усе дозволено».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
віра Показати IP 30 Березня 2015 16:47
Керівник правий на 100%! Бо поки виробництва, торгівля ,послуги не будуть працювати відкрито, офіційно, сплачуючи всі податки, толку в державі годі чекати!!!!!!!!!!
Корінний лучанин до віра Показати IP 30 Березня 2015 20:38
Керівник може і правий, але ТУМАНУ напустив багато! Конкретики про тих хто в тіні НІЯКОЇ, пусті слова. Тоді можливо і його доля прибутків в тіні. Образився, певно, що немає бажаної РЕАЛІЗАЦІЇ. Он люди з невеликими з/п та пенсіонери почали купувати черствий хліб бо ціна в 2 рази менша, десь по 3грн. з копійками. А в супермаркеті "СІЛЬПО" що біля ЦУМу, я хліб хотів купити(нещодавнр) свіжий "ТЕРЕМНО" а на на полиці лежав уже черствий по 7грн. то це НОРМАЛЬНО? Його навіть по ходу продажі не переоцінюють "СІЛЬПІВСЬКІ" менеджери-мудрагелі! А багато хліба у нас привозного з інших областей, так що для "ТЕРЕМНО" конкуренція є! Хай не плаче, бо покупець вибирає те що подобається! Я цим не хочу сказати що ТЕРЕМНІВСЬКИЙ ХЛІБ недобрий , навпаки ДОБРИЙ і я його завжди КУПУЮ свіжий у торгових точках "ТЕРЕМНО-ХЛІБ".
456789 Показати IP 30 Березня 2015 17:49
Від цієї держави і так толку нема і не буде.
математику до 456789 Показати IP 30 Березня 2015 18:54
Ти бамбуло також частина нашої держави. Думай що бовкаєш.
Тут теж бачив Показати IP 30 Березня 2015 18:00
Я так розумію, що маються на увазі ці цифри: http://www.volynpost.com/blogs/1488-koly-pochnemo-isty-chesnyj-hlib-abo-hto-kryshuie-hlibnyj-rynok Так, красота....
Тетяна Показати IP 30 Березня 2015 18:23
Керівник ПАТ ТЕРЕМНО ХЛІБ - ПРАВИЙ!!! В тіні "чорних" виробників обертаються чи малі кошти, і спрямовані вони на інтереси власників такого бізнесу, а не на інтереси населення, чи місцевого бюджету. На Рівненщині "чужих" постачальників не вітають, а На Волині : заходьте. виносьте, але щоб ніхто не бачив! Так воно майже всюди, але нам з того лише збиток. Волиняни підтримуйте свого місцевого виробника, не дайте можливості перетіканню ваших коштів в бюджети чи "кишені" інших областей!
Корінний лучанин до Тетяна Показати IP 31 Березня 2015 14:46
УКРАЇНА У НАС ОДНА! При чому тут інші області? Хліб є товаром як і інші продукти. Ковбасу , масло , молоко, майонези ТОРЧИН і інші продукти із ВОЛИНІ продають в інших областях . Яке перетікання КОШТІВ, що за бред совдепівський? Аж смішно читати.
Сумління Показати IP 30 Березня 2015 18:28
"Тіньовики" теж якось намагаються вижити, але якщо на місцевому ринку присутній "білий" потужний виробник, який годує населення Волині якісною та натуральною продукцією, а місцевий бюджет" "годує" податками то навіщо "підривати" його потенціал та прагнення? Де СПРАВЕДЛИВІСТЬ, заради якої наші брати віддають життя!!!!!???? Нажаль у наших "структур" є справи прибутковіші, ніж викривати "хлібних тіньовиків". "В чому сила, брати?................. ні ... - в істині сила!"
Селюк Показати IP 30 Березня 2015 19:03
А скількі в тіні працюють АЗС? порахуйте....нарада облдержадміністрації з питань стабілізації .....
Василь Показати IP 30 Березня 2015 22:15
Теремно пичи нормальний хліб ,а не переробляй старий який вже залежується.
100500 до Василь Показати IP 30 Березня 2015 22:54
Вася, навчись грамотно писати, в свою чергу Теремно буде пИкти нормальний хліб))))
Василь неграмотний Показати IP 30 Березня 2015 23:39
Не умнічай ,від тих грамотєїв вже тошнить! Їх вже стільки розвелося ,а толку.... А теремно спортився -да,да
100500 до Василь неграмотний Показати IP 31 Березня 2015 00:46
ти прав! але і від тупоголових людей також тошнить, навіть більше ніж від громотєїв!!!
Василь Показати IP 31 Березня 2015 01:13
В нас обично громотєї ведуть себе як тупоголові (починаючи від президента і т.д.)
Андрій Показати IP 31 Березня 2015 09:49
ТЕРЕМНО ХЛІБ дуже потужний виробник, і з їхніми обсягами, вони можуть зробити доступніші ціни на хлібобулочні вироби. Ви уявіть, якщо забрати з ринку інших виробників - які тоді ціни монополіст буде лупити!!? Нехай краще ТЕРЕМНО ХЛІБ розкаже, як вони чисто і прозоро тендери виграють)).
мішка Показати IP 31 Березня 2015 12:56