USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Офіційно: поліцейських, затриманих під час нічної погоні, звільнять

11 Березня 2017 18:27
Начальника одного з секторів Ківерцівського райвідділу поліції та його супутницю, дільничного офіцера, яких з погонею затримували у Ківерцях вночі, 11 березня, таки звільнять.

Нагадаємо, нетверезим водієм, якого поліція намагалася зупинити на вулиці Набережній у Луцьку, але наздогнала аж у Ківерцях після того, як той побив поліцейську машину, виявився Алексюк Віталій Юрійович - капітан, начальник Сектору реагування патрульної поліції Ківерцівського райвідділку поліції. У авто разом із ним перебувала ще дільничний офіцер поліції Романюк Юлія Сергіївна.

Як повідомив речник волинської поліції Віктор Гомоль, за нічним інцидентом за участю працівників Ківерцівського відділу розпочато службове розслідування. Йдеться про керівника одного із секторів і дільничного офіцера Ківерцівського відділу поліції.

"Позиція керівництва волинської поліції з цього приводу чітка й непохитна: таким люлям не місце в поліції й вони будуть у найкоротші терміни з дотриманням відповідної процедури звільненні з органів Національної поліції України. Адже своїми діями не тільки переступають закон, а й дискредитують поліцію, руйнують довіру людей до поліцейських", - повідомив Віктор Гомоль.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Цікаво Показати IP 11 Березня 2017 18:37
Яка доля Приуса?? Ремонтувати хто буде?
Анонім до Цікаво Показати IP 11 Березня 2017 19:05
П'яне б*дло розбило, воно й поремонтує.
рома волиняк Показати IP 11 Березня 2017 18:57
да ніхто ладити не буде замнуть да і все
--- Показати IP 11 Березня 2017 19:00
В нормальній країні ремонтує страхова компанія!!! А в Україні просрали і цей варіант...Хай тепер Аваков ремонтує!!!
Віктор Показати IP 11 Березня 2017 19:24
А потім його візьмуть на роботу у інший відділ поліції...
Семен Показати IP 11 Березня 2017 19:55
А вони були при виконанні коли їх затримували ? Якщо ні - то на якій підставі їх звільняти ? Відсудяться Все по чесному - по закону
Сусідка Показати IP 11 Березня 2017 20:09
При виконанні? Та ні. Напевно. Так, проїхались з вітерцем, що від задоволення пасажирка аж ногами в панель впиралась.
ягодин до Сусідка Показати IP 14 Березня 2017 15:34
Ну це не смішно. Думаю просто не хотіла голову розбити...
Анонім Показати IP 11 Березня 2017 20:55
козли
Анонім Показати IP 11 Березня 2017 22:23
Дякувати Богу що нікого не збив , він же летів з такою шаленною швидкістю!!! Правильно зробили що звільнили ,таке чудо не має ніякого морального права після цього працювати в такій системі , і добре що ту курву звільнили, яка допустила, щоб він сів в такому стані за руль ,позор такім поліцейськім!!!!!
агент Показати IP 11 Березня 2017 22:35
а Вулику гарно танцювали, і біля стовпа зажигав!!!
Нікіта до агент Показати IP 13 Березня 2017 19:00
Ти не агент, а шмаль підзаборна...
Йопрст Показати IP 12 Березня 2017 01:51
Переатистований мусарило-сто пудов!!!
аноністу 22.23 Показати IP 12 Березня 2017 02:27
для чого ти жінку ображаєш? Я іі взагалі не знаю,але звільняти зі служби причин немає.Якщо бути принциповим,то потрібно звільнити начальника Ківерцівського постерунку,кадровика,куратора від області по району,безпосереднього начальника від області і т.д. Де шмига?
Анонім до аноністу 22.23 Показати IP 12 Березня 2017 11:05
звільнити всіх а цього баригу з його ..... залишити і нагородити
поліція Показати IP 12 Березня 2017 03:25
Яка поліція така держава .
як Показати IP 12 Березня 2017 09:15
А яке право мають журналісти та активісти розголошувати персональні дані пасажира який до правопорушення немає ніякого відношення????!!!!!
Анонім до як Показати IP 12 Березня 2017 11:03
і навіть якщо вона його коханка
Нікіта до Анонім Показати IP 13 Березня 2017 19:04
Справа в тому шо ніхто і тим біль не коханка. Знаю її дуже добре.
Анонім до як Показати IP 12 Березня 2017 22:29
Як це немає ніякого відношення, вона працівник поліції і не мала права дозволила сісти за кермо пяному мудаку ,хто б він не був .
просто так Показати IP 12 Березня 2017 10:06
Читаю коментарі "шановного панства" і дивуюся. Яка хвиля обурення, який шквал емоцій! Мент "попався"! Ату його - з роботи, в буцегарню, на шахти.... А самі на себе дивилися, коли пяні вишиваєте і під стовпами ригаєте? Звичайно, справедливе покарання має бути, але і на себе дивіться в першу чергу, "святі і праведні" наші... Коли яка біда трапиться, то відразу бііжете в поліцію і сльози і шмарклі на інтелігентних личках розмазуєте, а як все у вас добре, то отрутою плюєтеся. Яке суспільство, така і поліція, що хотіли - те й маєте, "шановні".
Анонім до просто так Показати IP 12 Березня 2017 12:16
Не виідай людям мозок!
Анонімно до всіх Показати IP 12 Березня 2017 13:12
Отак послухаєш, всі такі правильні, ідеальні прям.
DIREKTOR Показати IP 12 Березня 2017 14:47
НУ ЗВІЛЬНИТИ ЦЕ ПРОСТО А ХТО ЗАМІСТЬ БУДЕ--ПОНЯТЬ И ПРОСТИТЬ