USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Лучани вимагають, щоб «Карабас Барабас» працював до 23:00

28 Січня 2016 10:59
У Луцьку пропонують обмежити роботу броварні "Карабас Барабас".

Відповідну петицію опублікувала лучанка Світлана на сайті Єдина система місцевих петицій 27 січня, - інформують «Хроніки Любарта».

Зі слів жінки, заклад заважає сусіднім мешканцям.

"Обмежити роботу нічного клубу "Карабас Барабас" до 23:00 щодня з понеділка по неділю. Оскільки діяльність клубу заважає повноцінному відпочинку жителів прилеглих будинків та порушує їх право на тишу в нічний час", – йдеться у петиції.

Нагадаємо, що робота закладу пов’язана із родинним бізнесом Луцького міського голови Миколи Романюка. Можливо саме й тому, говорять обурені лучани, «Карабас Барабас» працює вночі попри висновки санепідемслужби, в яких задокументовано, що заклад функціонує з порушенням чинного законодавства.

Наразі петицію про закриття закладу підписали 24 особи із 300 необхідних. До кінця збору підписів залишилося 13 днів.

Підписати петицію можна ТУТ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
АС Показати IP 28 Січня 2016 11:12
Було Буратіно гарне і затишне, ненажерливий комсомолець-банкір настроів купу лайна з баром неяк ненажреться сволота все йому мало...Скоро подавиться і вмре коли будуть зносити "романюківську"архітектуру ще трохи і порвуть романюків причом прості смертні люди
калькулятор до АС Показати IP 28 Січня 2016 18:34
Ще памятаю класні були дискотеки у буратіно
Васіліса Показати IP 28 Січня 2016 11:19
Жаба - це страшна істота!
Мальвіна до Васіліса Показати IP 28 Січня 2016 11:40
Та ні, просто нахабству деяких осіб немає меж. Невже життя так і не поставить їх на місце?..
Дьодік до Васіліса Показати IP 28 Січня 2016 11:47
Так, захланність деяких жаб при владі просто вражає.
олег Показати IP 28 Січня 2016 11:23
поки при владі романюк шалман буде працювати- треба йому і самому і з друзями побухати а головне - бізнес!
Хм Показати IP 28 Січня 2016 11:57
Люди ну невже ви придурки,ну просто пишете таку дурницю,що на вуха не налазить! Хто в душі мене немає того я не задушу,от такий памятник є в Дубно, потрібно ще і в Луцьку поставити. Це памятник ЖАБИ!
лучани Показати IP 28 Січня 2016 11:59
Шум на вулиц,це проблема поліції. Ригаловка не відповідає зате,що роблять клієнти на міських вулицях.
АС до лучани Показати IP 28 Січня 2016 20:20
Шкода що поліція биків не стріляє, гуманізм шмальнули б разок в п'яного да так щоб обкакунявся, дивишся через місяць всіпянтчки німими стали б
ребятка Показати IP 28 Січня 2016 12:35
нема до чого домахатись поліщукам і всім з вн.
Сучари Показати IP 28 Січня 2016 13:52
Давайте поміняємося квартирами
Уго Показати IP 28 Січня 2016 13:53
Самв вибрали тих,з ким вам погано.
Читач Показати IP 28 Січня 2016 14:41
пов’язана із родинним бізнесом Луцького міського голови Миколи Романюка@ Ось тут Вам підказка!!!!! На заклад так часто звертають увагу лише через політичні сутички, а не сльози сусідських бабульок!!!! Це було видно ще під час виборів коли було зняте відео проти Карабасу за підтримки фонду Палиці!!! Сусідам з пластиковими вікнами, які повсюди, начхати на шум з закладу, якого й не чути! Це політика!!! Тай до чого взагалі тут заклад, працівники,власники, якщо молодь не вміє відпочивати спокійно!! Їх і виховуйте!!
Лучанин Показати IP 28 Січня 2016 16:01
Це пишуть завісники, яка вам різниця чи цей заклад працює чи ні, невже ви не були молоді і вам не хотілося погуляти, просто різниця в тому, що колись відпочивали по одному зараз по другому, то причому тут Карабас, чого ви пристали до Романюка, це мер з Великої букви
Ксюша Показати IP 28 Січня 2016 16:05
Якщо всі працюють до 23.00, то всі, Карабас, що особливий.
Відповідь Ксюші Показати IP 28 Січня 2016 16:56
Оце правильно, а то одні працюють другі не працюють, молодець
Кузькіна мать Показати IP 28 Січня 2016 17:37
Лучани!!! Давайте не будемо! Вибори вже пройшли. Залиште того Романюка у спокої. Набридло вже.А інші заклади ви бачите, чи тільки Карабас????
АС до Кузькіна мать Показати IP 28 Січня 2016 19:53
Інші заклади це інші,а цей комсомолець Романюк побудував спаскудив місто чим Буратіно погане було? Не треба нагадит,и усім містянам мов я тут бог
Кася Показати IP 28 Січня 2016 17:37
