USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Романюк не хоче більше говорити про «Карабас-Барабас»

24 Лютого 2015 16:35
Відповідати на зауваження громади щодо діяльності розважального закладу «Карабас-Барабас» в нічний час міський голова не захотів, назвавши це «передвиборчою кампанією».

Проблему підняли під час звіту міського голови Миколи Романюка перед громадою Луцька 24 лютого.

До мера звернувся представник мешканців вулиці Винниченка, який зазначив, що після відкриття торговельного центру «Буратіно» та закладу «Карабас-Барабас» у 2013 році, життя мешканців будинків №23 та 25 перетворилося на пекло. Так, заклад працює у п’ятницю та суботу до 3 години ночі, що створює незручності для мешканців.

Після неодноразових звернень громади, відповідь отримували про те, що рівень шуму безпечний (виявляється, його вимірювали біля входу у торговельний центр, а не в розважальний заклад).
Лучанин зазначив, що вказаний заклад є бізнесом сина міського голови та депутата міськради Андрія Козюри. З його слів, мешканці готують відповідний лист в Адміністрацію Президента, апелюючи до норм закону про санітарно-епідеміологічний захист.

Лучани стверджують, що територія поблизу закладу вночі перетворюється на «гадючник», вже двічі на відео зафіксували приїзд швидкої до закладу. Пропонують обмежити роботу розважального закладу до 23.00.

На це міський голова відповів, що розуміє, що «передвиборча кампанія продовжується».

Він зневажливо зазначив, що відеообладнанню квартири мешканця, який звернувся із запитанням, можна позаздрити, а син мера, мовляв, здає в оренду приміщення, де розташований «Карабас-Барабас».

«Я один раз в житті був у цьому приміщенні. Не хочу опускатися до інших речей, хто хоче зрозуміти, той зрозуміє, про що мова», - відповів Микола Романюк.


Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, ще торік мер Луцька звернення городян щодо роботи закладу відпочинку назвав піаром.

Це була його реакція на заяву, що лучани перекриють рух на Винниченка, якщо не припиняться нічні гуляння під їхніми вікнами.

Мешканці будинку 25, що на вулиці Винниченка в Луцьку, показали навіть відео, як під їхніми вікнами до ранку «відпочивають» відвідувачі пивного бару «Карабас-Барабас».

Варто зауважити, що «Карабас-Барабас» знаходиться в ТЦ «Буратіно», співзасновником якого є дійсно Володимир Романюк - син чинного мера Миколи Романюка.

