USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.85

Хто правий? На Волині не можуть підрахувати площу збудованого житла

4 Вересня 2013 14:07
Велика розбіжність у інформації щодо введеного у експлуатацію житла існує між даними Держархбудконтролю та обласного управління статистики.

Про це повідомили під час профільної наради, що відбулася 4 вересня у Волинській облдержадміністрації.

Так, за інформацією державної служби статистики впродовж першого півріччя 2013 року в експлуатацію здали 3 678 тисяч квадратних метрів загальної площі, разом з тим, за даними державної архітектурно-будівельної інспекції, ця кількість становить 4 522 тисячі квадратних метрів. Отже, розбіжність становить майже мільйон квадратних метрів. Такі відмінності існують в усіх регіонах України.

Заступник начальника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в області Тарас Шнит повідомив, що розбіжності пов’язані з різною методикою підрахунку площі, що вводять в експлуатацію. Як приклад, Тарас Шнит навів реконструкцію (перебудову) будинку – якщо до будинку площею 200 квадратних метрів добудовують 20 квадратних метрів, подають площу реконструйованого об’єкту 220 квадратних метрів. Натомість статистика обліковує лише площу добудованого житла.

Заступник начальника Головного управління статистики у Волинській області Лілія Баранюк зазначила, що управління має на меті збільшення обсягів облікованого будівництва. Єдине, що викликає стурбування – індивідуальне будівництво, яке не звітоване.

Для того, щоб мінімалізувати розбіжності, на її думку, над цим повинні спільно працювати органи місцевого самоврядування, управління статистики та інспекція держархбудконтролю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus