USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

На волинській митниці «процвітає» корупція

4 Липня 2014 12:05
Івано-Франківське підприємство за сприяння співробітників митниці намагалося ввезти в Україну 66 тонн цукру під виглядом суміші какао. Про це інформує ТРК «Аверс».

Співробітники Служби безпеки України викрили корупційні дії з боку окремих працівників Ягодинської митниці, які сприяли приватним підприємцям у зменшенні платежів до держбюджету при ввезенні товарів на територію нашої держави.

Окрім того, що комерсанти при проходженні митного контролю та оформленні вантажу надали підробні супровідні документи. Вони вступили у корупційну змову із працівниками митниці, які підмінили зразки товару для експертного дослідження.

Усі задокументовані матеріали, що підтверджують корупційні дії працівників Ягодинської митниці, передали до органів прокуратури для прийняття процесуального рішення.

За матеріалами СБУ органами Міндоходів стосовно директора приватної фірми склали протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України.

Згідно з постановою Апеляційного суду Волинської області товар вартістю майже півмільйона гривень конфіскували та додатково наклали штрафні санкції у розмірі 100 відсотків від його вартості.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
100 Показати IP 4 Липня 2014 12:10
Не може бути нова влада живе по новому.
Думка Показати IP 4 Липня 2014 12:22
Ото новость... А мы и не знали....
Висновок Показати IP 4 Липня 2014 12:37
Кожен починає із себе - перестаємо давати і жити максимально чесно. Віримо в краще і боремося з гіршим. Це ж не складно.
Мы до Висновок Показати IP 4 Липня 2014 13:24
Мы уже выросли из пеленок, сказки уже не интересны...
Тарас Показати IP 4 Липня 2014 12:49
Да ладно?)))
вася Показати IP 4 Липня 2014 12:57
яущо такі закони що краще дати тоді менше в державу платити тому і робляться такі откати податківці теж жирують НІЧОГО не помінялось люди! а стало ще гірше -все подорожчало а ті хто крав так і краде і нові ще беруть бо інших відсторонили ганьба ганьба владі ніхто нічого не хоче робити а кров хлопців вже все обличчя замазали наші владці
назарій Показати IP 4 Липня 2014 14:04
це не тільки на митниці процвітае нчого не помінялось тільки все доооооооооооорооого!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
НОНА Показати IP 4 Липня 2014 14:34
Корупція процівтає у всіх сферах нашої держави, а діюча влада не звертає на це уваги. Одна з вимог майдану - боротьба з корупцією. То виникає питання коли вже на рівні держави розпочнуться системні заходи по боротьбі з корупцією. Ви гляньте на автомобілі на яких їздять борці з корупцією з МВС, СБУ і податкової. Питань немає але у людей терпець вірветься. Будуть горіти і автомобілі і котеджі владних корупціонерів
777 до НОНА Показати IP 4 Липня 2014 15:21
Мабуть пора вже знову вирушати на майдан, тоді я думаю вони самі все віддадуть!!
333 до НОНА Показати IP 5 Липня 2014 10:42
Ще треба взяти за жабри тих двоє і Ко' хто до кожної машини підходить і собирає дань для Литвина на фоткі видно які повні в них кармани. І камер не боятися!!! А що вони роблять перед митницею, створюючи черги, щоб народ платив по 300-500 грн. І як це все розуміти??? І до чого ми вже дожилися??
Анонім Показати IP 5 Липня 2014 02:49
Тільки люстрація !