USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Набір патрульних поліцейських у Луцьку продовжать

20 Квітня 2016 10:36
У зв’язку з відкриттям управлінь патрульної поліції у низці великих міст, з понеділка оголосять набір кандидатів у патрульні із резерву.

Про це стало відомо під час представлення нового керівника Управління патрульної поліції у Луцьку Олександра Вовченка 20 квітня.

Зі слів Олександра Вовченка, наразі у місті працюють 153 патрульних поліцейських, оскільки дехто перебуває у відпустках, а частину працівників перевели на роботу у Рівне.

Як пояснив заступник Голови Національної поліції України - керівник патрульної поліції Олександр Фацевич, з понеділка оголошують донабір у патрульну поліцію, що триватиме не лише у Луцьку, а й в інших містах. Під час набору кандидат у патрульні вказуватиме, де він хотів би служити. Загалом до лав патрульної поліції наберуть додатково приблизно 700 осіб з резерву. Програма для претендентів буде ще більш насиченою, адже на помилках, яких припускаються патрульні, вчитимуть інших.

Так, у програму додатково введуть водіння, адже з цією проблемою зіткнулися у низці управлінь. Навчання буде більш насиченим, хоч триватиме не довше, ніж раніше.
Невдовзі планують відкрити управління патрульної поліції у Кривому Розі, Кіровограді, Сумах, а у травні – міста у зоні АТО, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Краматорськ, Слов’янськ та Маріуполь (програма підготовки патрульних для цих міст включатиме стрільбу з автоматів, більшим буде навчальний курс з власної безпеки). Спецперевірка кандидатів у патрульні на Донеччині та Луганщині була значно жорсткішою. Заявки подавали навіть мешканці Донецька та Горлівки (які є тимчасово окупованими територіями) однак ці заявки відсіювали з об’єктивних причин. Патрульні не отримуватимуть надбавку за службу у зоні АТО, їхня зарплата становитиме, як у патрульних Луцька, від 8 тисяч гривень.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, із лав Управління патрульної поліції Луцька звільнили уже 4 поліцейських. Один пішов за власним бажанням у зв'язку із тим, що йому, мовляв, не підійшли умови та формат роботи. Інших трьох звільнили за пиятику.

Крім того, відомо, щоу київській поліції - кадрова криза. Як розповіли в управлінні патрульної поліції, за п'ять місяців звільнилися 43 копи. Ще 500 поліцейських, як стверджує джерело, фактично не виходять на вулиці, оскільки перейшли на адміністративну роботу або поїхали працювати ближче до будинку
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Давід Показати IP 20 Квітня 2016 11:05
Сьогодні вранці померла жінка, яка учора, 19 квітня, поблизу метро "Дорогожичі" у Києві потрапила під колеса патрульного автомобіля.
Поліцейські Показати IP 20 Квітня 2016 11:06
Злочинність виросла в рази. Верніть ментів! Ці хлопці просто живуть у соцмережах вони не бачили ніколи справжніх злочинців.
Да Показати IP 20 Квітня 2016 11:07
За словами досвідчених водіїв патрульні порушили правила ПДР, адже повертати у цьому місці на вулицю О.Теліги — заборонено
11122 Показати IP 20 Квітня 2016 11:23
Чому вони руки тримають за спиною як Третій Рейх СС?
очевидець Показати IP 20 Квітня 2016 11:34
Це дійсно треба повернути ментів,бо ці поліцейські це просто одна назва а тупі які декілька раз бачив їхню роботи не законів і правил дорожнього руху незнають
Ха ха до очевидець Показати IP 29 Червня 2016 10:05
а менти дуже розумні були
878 Показати IP 20 Квітня 2016 11:48
а що з резервістами?? здається, після набору частина тих хто проходили відбір попали в резерв?!!! То кого тоді набиратимуть? геть лєвих? чи потрібних своїх!?)
александр до 878 Показати IP 20 Травня 2016 19:33
Действительно, что за резерв???)) Те кто не прошли теперь пройдут и это конкурс называется???))) Там резерв ещё на одну полицию получается.Резерв обычно не большой, а у них 153 есть и ещё 700 надо!) Хороший резерв)))) необходимо оглашать ещё набор, так как есть люди , которые может по-лучше чем в резерве этом. Это неправильно в корень...
АСАВ Показати IP 20 Квітня 2016 12:41
ША МУСАРА !!! Поліція нічим не краще але коли вам ІМЕЮТ - ЦЕ ОСОБЛИВЕ ЗАДОВОЛЕННЯ !!!
Анонім до АСАВ Показати IP 7 Червня 2016 20:04
ты дурачек,если не веришь в изменения в стране сиди дома ной тихонько в тряпочку
ВОВК Показати IP 20 Квітня 2016 16:17
А чого пика неголена? Нероби й неуки хоча як їх не називай а злочиррість росте.
1133 Показати IP 21 Квітня 2016 11:24
найбільш болючі питання - розмітка, знаки, суди по скасованих їхніх мемуарах (в слові х-й робить три помилки), а де розмова про аварійність та безпека на дорогах?
Андрій Показати IP 16 Травня 2016 11:12
Є діючий номер гарячої лінії де можна запитати про додатковий набір ?
Тарас Показати IP 17 Травня 2016 23:30
Доброго вечора всім мене цікавить таке питання мені в березні було 20 років і я дуже сильно хочу служити в рядах патрульної поліції я впевнений що зможу пройти всі тести маю пагану привичку куріня но алкоголя не вживаю категорично але так як я всюда цікавився то всі кажуть шо набирають тільки тих кому 21 рік чи є можливість потрапити в ряди патрульної поліції з 20 років підкажідь будь ласка
Стаття 49. Вимоги до до Тарас Показати IP 14 Липня 2017 16:41
1. На службу в поліції можуть бути прийняті громадяни України віком від 18 років, які мають повну загальну середню освіту, незалежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, які володіють українською мовою.
Александр Показати IP 20 Травня 2016 19:12
менты не помогут...!при ментах тоже самое было если не хуже...! Вспомните... ! просто надо отбор делать как положено и не один, а не набирать кого попало ( к сожалению, но так есть)! Понабирали то прсти *уток, то непонятно кого, и хотят хорошой работы)) А Петруха ездит и мунд*т, что тут реформы провели! Где они покажи???))
Анна Показати IP 25 Жовтня 2016 19:47
Добрий вечір! Я хотіла б потрапити у Луцьку поліцію чи це можливо
Стас Показати IP 24 Січня 2017 09:58
Народ прийшли нові мусара тесаме роблять шо і старі простою справою неможуть розібратися. ПОЗОР.