USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Не стоки: знайшли ще одне джерело смороду у Луцьку

12 Червня 2017 22:37
Сморід поширювався 33-м та 40-м мікрорайонами міста від відходів м’ясокомбінату, який знаходиться на вулиці Лідавській, що у Луцьку.

Про це виконувач обов’язків міського голови Ігор Поліщук розповів у Фейсбуці

З його слів, джерело сьогоднішнього смороду на 33-му і 40-му мікрорайонах міста знайшли. Це знову м'ясокомбінат, що на вул. Лідавській, 2 - ТОВ «Доброслав Луцьк».

«Викинуті тушки й рештки тварин прикидали будівельним сміттям. Одразу після першого разу департаментом муніципальної поліції складені протоколи і відповідні звернення в екоінспекцію, що підпорядковується Володимиру Гунчику. Реакція відсутня», - зазначив Ігор Поліщук.

Нагадаємо, неймовірну антисанітарію та сморід створили в Луцьку ділки, які хазяйнують на місцевому м’ясокомбінаті. Кістки, шкіри, та інші тваринні рештки, що уже почали розкладатися, скинули просто під парканом підприємства на території гаражного кооперативу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
з ДПЗ Показати IP 12 Червня 2017 23:09
А чому затихли за ДПЗ? На ДПЗ сьогодні знову смерділо. Причому практично цілий день. І це вже не від Цукрового заводу, а реально смердить г@вном. Не можливо вікна повідкривати: ні вдень, ні вночі. Навіть з дитиною малою неможливо вийти на вечірню прогулянку - такий сморід. Наші мужновладці нарешті щось зроблять? Чи всі тільки язиками і тріщать та постійно радяться.
Сморід до з ДПЗ Показати IP 13 Червня 2017 01:19
Питання сморіду, це питання перехідного пероду у єропу. Вдосконалення європейського стану йшло через жахливий сморід, тому, що у центрах європейських міст, більшість яких були фортеці, були зливні резервуари, куди населення зливало калові відходи. Пройшов певний період і це пропало. Тому без сморіду , який прошла європа ви бажаете попасти у європу. Чим сильніше буде смердіти, тим скоріше станемо європейцями. А стати європейцем не пройшовши шлях становлення європейськості, це означае прийти у європу на халяву. І без боротьби за чисте повітря у європі не притрешся.
Aero до з ДПЗ Показати IP 13 Червня 2017 03:42
Тому що наші можновладці на ЛПЗ не живуть. А до Царського Села сморід не доходить.
Олександр Показати IP 12 Червня 2017 23:24
Люди, не будьте пасивні! Щоб усунувся сморід, для початку підпишіть петицію на сайті Луцької міської ради. Залишилось 7 днів, а підписів є всього 80 замість необхідних 300.
з ДПЗ Показати IP 12 Червня 2017 23:25
Народ, давайте збератися і йти до наших депутатів, і вимагати закриття цих підприємств, поки не буде побудовано Санчастини по утилізації цих решток. Хто за ставьте Плюси, подивимось скільки нас.
Анонім до з ДПЗ Показати IP 13 Червня 2017 07:42
Яких решток? :) Смердить гів№ом з відстійників!!!
Накажу корупціонера Показати IP 13 Червня 2017 01:01
Треба наказати еколога і тих хто його кришуе
Таки Да до Накажу корупціонера Показати IP 13 Червня 2017 16:09
" складені протоколи і відповідні звернення в екоінспекцію, що підпорядковується Володимиру Гунчику. Реакція відсутня"- !
Марина Показати IP 13 Червня 2017 02:00
Сьогодні по вул. Рівненській та пр-ту Волі смерділо кінськими кізяками...
Олександр Показати IP 13 Червня 2017 05:12
Цікаво, звідки Ігор Поліщук взяв, що екоінспекція підпорядковується Гунчику... Щось нове?
Ігор Показати IP 13 Червня 2017 07:53
Дайте зсилку на пілпис цієї петиції. Де її там шукати?
Ігор Показати IP 13 Червня 2017 08:06
Знайшов. Там ще потрібно зареєструватись. http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/927
Андрій Остапенко Показати IP 13 Червня 2017 09:21
Хто як не міська влада має вирішувати проблему в місті??? Де славнозвісний відділ екології Луцької міської ради? Критикувати легше всього.
Лучанка Показати IP 13 Червня 2017 10:20
Вчора на Грушевського,біля 19год.такий сморід стояв! скільки ще будуть людей травити? це знущання над людьми! Шановна влада або робіть щось,або звільніть місце для того хто зможе хоча б це зробити!