USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Лучани погрожують перекрити рух на Винниченка

20 Листопада 2014 08:16
Мешканці будинку 25, що на вулиці Винниченка, в Луцьку, показали відео, як під їхніми вікнами до ранку «відпочивають» відвідувачі пивного бару «Карабас-Барабас».

Відео про нічне гуляння мешканці передали в редакцію Інформаційного агентства Волинські Новини сьогодні, 19-го листопада, аби до цієї проблеми привернути увагу суспільства.

«Ми неодноразово скаржилися в міліцію, міську раду, прокуратуру, що не можемо нормально вночі спати, однак приходять лише відписки. Усе що нам треба – обмежити режим роботи закладу, бо ж під вікнами до ранку чути крики, бійки, співи. В нашому будинку є багато людей старшого віку, це стрес, життя стає нестерпним, бо вночі не відпочити. Дійшло до того, аби я міг нормально спати, то в себе в квартирі, лягаючи, у вуха вставляю запонки», - розповідає мешканець будинку № 25 на вулиці Винниченка Петро Пінчук.

Відео знімали 8-го листопада і вночі із 17-го на 18-те листопада.

«День, Карабас-Барабас, усе спокійно, а вночі - зовсім інша картина. Ми зняли на відео декілька годин нічого життя цього закладу, а це - лайка, бійки, співи - те, чому вісім місяців ми пишемо скарги і намагаємося достукатися до міської влади, щоб вони обмежили час роботи закладу до 22-ї години. Тепер же в будні він працює до 3-4 ночі, а нам у цьому жити. Подивіться, будь ласка, це відео і ви зрозумієте, чому ми пишемо усі ці скарги і заяви», - йдеться у передмові до ролику, яке зняли мешканці будинку №25 на вулиці Винниченка.

Обережно! Відео містить нецензурну лексику.
Лучанин Петро Пінчук наголошує, що терпець вривається, і коли влада до них не дослухається, вони перекриють вулицю Винниченка: будуть безперестанно ходити пішохідним переходом в одну й іншу сторону, допоки їх почують.

Нагадаємо, про те, що лучани не можуть нормально спати вночі та бояться йти ввечері додому, бо під вікнами щодня збираються юрби молодиків напідпитку, які курять, лаються й ведуть себе агресивно, редакція повідомляла ще 27-го січня 2014-го року.

З того часу мешканці ведуть «переписку» з органами влади різних рівнів, але поки не досягли того, аби роботу пивоварні обмежили до 23.00.