Та то проблема не в Карабасі, проблема у людях і їх рівні культури. Нормальні люди вийшли з закладу і йдуть тихо собі, а є окремі клоуни, які кричать. Ними повинна наша нова патрульна поліція займатися. Хай борються з хуліганами, а не тільки водіїв штрафують. Легко зловити водія, бо машину не кине, а ти дожени тих придурків крикливих
АС до Кася Показати IP 28 Січня 2016 19:57
Проблема у Романюку, Молодецець що там казати, це не той що наркоту продав винуватий,це наркотик злий... Почни думати головою, хоча мда чим там думати
Мирон Показати IP 28 Січня 2016 17:37
Хороший заклад, є охорона, а те що робить народ на вулиці, то не їхні проблеми
Наташа до Мирон Показати IP 28 Січня 2016 19:19
Такий хороший, як і його власники
Вася Показати IP 28 Січня 2016 17:38
А хто сказав, що це відвідувачі Карабасу, може це просто перехожі стоять кричать?
Дуся Показати IP 28 Січня 2016 17:41
Вибори закінчилися. Досить бруду і сварки. Давайте будемо культурно працювати і відпочивати. Багато молодих людей люблять посидіти в нічному клубі, то що їм іти в кущі.
Ас до Дуся Показати IP 28 Січня 2016 20:14
Є Амстердам, Париж, Відень,Берлін там достойні нічні клуби і там крутий відпочинок,а генделик романюка це навіть не столовка це гадюшник нормальні люди туди не підуть тільки лохи з села які нічого не бачили
Пол Показати IP 28 Січня 2016 18:43
Все правильно, чого пристали до цих клубів нічних, де молодь має відпочивати? На лавочках під дощем, хай поліція дивиться за порядками, а то таке враження, що дійсно їх створили тільки щоб авто штрафувати, нахєр ця поліція взагалі, пішком ходити і порушників штрафувати, а то як директора їздять і бензин палять, відстаньте від тих нічних закладів, молодь теж хоче відпочинку
* до Пол Показати IP 28 Січня 2016 19:21
Молодь нехай відпочиває, читаючи книги
АС до Пол Показати IP 28 Січня 2016 20:06
Да дійсно на*ер поліцію, не булоб поліціі я б ходив людей вбивав, а що в бога не вірю в пекло не попаду , в тюрму не сів би і в мене ніхто не пальнув от кльво було да? І ще таких як я чоловік з 500 було б ну як картінка? Пішов з хлібом,а тебе кнік! Радуйся що вона є,і повір краще ніж менти були
Правильно Показати IP 28 Січня 2016 18:45
Це місто ціле і багато людей які хочуть гуляти, чого ви поносите одне і теж саме за ті клуби, чого ви до того Романюка пристали, зануди
АС до Правильно Показати IP 28 Січня 2016 20:09
Тому що я хочу в затишне буратіно і таких як я 100 000 мешканців луцька ми його не просили перебудовувати, де лакомка, де словянький двір?
ех Показати IP 28 Січня 2016 19:10
і пиво там лєве
Лучанин до ех Показати IP 28 Січня 2016 21:21
то не пиво то моча я не раз казав шо таке людям не ллють тільки худобі
так само буде Показати IP 28 Січня 2016 19:13
козюра напише без помилок по правильному і мерія прийме
Дима Литовченко Показати IP 28 Січня 2016 20:19
Палиця ще не таке набудує.
ганна Показати IP 28 Січня 2016 21:07
народна мудрість каже їй с*и в очі, а вона каже дощ іде ось це можна сказати про Романюка і Козюру. Але як би там не було вони живуть в достатку "харашо" можна сказати і проблеми простих міщан їх цікавлять хіба що в ракурсі...щоб ще урвати... це вони називають сімейним бізнесом. Скажу Вам, шановні жителі міста, що все залежить від нас. Поки ми самі не вичистимо всю погань... нічого не зміниться в нашому житті, а вони і дальше будуть жити "харашо".
Саша до ганна Показати IP 29 Січня 2016 12:02
яким чином прості люди можуть позбутися злодіїв при владі? Тут куди не зайди в будь-яку держ. установу скрізь видно, що не живуть на одну зарплату . Причина в бездуховності народу. Людина, яка служить Богу не візьме того, що їй не належить. Саме з таких людей потрібно обирати мерів, губернаторів, президентів.
Мдаааа Показати IP 29 Січня 2016 00:08
Ой , прям такі Лучани вимагають..ха-ха ... Та нехай всі заклади зроблять до 21:00 то проблем можеипоменшає. Більше спортивних гуртків відкривайте, басеїни нові будуйте. Про бари вони піклуються.небойсь дали відкат вже кому треба ось і вже хочуть завтра переіграти години відвідування. Про Техас та Шайбу ще незабудьте написати що Лучани теж вимагають довше щоб працював
Читач Показати IP 1 Лютого 2016 12:46
Складається враження ніби до мера нема більш до чого достатись, лише через Карабас от пара у всіх і іде з вух!!!!!!!!!!
Молодь Показати IP 1 Лютого 2016 23:06
Нічого поганого не має, в тому, щоб Карабас Барабас працював, це нормальний заклад, а людям щоб не зробив, завжди знайдеться людина якій щось не буде подобатися, КЛАСНИЙ ЗАКЛАД