USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

На «вишківському» перехресті встановили світлофори. ФОТО

26 Червня 2015 19:12
На перетині вулиць Набережна-Ківерцівська-Стрілецька-Героїв УПА встановили світлофорний комплекс. Щоправда, світлофори є лише частиною проекту з впорядкування руху, отож запрацюють вони лише після завершення усього проекту.

Про це повідомляє «Район Луцьк».

Загальна вартість обладнання, робіт і будматеріалів склала 376,8 тисяч гривень.

"Цей світлофорний комплекс є лише частиною проекту з впорядкування руху на цьому перехресті. Там ще мають зробити покриття, нанести розмітку, облаштувати переходи і турнікети. Лише після завершення усього проекту світлофори будуть переведені у робочий режим", - розповіла Оксана Товчинська, інженер КП "Луцьксвітло".

Зауважимо, що рух на вишківському перехресті завжди був проблемним і часто траплялися ДТП. Навіть водії зі стажем знають, як непросто проїхати перехрестя вулиць Стрілецької та Героїв УПА.

ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНІШЕ: ОСОБЛИВОСТІ ЛУЦЬКОЇ ЇЗДИ: «ВИШКІВСЬКЕ» ПЕРЕХРЕСТЯ. ВІДЕО

Нагадаємо, з ініціативою встановити світлофор на перехресті вулиць Стрілецька та Героїв УПАще під час 60-ї сесії Луцької міської ради виступив народний обранець, член депутатської групи «Новий Луцьк» Петро Савчук (нині - ректор ЛНТУ, - ред.).

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
дідо Показати IP 26 Червня 2015 19:24
Молодець Романюк.
Лучанин до дідо Показати IP 26 Червня 2015 20:03
Молодець, взагалі то, за возом бігає. А гроші витрачати (376,8 тисяч гривень). кожен може.
БОГ до дідо Показати IP 26 Червня 2015 20:45
коли алкаш став молодець
fd до БОГ Показати IP 26 Червня 2015 21:10
сам ти алкаш
до МЯ до дідо Показати IP 27 Червня 2015 15:54
перехрестя люди давно чекали і просили шановного мера. тільки щось не дуже ворушилися, тепер тільки тривожно стало перед виборами, що може крісло мерське й захитатися
Бувалий Показати IP 26 Червня 2015 19:33
На одне перехрестя 376.8 штук викинули,а скільки собі взяли можна подумати що у цих світлофорів така ціна
дідо до Бувалий Показати IP 26 Червня 2015 19:44
Слухай,"спеціаліст по світлофорах", не суди по собі.
Романо дідо до дідо Показати IP 27 Червня 2015 11:39
На Волині встановили світлофор за 190 тисяч гривень.http://www.volynpost.com/news/49843-na-volyni-vstanovyly-svitlofor-za-190-tysiach-gryven-foto А тут витрати 376,8 тисяч гривень
лучанин до Бувалий Показати IP 26 Червня 2015 20:02
Мені похер скільки взяли і скільки вклали. Діло зробили толкове!!!!Якби ти там б**ть розбивав машину 2 рази. При тому що обидві були новими і ти їхав би по головній. Оо може б і зрозумів. Романюк молодчина. До нього всі лиш обіцяли. Молодчина. Так тримати. А що ти зробив для Луцька,України та й суспільства взагалому????
бик до лучанин Показати IP 26 Червня 2015 20:40
таким бикам як ти на конях їздити треба вам що є що немає всеодно а що романюк зробив? щось я його серед роботяг які встановлювали не бачив люди світлофор поставили а не романюк
Жанна до бик Показати IP 27 Червня 2015 18:06
мдааа.. якщо так судити, то треба розібратися хто тут бик...
світлофор моргайко Показати IP 26 Червня 2015 20:06
Мені пофіг хто мене сюди поставив, але це найбільш дибільне перехрестя в світі і оставляти його без мене не варто. Хто скаже: я вже працюю? Чи може мене підключать після нового року?
Мойша Показати IP 26 Червня 2015 20:09
А можна написати за чиїм депутатським зверненням чи запитом встановили цей світлофор? (не варто мене переконувати, що це ідея Романюка)
Сірода до Мойша Показати IP 26 Червня 2015 21:11
Сірожа. то ти?
Жанна\ до Мойша Показати IP 27 Червня 2015 18:07
уважно читаємо статтю: Нагадаємо, з ініціативою встановити світлофор на перехресті вулиць Стрілецька та Героїв УПАще під час 60-ї сесії Луцької міської ради виступив народний обранець, член депутатської групи «Новий Луцьк» Петро Савчук (нині - ректор ЛНТУ, - ред.).
Шофер Показати IP 26 Червня 2015 20:24
А чого не написали як світлофор вмикатиметься. Там колія. поїзд теж буде приторможувати чи як?
Анонім до Шофер Показати IP 26 Червня 2015 21:12
Як тільки скінчилася Радянська Влада,так і поїзди скінчилися...
нарешті Показати IP 26 Червня 2015 21:21
нарешті!!!
Лучанка Показати IP 27 Червня 2015 01:06
Кожен день проїжджаю дане перехрестя. Дуже хотіла, щоб все ж таки встановили світлофор, оскільки рух на даній ділянці ну дуже активний, досить велике скупчення машин. Задоволена тим, що встановили світлофор. І думаю, немає різниці, хто зініціював даний проект, головне безпека на дорозі як водіїв, так і пішоходів.
логістик Показати IP 27 Червня 2015 06:14
потрібно круг робити - це ідеальне вирішення питання, світлофор- це корки і крок назад
А Показати IP 27 Червня 2015 10:26
А коли його включать, перед виборами?
Хлоп Показати IP 27 Червня 2015 10:49
Чому ВН не нагадали, що це заслуга фонду Новий Луцьк? Що Осiпов та Полiщук постiйно нагадувати Романюку за ций свiтлофор, турбуючись про безпеку лучан? В мiстi вже давно одне питання не вирiшуэться без цих депутатiв, вони ж "смотрящi" за мiстом та Романюком)))
ВН до Хлоп Показати IP 27 Червня 2015 16:00
Нагадуємо: з ініціативою встановити світлофор на перехресті вулиць Стрілецька та Героїв УПАще під час 60-ї сесії Луцької міської ради виступив народний обранець, член депутатської групи «Новий Луцьк» Петро Савчук (нині - ректор ЛНТУ, - ред.).
петро Показати IP 27 Червня 2015 14:00
насилу , хоть одне добре діло зроблено, попробуй було переїдь це перехрестя в годину пік!!!!!
думаючий Показати IP 27 Червня 2015 15:17
А Романюк не міг це зробити раніше ? В Луцьку є ще багато перехресть де світофорів для нормального руху не вистачає ... Згадав Микола перед виборами про проблеми міста
Вас Показати IP 27 Червня 2015 17:10
Піар савчука
Жанна Показати IP 27 Червня 2015 18:09
Маю надію,що розмітка буде не така швидкоплинна як біля Краю, на перехресті Шевченка і Чернишевського... і 3 місяці не витримала лихої долі)