Окрім того, під час будівництва торгового центру, неодноразово були нарікання лучан на порушення будівельних норм.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
Всезнаюча Показати IP 24 Лютого 2015 16:44
Хто не вкурсі, то Козюра більше немає відношення до Карабасу. В його власності залишилось Буратіно, а Карабас перейшов Булі Сергію.
всезнаючій до Всезнаюча Показати IP 24 Лютого 2015 16:55
Карабас перейшов якраз Вові Романюку з цсіма патрахами
Василь до всезнаючій Показати IP 24 Лютого 2015 19:22
Бачили курс долара??? Карабас!!!! Про що ви тут говорите!!!
Лучанин до Всезнаюча Показати IP 24 Лютого 2015 18:35
Да хто там той Була взагалі;)
Іван до Всезнаюча Показати IP 24 Лютого 2015 20:32
Не Булі явно;))))))
Анонім Показати IP 24 Лютого 2015 16:45
відкрийте навпроти будинку мера гинделик.... врубайте музон до 3 ранку.. пару раз викличіть швидку... і ще натовп хай покричить пяним реготом.... ось тоді і зрозуміє людина.... ЩО ВІД НЬОГО ХОЧУТЬ ??... по як і ви .. відчує весь " кайф" на собі..
Правда Показати IP 24 Лютого 2015 16:46
Ще й в Генпрокуратуру напишіть. Треба прикрутити хвоста меру
Лучани до Правда Показати IP 24 Лютого 2015 17:47
Треба просто вибрати іншого мера!
лучанка Показати IP 24 Лютого 2015 17:02
Скільки вже можна говорити про цей карабас, можна подумати що в луцьку крім ньго немає більше закладів які прають вночі. Але ж вони не мть відношеннЯ до мера. А кому не подобається, то нехай продає квартиру в центрі і переіжджає в спальні райониабо за місто
роман до лучанка Показати IP 24 Лютого 2015 17:13
мешканці там живуть давно, а якщо романюку неподобаються жалоби нехай будується не в спальних районах
Анонім до лучанка Показати IP 24 Лютого 2015 17:14
ну ви говорите як любите владику Михаїла і яка ви " канонічна".. а ми про своє... наболіле..карабас...
Анонім до лучанка Показати IP 24 Лютого 2015 18:26
ого, не круто Ви керуєте, що людям потрібно робити? а Ви б виїхали з власної?
Ольга до лучанка Показати IP 24 Лютого 2015 18:38
А за що Ви Лучанка так ненавидите людей? Може Ви переїдете? В ГАРАЗДЖУ?
лучанка до ольга до Ольга Показати IP 24 Лютого 2015 20:13
ну не знаю хто з нас не навидить людей. я ж не бажаю вам виїхати туди де ви мені! Просто це так кругом, якщо живеш у центрі, то будь готовий до шуму, тому що майже всі розважальні заклади і заходи проходять в центрі міста. А я так і зробила, коли мені не подобався шум- продала квартиру в місті і переїхала за місто, тепер мені ніякі карабаси-барабаси не заважають.
Ида до лучанка Показати IP 25 Лютого 2015 08:28
продай свой мозг , ты им явно не пользуешься
Александр Показати IP 24 Лютого 2015 17:13
Романюк нормальный мэр. Его работа за последние 8 месяцев достойна уважения.
ВОНА до Александр Показати IP 24 Лютого 2015 17:27
таки достойна уважения... только у проходимцев и паталогических воров
Анонім до Александр Показати IP 25 Лютого 2015 09:26
Саньок ти що куриш?)
my_gift Показати IP 24 Лютого 2015 17:38
Людину, а особливо людину на владній посаді, судять за ділами. Думаю, всі симпатики п.Романюка за час його каденції встигли зробити висновки...
Комсомол PR технолог Показати IP 24 Лютого 2015 17:45
Це правельно, Миколо, не опускацся до рівня простих плебеїв, це не до них ти звертався з закликами людяності під час виборів. Взагалі, будь яку мову про хабарі, безгосподарність, чому син не в АТО... називай передвиборчим піаром.
анонімус Показати IP 24 Лютого 2015 18:08
може нарешті перекриєте винниченка?
Ольга Показати IP 24 Лютого 2015 18:35
Карабас тільки до 3 ночі. А РИНГ до 8 ранку!!!!!!!!!!!!!Ми вже три роки як у пеклі. Але власниця там КУРЕНДА! Їй Романюк на день торгівлі грамоти вручае...
ольга Показати IP 24 Лютого 2015 18:38
А чому мер не хоче втрутиттися у вирішення питання мешканців і обмежити роботу бару до 23 години? Немає таких повноважень, чи зачіпає чиїсь інтереси.?Надоїло дивитись на нещасних мешканців, яких ніхто не хоче чути .....
Ольга до ольга Показати IP 24 Лютого 2015 19:38
А тому що в місті алкоголь після 22.00 можна купити тільки в їхніх нічних клубах! Вигідно мерії.!Бабліще тече рікою.
Ольга до ольга Показати IP 24 Лютого 2015 19:38
