USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Освітлення ТЦ в Луцьку заважає лучанам спати

30 Січня 2016 16:50
Обмежити час освітлення зовнішньої реклами («Італійське взуття») на ТЦ «Буратіно» просять лучани.

Відповідну петицію на сайті Єдиної системи місцевих петицій опублікував Іван Швець.

Він запропонував обмежити в нічний час освітлення зовнішньої реклами («Італійське взуття») на ТЦ «Буратіно», що на вулиці Винниченка, 4.

Зі слів активіста, яскраве світло від сіті-лайтів заважає мешканцям будинку на вулиці Винниченка, 23.

Підписи під петицією почали збирати 28 січня, відтак до кінця терміну залишилося 12 днів.

За станом на 30 січня, петицію підписали 21 особа з 300 необхідних.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини писало про те, що лучани пропонують обмежити час роботи броварні «Карабас Барабас».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
Анонім Показати IP 30 Січня 2016 16:56
Берете рогатки і лупите по лампочках.
12345 до Анонім Показати IP 30 Січня 2016 18:03
за 2 дня 21 голос,якби не подобалось 300 можна було б назбирати.
Нормальні люди до Анонім Показати IP 30 Січня 2016 18:11
давно користуються не радянськими шторами а жалюзями і ролетами адеж ні)))може вам ще вдома лампочки повикручувати щоб спалось краще..не подобається в центрі їдьте на КРАСНИЙ там вночі нічого несвітить..це те про що ви мріяли))
АС до Нормальні люди Показати IP 30 Січня 2016 18:38
Забирайте на красне Карабас буде і світло і таксі і стрільба і сморід і ригалівка і поліцаі підсвітять мігалками
Анонім до Нормальні люди Показати IP 30 Січня 2016 20:37
Неграмотний, тобі тьльки італійськими мештами, зробленими в Китаї і торгувати. Не Красний, а Красне. Топонімична назва. Від слова гарне, а не червоне.
Я до Анонім Показати IP 31 Січня 2016 21:04
Була - барига, гуляка, розтратник.
Ірина Таран Показати IP 30 Січня 2016 17:01
А міській владі до цього байдуже, у "Буратіно" імунітет
Показати IP 30 Січня 2016 17:14
Потрібно знести цей гадюшник в ньому всередині смердить стадо алкашів горланять зареєстуйте петицію на знос Лутчани повинні вирішути що ім потрібно,а що ні нехай в селі в себе побудує і сидить там
12345 до AС Показати IP 30 Січня 2016 17:59
то замало світла ,то забагато вам панове не вгодиш.
АС до 12345 Показати IP 30 Січня 2016 18:28
Ви бачили попа з гітараю в церкві? Цікаво чому попи в церкві на гітарх не грають? Так як гітара попу не пасує,так і Карабас не пасує місту Луцьк
Просто мама Показати IP 30 Січня 2016 17:16
То їм Карабас заважав спати, то вже освітлення заважає....
АС до Просто мама Показати IP 30 Січня 2016 18:33
Там люди століттями жили і все добре було поки банкір ненажера Романюк все шиворот навиворот зробив, якби ваші сусіди цигани були і в три години ночі кричали і так кожен день, а що мають параво це іх квартира,а ви вуха затикайте це нормально?
vfcz Показати IP 30 Січня 2016 17:17
Хай куплять штори і всі проблеми
Анонім 2 Показати IP 30 Січня 2016 17:30
карабас- це вже як чиряк на тілі міста
дідо Показати IP 30 Січня 2016 17:39
Міняю тиху та темну квартир на ДПЗ на квартиру біля Карабаса.
пІДТРИМУЮ до дідо Показати IP 30 Січня 2016 18:07
аналогічно на першому поверсі затікає холодно і гнилю пахне але залюбки зроблю "жест доброї волі " обмінявши на 3 кімнатну в центрі))))
АС до дідо Показати IP 30 Січня 2016 18:41
Без проблем 50 000€ за однокімнатну доплатиш? Це не дорого, тут весело світло і голосно ну і центр
дідо до АС Показати IP 30 Січня 2016 21:23
тобі бабло головніше за спокій. Тобто вся ця істерика навколо карабасу є через вимаганння бабла?
рома Показати IP 30 Січня 2016 17:53
очи закривайте и баюшки
лол Показати IP 30 Січня 2016 19:51
все їм неподобається. раз так виселяйтесь. хто мішає?
Анонім до лол Показати IP 30 Січня 2016 20:40
Хай Барабас виселяється. Це ж додуматися людям перед вікнами втулити оте нещастя.
