USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині викрили поліцейських, які «кришували» лісоперевізників

4 Вересня 2018 16:20
Правоохоронці викрили інспекторів патрульної поліції Маневицького відділу поліції, які на постійній основі одержували неправомірну вигоду від лісоперевізників за не створення перешкод у їхній діяльності.

Про це інформує прес-служба прокуратури області.

Сьогодні, 4 вересня 2018 року, одного із поліцейських затримано безпосередньо після одержання неправомірної вигоди. Усього патрульні одержали від перевізників близько 10 тис. грн.

Тривають невідкладні слідчі (розшукові) дії, по закінченню яких буде вирішуватися питання щодо повідомлення правоохоронцям про підозру та обрання їм запобіжних заходів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
марефа Показати IP 4 Вересня 2018 16:42
Волынь хай соби там роблять що хчуть, главне щоб в Украини було все нормально.
! до марефа Показати IP 4 Вересня 2018 16:54
Ох ти й *урне, ну й дурн*вате! Хоть клавіатуру з українською розкладкою купи, чи що, бо ж зовсім "палєво".
пащенко Показати IP 4 Вересня 2018 16:51
лошари попалися, хітрі собі працюють як має бути!!!
Справедливий Показати IP 4 Вересня 2018 16:58
Реформа сила фореве зе бест.
БОС Показати IP 4 Вересня 2018 19:32
Прізвище того бидла напишіть, будь-ласка, і на самосуд до народу. Я йому сам яйця вирву і рука не дрогне.
Ігор Показати IP 4 Вересня 2018 22:43
Там ще Зайцев з Відділу патрульноі поліціі м.Ковля є , дуже гроші любе взяти з ледей невинних,Ягодин кришує контрабанду
Олена Показати IP 5 Вересня 2018 00:19
Ой всі прям невинні,якого ''х'' даєте.Я б саадила і тих,що беруть взятки,і тих ,що дають на однаковий срок.
Павло Показати IP 5 Вересня 2018 10:54
Так той ліс возить не дятько з села, а лісгоспи. Чого платять бо лівак везуть. Так тут потрібно і тих і тих нагінати!!!