USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Перегони мажоритарників у Луцьку: Опрацьовано 100% голосів

28 Жовтня 2014 07:45
Лідери за кількістю голосів у одномандатному виборчому окрузі №22 Ірина Констанкевич та Ігор Лапін згідно з результатами підрахунку голосів продовжували йти пліч-о-пліч, випередивши решту учасників виборчих перегонів.

Наразі оброблено 100% голосів. Переконливу перевагу над іншими кандидатами мають Ірина Констанкевич та Ігор Лапін. За станом на 07.00 28 жовтня різниця поміж кількістю протоколів за кандидатів становить 28 голосів.

За станом на 10:00 опрацьовано 50% голосів: за Ірину Констанкевич - 25,6%, Ігоря Лапіна - 23,78%.
За станом на 11:40 обробили 60,71% голосів: за Ірину Констанкевич - 25,02% (13 386), Ігоря Лапіна - 23,85% (12 758).
За станом на 12:01 обробили 63,09% голосів, за Ірину Констанкевич - 25,11% (13 776), Ігоря Лапіна - 23,78% (13045).
За станом на 13:03 обробили 65,47% голосів, за Ірину Констанкевич - 24,99% (14 496), Ігоря Лапіна - 23,88% (13 855).
За станом на 13:50 обробили 67,85% голосів, за Ірину Констанкевич - 24,95% (15 210), Ігоря Лапіна - 23,87% (14 553).
За станом на 14:33 обробили 72,61% голосів, за Ірину Констанкевич - 24,91% (16 606), Ігоря Лапіна - 23,79% (15 862).
За станом на 14:55 обробили 75,00% голосів, за Ірину Констанкевич - 24,73% (17 185), Ігоря Лапіна - 23,78% (16 523).
За станом на 16:02 обробили 84,52% голосів, за Ірину Констанкевич - 24,36% (19 813), Ігоря Лапіна - 24,02% (19 531).
За станом на 16.48 обробили 85,71% голосів, за Ірину Констанкевич - 24,37% (20 217), Ігоря Лапіна - 24,08% (19 978).
За станом на 17.10 обробили 88.09% голосів, за Ірину Констанкевич - 24,38% (20 934), Ігоря Лапіна - 24,21% (20 787).
За станом на 18.19 обробили 90.47% голосів, за Ірину Констанкевич - 24,33% (21 571), Ігоря Лапіна - 24,20% (21 455).
За станом на 19.06 обробили 90.47% голосів, за Ірину Констанкевич - 24,33% (21 571), Ігоря Лапіна - 24,20% (21 455).
За станом на 19.56 обробили 91.66% голосів, за Ірину Констанкевич - 24,3%7(21 907), Ігоря Лапіна - 24,15% (21 709).
За станом на 21.09 обробили 94.04% голосів, за Ірину Констанкевич - 24,36% (22 572), Ігоря Лапіна - 24,21% (22 438).
За станом на 21.34 обробили 95.23% голосів, за Ірину Констанкевич - 24,29% (22 885), Ігоря Лапіна - 24,27% (22 866).
За станом на 23.19 обробили 96.42% голосів, за Ірину Констанкевич - 24,28% (23 129), Ігоря Лапіна - 24,28% (23 124).
За станом на 07.02 28 жовтня, як інформує сайт ЦВК, обробили 100.00% голосів, за Ірину Констанкевич - 24,21% (24 217), Ігоря Лапіна - 24,24% (24 245).

***
Інформація по деяких дільницях:

До прикладу, на ДВК № 71033 Ігор Лапін отримав 307 голосів, Ірина Констанкевич – 483, на ДВК № 71043 лідером з 242 голосами стала теж Ірина Констанкевич (за Ігоря Лапіна проголосувало 199 виборців). А от по дільниці №71094 Ірина Констанкевич отримує 285, Ігор Лапін - 289.

№71063: І.Констанкевич - 278; І.Лапін - 371
№71031: І.Констанкевич - 406; І.Лапін - 316
№71064: І.Констанкевич - 297; І.Лапін - 392
№71069: І.Констанкевич - 370; І.Лапін - 329
№71091: І.Констанкевич - 338; І.Лапін - 399
№71040: І.Констанкевич - 254; І.Лапін -264
№71035: І.Констанкевич - 404; І.Лапін - 337
№71044: І.Констанкевич 325, І.Лапін - 266
№71027: І.Констанкевич - 315; І.Лапін - 390
№71028: І.Констанкевич - 278; І.Лапін - 315
№71042: І.Констанкевич - 339; І.Лапін - 295
№71052: І.Констанкевич - 340; І.Лапін - 325
№71056: І.Констанкевич - 264; І.Лапін - 323
№71066: І.Констанкевич - 359; І.Лапін - 372
№71068: І. Констанкевич - 199; І. Лапін - 203
№71079: І.Констанкевич - 361; І.Лапін - 438
№71045: І.Констанкевич - 394; І.Лапін - 326
№71070: І.Констанкевич - 65; І.Лапін - 21
№71026: І.Констанкевич - 313; І.Лапін - 428
№71049: І. Констанкевич 324; І.Лапін - 250
№71055: І.Констанкевич - 276; І.Лапін - 331
№71085: І.Констанкевич - 297; І.Лапін 435
№71059: І.Констанкевич - 207; І.Лапін - 229
№71048: І.Констанкевич - 432; І.Лапін - 275
№71084: І.Констанкевич - 331; І.Лапін - 405
№71090: І.Констанкевич - 396; І.Лапін - 376
№71050: І.Констанкевич - 282; І.Лапін - 226
№71080: І.Констанкевич - 345; І.Лапін - 381
№71086: І.Констанкевич - 320; І.Лапін - 372
№71081: І.Констанкевич - 324; І.Лапін - 385
№71065: І.Констанкевич - 270; І.Лапін - 216
№71072: І.Констанкевич - 333; І.Лапін - 380
№71071: І.Констанкевич - 368; І.Лапін - 454
№71061: І.Констанкевич - 342; І.Лапін - 357
№71083: І.Констанкевич - 302; І.Лапін - 410
№71078: І.Констанкевич - 344; І.Лапін - 425
№71074: І. Констанкевич - 404; І.Лапін - 447
№71075: І. Констанкевич - 368; І.Лапін - 383
№71077: І. Констанкевич - 349; І.Лапін - 426
№71027: І. Констанкевич - 315; І.Лапін - 390
№71051: І. Констанкевич - 322; І.Лапін - 278
№71052: І. Констанкевич - 340; І.Лапін - 325
№71047: І.Констанкевич - 336, І.Лапін - 254
№71058: І.Констанкевич - 244, І.Лапін - 258
№71093: І.Констанкевич - 389, І.Лапін - 398

Під час підрахунку через проблеми із сервером ЦВК підрахунок голосів дещо уповільнився. Так, нагадаємо, за станом на 08:56 повідомили про те, що завис сервер ЦВК, тому підрахунок у Луцьку триватиме довше, ніж очікували.