Доброзичливець Показати IP 30 Січня 2016 20:29
Таке враження, що на Винниченка живуть самі незадоволені люди міста. Коли не зайдеш на сайт їх щось не влаштовує. Пропоную петицію: заборонити мешканцям будинку 23 на вулиці Винниченка реєструвати будь-які петиції
Анонім Показати IP 30 Січня 2016 20:42
Ну хай вам перед вікнами Романюки-Козюри вліплять якусь непотріб, як ви такий до них добрий.
дідо до Анонім Показати IP 30 Січня 2016 21:24
міняю ДПЗ та КРЗ на будь яку квартиру перед РОманюковсько-Козюровським бізнесом.
Анонім до дідо Показати IP 31 Січня 2016 19:30
У вас дві квартири?
юра Показати IP 30 Січня 2016 23:13
дивно якось дуже часто спливає інфа про карабас,мені здається там поблизу живе хронічний скаржник,ніби один генделик в луцьку світиться а і ще працює якось не так.
катя Показати IP 30 Січня 2016 23:29
Вікна загородили карабасом....світло світить за дуже... а пан Романюк не вірить...це все наїзди на нього... А можливо якась добра людина, але незадоволена, поміняється з ним квартирою на його обійстя щоб він прийняв правильне рішення.
Лучанин Показати IP 31 Січня 2016 02:29
А освітлення ЦУМу не заважає ?
Просто лучанин Показати IP 31 Січня 2016 02:37
Заіпали вже з тим карабасом. Позастрелюйтесь. Як будто інших проблем немає крім нього.
полішук Показати IP 31 Січня 2016 11:14
селяни! знесіть "Карабас" і зробіть автостоянку і ринок з обов"язковою "ригалівкою" і взагалі не включайте в Луцьку ніякого освітлення! буде круто!.добре що яма замість фонтану нікому не заважае і срач навколо Старого базару також.А в селі можна обійтись без нічних клубів і вивіски не дратують -!супер і самогон можна дудлити у дворі и тутже ходити по нужді
Анонім до полішук Показати IP 31 Січня 2016 19:28
Якби Романюк чи Козюра поставив його перед своїми вікнами, то і шуму не було б. Нє їм хочеться спокою і бабла. А простарий базар, так не має Романюк там своїх бізнесових інтересів, то й срач там не чіпає. А нащо?
Киів Показати IP 31 Січня 2016 11:30
в мене під будинком ( вньому 9 поверхів і 197квартир) проходить лінія метро- і іноді вранці і ввечері ми чуемо через скільки хвилин прибуде поізд-будемо наслідувати мешканців вул Винниченка -і домагатись перенесення лініі метро!!!!
Анонім до Киів Показати IP 31 Січня 2016 19:25
Ви не вкурсі ситуації. Цей Карабас втулили впритул до житлового будинку. От ваша хрущовка, ваші вікна, а за метр Барабас, який затулив вам сонце і світ. І хоч порушені всі правила будівництва боротися з цим ну ніяк. Бо той Барабас належить сину мера.
полішук Показати IP 31 Січня 2016 11:38
а та якій заважае зовнішня реклама спати не хоче помінятись житлом -в мене квартира в Любешові.зовнішнього освітлення не мае....
Анонім до полішук Показати IP 31 Січня 2016 19:22
Поміняйтеся з Романюком. Можна з гунчиком
Лучанин Показати IP 31 Січня 2016 13:34
Шановні мешканці будинку, який потерпає від Карабаса! Дуже добре вас розумію тому, що теж інколи потерпаю від шумних сусідів. Ви ж розумієте, що коли вас б'ють - жалітися тОму, хто б'є щонайменше безглуздо! Поки банда коляна при владі - а це ще на декілька років - у вас 0 шансів добитися справедливості. Проблема є і її треба вирішувати. Управа є на кожного - всім це добре відомо. І на романюків теж. Шукайте - знайдете. Але це потягне часу, грошей, нервів. Найкращим варіантом я би порадив на даний момент зміняти квартиру на іншу - в більш спокійному місці. Або на хатину, в ідеалі. Будьте реалістами. Можете підійти до того ж колі, щоб порішав і ви дасте йому спокій з Карабасом - він так всі справи робить - знаю з досвіду. І буде мир та спокій
Юлія Показати IP 31 Січня 2016 20:29
Я живу біля АС 1. І знаю розклад усіх автобусів. Навіть подвійні склопакети не допомагають. Кому пожалітись?
полішук до аноніма Показати IP 1 Лютого 2016 16:16
що трошки жаба давить що не твій генделик а чужий! купи два мішки з під бараболі і завісь вікна