Варто зауважити, що «Карабас Барабас» знаходиться в ТЦ «Буратіно», співзасновником якого є Володимир Романюк - син чинного мера Миколи Романюка. Окрім того, під час будівництва торгового центру, неодноразово були нарікання лучан на порушення будівельних норм.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Україна Показати IP 20 Листопада 2014 08:34
Шкода мешканців будинку, а ще більше шкода їх дітей, котрі чуюють всі ці лайки! Якщо мер не чує простих людей то потрібно в гості завітати)
Знаю до Україна Показати IP 21 Листопада 2014 19:03
Романюк відношення до того вже немає. Він Майдан купив. Там тихіше
Профан до Знаю Показати IP 21 Листопада 2014 19:06
Да 100% я теж чув що МАЙДАН їхній!
Микола Р. Показати IP 20 Листопада 2014 09:20
Заходьте, моя хата в Зміїнці, найти легко
Миколі до Микола Р. Показати IP 20 Листопада 2014 17:56
Вкажіть вулицю і номер будинку.
мда Показати IP 20 Листопада 2014 09:27
А все починалось із незаконної "реконструкції"
Анонім до мда Показати IP 21 Листопада 2014 13:51
А хто починав? Палкі євроінтегратори, борці за права і свободи людей. Зокрема, Козюра.
Лучанин Показати IP 20 Листопада 2014 09:37
Боріться і поборете!! Співчуваю вам, люди добрі. Концерти вночі коли хочеться спати - це жах. Пропоную вам громадський захід: берете диктофон - записуєте декілька нічних концертів під вікнами. Берете в оренду апаратуру і дизель-генератор - їдете до нашого глухого і сліпого мера під хату і в 3.00 ранку включаєте йому цей концерт. І так пару ночей. Побачите - результат буде - а папірчиками/скаргами він тільки підтиратися буде. Ваш сон і здоров"я в ваших руках!
Куля в лоб Показати IP 20 Листопада 2014 09:42
Перекривайте вулицю Винниченка, друзі! Та влада - просто фікція! Геть те бидло, що так відпочиває і геть такі, з дозволу сказати, заклади. Співчуваю тим, хто живе у таких умовах. Бажаю вирішити питання обмеження роботи генделя "Карабас-Барабас" якнайшвидше.
олена Показати IP 20 Листопада 2014 09:46
А ще кажуть що немає кому служити,збирайте по барах і нічних клубах там 3 бригади буде,вони тут героі побухать,позор!!!
Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 09:53
Вихід один- спалити і буде все ОК
Бичара Показати IP 20 Листопада 2014 10:15
Хазяiн Карабасу - жлоб. Наливав би 150 грам щодня сусiдам дому напротiв - вси були б довольнi.
121 до Бичара Показати IP 20 Листопада 2014 10:29
і дітям налити????? щоб матюки не чули. думай що пишеш. Треба перекрити вулицю і на винниченка і біля мерії!
Бичара Показати IP 20 Листопада 2014 10:16
Не час бунтувати! Война...
анонімус Показати IP 20 Листопада 2014 10:28
кличете романюка берете ломи і виносите те нещастя
Петро Показати IP 20 Листопада 2014 11:11
Питання взагалі то вирішується трьома "коктейликами"...інша справа - готовність до цього ...
Kexfyrf Показати IP 20 Листопада 2014 11:22
До коктейликів треба добавити і Гранд -оперу і генднлик Мінімаркет навпроти, який торгує спиртним вночі! Ще й прапор вивісив ! Не позорились би власники і не знущались з національної символіки!
Петро до Kexfyrf Показати IP 20 Листопада 2014 11:38
В тому й проблема,що всі ці "мінішмінімаркети" і є кормушкою для тих,хто повинен наводити порядок в місті...
опа Показати IP 20 Листопада 2014 11:35
Жах, як людям там жити можна отаке вислуховувати постійно, співчуваю
Олег С. Показати IP 20 Листопада 2014 11:54
Цей бар належить синку мера Романюка, а також депутата Козюри. Ось і відповідь на всі питання!
Олег С. Показати IP 20 Листопада 2014 11:55
Тому не вулицю Винниченка потрібно перекривати, а Богдана Хмельницького
Лучанин Показати IP 20 Листопада 2014 13:37
Винні Романюк і депутати міськради, які дозволили це неподобство людям зробити. Особливо "Батьківщина", яка з ним "плідно" співпрацює. А "великий" головний політик Пустовіт "присвоїв" йому звання полковника.
АТО Показати IP 20 Листопада 2014 14:00
то чому ці полковники не на війні ? Пустовіт кадровий офіцер безробітний міг би й поїтати на війну. Так ні , поїхов на курорт. Лікує нерви після виборів бо не вибрали депутатом ВР.
Володимир Показати IP 20 Листопада 2014 14:55
За протести проти цього Карабаса_Бараьаса повісили Миколу Нікітюка. Цей гадячник дуже потрібен Луцькій владі
долар Показати IP 20 Листопада 2014 16:54
І Буратіно, і Карабас -барабас будуть працювати і крапка, а ви можете перекрити хоч всі вулиці міста. Хто Ви такі, щоб вказувати. Не подобається жити в центрі, можна поїхати жити в село, там завжди тихо.
PS до долар Показати IP 20 Листопада 2014 17:03
Мудро,хіба пустиш у свої хороми на Зміїнець то підемо,а то вже на одному масиві за цей рік добудовує мер другий ошатний будинок і йому там дуже тихенько, корти і берези поряд...Сволота .....
DJYJ Показати IP 20 Листопада 2014 16:56
как я понял Палица уже готовится к віборам мера и потихоньку давит шавку Еремеева, пока токо информационно. Если то в помощь людям я токо за, но с нетерпением жду следующего хода
МПР до DJYJ Показати IP 21 Листопада 2014 15:01
плохо понял. не разобрался. оранжевому романюку пора на пенсию. задание мэра - обеспечивать нормальные условия проживания населения города, а не крышевать блевальный бизнес отпрысков и им подобных
свідок Показати IP 20 Листопада 2014 22:00
а где Паша Мельничук, волынская самооборона?!?!?!
Анонім Показати IP 21 Листопада 2014 07:01
Мера на вила, співчуваю мешканцям
Сибиряк Показати IP 22 Листопада 2014 13:41
Был в Луцке в конце 80-х неоднократно. Луцк мне всегда нравился - спокойный культурный город. Люди в кафе тихо спокойно выпивали, никто не шумел. Один раз был со знакомыми в какой-то пивнушке. Никто там не шумел, громко не разговаривал и не матерился. А такого пьяного БЫДЛА как на видео я там ни разу не видел. Лучане во что превратился ваш город ???
Вацык до Сибиряк Показати IP 24 Листопада 2014 14:12