А тому що в місті алкоголь після 22.00 можна купити тільки в їхніх нічних клубах! Вигідно мерії.!Бабліще тече рікою.
Микола Р. Показати IP 24 Лютого 2015 19:01
А мені в Зміїнці ніштяк, тиш і благодать, подумаєш страждають люди в центрі, зато синок кеш виймає!
потерпілі Показати IP 24 Лютого 2015 19:08
А що з цею падаллю керівників МВК м.Луцька від Кривицького до Романюка і Кравчука та соколовської "няш-х=мяшати" про Карабас нехоче де що пригубив то його як і Соколовської з Кравчуком давно все награблене треба націналізувати , а цю падаль з ПРОКУРАМИ і Мантіями : ..гнати ..ГНАТИ...ГНТАИ.. замість бронежилетів в АТО, чи інше місце !?!
Василь Показати IP 24 Лютого 2015 19:09
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ВТП "БУРАТІНО" ЛТД (ТОВ ВТП "БУРАТІНО" ЛТД) Ідентифікаційний код юридичної особи 21738678 Місцезнаходження юридичної особи 43025, Волинська обл., місто Луцьк, ВУЛИЦЯ ВИННИЧЕНКА, будинок 4 Перелік засновників (учасників) юридичної особи, у тому числі прізвище, ім'я, по батькові, якщо засновник – фізична особа; найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код юридичної особи, якщо засновник – юридична особа РОМАНЮК ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 2640000.00 СТЕЦЮК ІРИНА АНАТОЛІЇВНА Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 2640000.00 СУШИК ОЛЬГА ФЕДОРІВНА Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 2720000.00 Дані про розмір статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) та про дату закінчення його формування Розмір (грн.): 8000000.00 Дата закінчення формування: 20.02.2010 Відомості про органи управління юридичної особи ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ Прізвище, ім'я, по батькові, дата обрання (призначення) осіб, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи БУЛА СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ - керівник з 20.12.2013 (Тимчасово виконуючий обов'язки директора); СТЕЦЮК ІРИНА АНАТОЛІЇВНА - підписант (Укладення угод на суму, що не перевищує 100000грн. без згоди загальних зборів учасників); БУЛА СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ - підписант з 20.12.2013
Лучанин до Василь Показати IP 24 Лютого 2015 20:14
Так Буратіно і Карабас, то абсолютно різні речі. Буратіно - торгові площі зверху, Карабас - генделик знизу.
волинянин Показати IP 24 Лютого 2015 20:53
Лучани кому заважає цей генделик зберіться після 22-00 зайдіть побийте закрийте своїми замками !!! може тоді дійне до того в кого влада в руках
Ида до волинянин Показати IP 25 Лютого 2015 08:33
хорошая идея кстати , принести пару навесных замков и закрыть их нафиг в этом гадюшнике !
Добродій Показати IP 24 Лютого 2015 21:29
Це чмо романюк, разом з компанією похерачить в АТО як стій дивись ... (Лента за лентою ...) Така можливість буде у цього чма зразу після виборів ...
Ланцелот Показати IP 24 Лютого 2015 21:41
Якщо, перше - Не хочу відповідати на запитання громади, то тоді, друге - Не хочу бути міським головою, або громаді треба звіт, навіть коли наступають на мозолі
Лучанин Показати IP 24 Лютого 2015 21:45
Якби ми жили в країні, де чиновники знають, що таке честь і совість - романюк би вже зробив сепукку... Я подивлюся на нього і бачу зрілого, бачившого кримтариміміднітруби начальника департаменту, який знає, що коли піде з посади мера - багато з "чесно заробленого" доведеться віддати/повернути. от і все. помаранчевому колі пора на пенсію. надто наколотий, помаранчо..
пнх Показати IP 25 Лютого 2015 08:45
А я б його спалив, хай би скільки воно мені не вартувало. Тих же, хто дозволяє на собі їздити - не шкода.
пнх..ю Показати IP 25 Лютого 2015 09:08
так іди і спали чого порожняки ганяєш
ВОЛОДИМИР Показати IP 25 Лютого 2015 10:18
коментар було видалено
Джулія Показати IP 25 Лютого 2015 11:38
"Передвиборча кампанія" КОГО?? Складається враження, що мер Луцька бере приклад із ВВП.
anet Показати IP 13 Листопада 2015 16:00
Стаття за 24 лютого 2015 року (тільки вдумайтесь!!!), а пан Романюк і досі "не хоче говорити про Карабас-Барабас" і "розуміє, що виборча кампанія продовжується"... Шановний Микола Ярославович, як довго це ще буде тривати?!