ЧИТАТИ ПРО ЛІДЕРІВ НА МАЖОРИТАРНИХ ОКРУГАХ ВОЛИНІ

Зауважимо, багатьом членам ДВК доводилося працювати вже понад добу, тому вони засинали, сидячи у м'яких кріслах зали засідань та очікуючи своєї черги.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 163
виборець Показати IP 27 Жовтня 2014 09:19
Я в шоці від тупості тих лучан, які голосували за лапіна
1 до виборець Показати IP 27 Жовтня 2014 09:21
І за Констанкевич теж
333 до виборець Показати IP 27 Жовтня 2014 09:36
чуєш, а всі лучани в шоці від твоєї тупості, за кого ти там голосував?
чужий до 333 Показати IP 27 Жовтня 2014 12:03
а від твоєї тупості ще більше треба хоча б список повністю читати коли сам не відаєш за кого можна
333 до чужий Показати IP 28 Жовтня 2014 09:36
а від твоєї тупості ще більше! писати хоч би навчився, полішук)))
Вася до 333 Показати IP 28 Жовтня 2014 17:32
Так за кого треба було голосувати щоб бути правильним і малядцьом?
дурдом до виборець Показати IP 27 Жовтня 2014 09:49
хай живуть олігархи
987 до виборець Показати IP 27 Жовтня 2014 14:23
Це повний 4П
Анонім до 987 Показати IP 28 Жовтня 2014 07:07
)))
11 до виборець Показати IP 27 Жовтня 2014 14:56
Бородьба групи приват - проти групи контініум тривае..... а холопи чубляться..
я до виборець Показати IP 28 Жовтня 2014 08:13
лапін пішов не в Ковелі, гусь також не по цьому округу. Там пройде мартиняк. Висновки робіть самі. Чому вони не пішли по своїх округах? Щоб була відкрита дорога олігарху...
Знаючий до виборець Показати IP 28 Жовтня 2014 09:50
Переміг континіум, луцьк тримайся
Ще не вмерла Україна до виборець Показати IP 28 Жовтня 2014 18:06
Тупість визначається з багатьох факторів: боротьба за незалежність, боротьба за свободу, боротьба за гідність кожної людини!
спецексперт Показати IP 27 Жовтня 2014 09:33
Голоси за Петрочука, Пащука, Грицюка і Бондарука - це доводи того, що цим виборцям необхідно терміново звернутись до психіатра. Не знав, що в Луцьку така велика кількість людей з таким важким недугом. Лікарня в Олиці усіх не розмістить.
ланцюг до спецексперт Показати IP 27 Жовтня 2014 15:09
Тих хто голосував за пустовітА, іванюкА, пирожикА та ПоліщукА ніяка олика вже не відкачає й Тебе видать також
Igor Показати IP 27 Жовтня 2014 09:46
А чим Лапін поганий ? Може скажете хто кращий ? думаю серед всіх він один путній..
769 до Igor Показати IP 27 Жовтня 2014 14:11
Він не путній, а пУто
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 09:46
Це голосувала полішучня тупа і підла.Позор
до Igor до Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 13:59
а чим хороший? хоть щось для Луцька зробив чи зробить? Нічого. після виборів і духу тут не стане. Насунув на голову бандаму - і все рембо-черепашка сунеться у владу. Лапін -депутатт те саме, що Кличко- мер Києва. Люди голосують не розумом - а емоціЇ на фоні воєнної форми.
Igor до до Igor Показати IP 27 Жовтня 2014 15:56
А що Палиця зробив ? чи вона зробила ? Він до останнього сидів вичікував що буде далі, майдан до останнього не підтримував. Йде питання не що він тут зробить а хто не продасться на кого менший вплив буде.. І вона нічого не зробиить.
Вибори до Igor Показати IP 27 Жовтня 2014 16:39
Що Палиця зробив?????? Ти тупе чи дурне? В Луцьк вкладено з 2011р. 57 млн. грн.! Ти знаєш коли і як він підтримував майдан? Ти тупорилий троляка!!!!!!!!!!!!!!!
Лось до Вибори Показати IP 27 Жовтня 2014 22:11
Людина не володіє інформацією, або пише, щоб не бути самотнім. Синдром папи Карло.
просте питання до Ig до Вибори Показати IP 28 Жовтня 2014 08:42
В Луцьк то може і вкладено 57 млн, але зате ВКРАДЕНО набагато більше, ніж 57 млн, і вкладено з тих самих вкрадених у нас всіх з вами. Ти що думаєш, що "ВЕЛИКИЙ ПАЛИЦЯ" вкладав щось зі своїх власних грошей??? Ти або дурний, або наївний! Зараз головне обрати побільше чесних і патріотичних людей, а вони вже будуть справедливо вкладати кошти і в місто, і в область!!!
о до просте питання до Ig Показати IP 28 Жовтня 2014 09:04
Лапін чесний???? Не сміши людей.не знаєш то не ляпай.
Анонім до просте питання до Ig Показати IP 28 Жовтня 2014 09:23
Лапін велике брехло!!!!!!!!!!! Тільки тупорилі могли повірити йому. В АТО був аж 3!!! дні, ото "герой"!)))))))))))
Андрій до Вибори Показати IP 28 Жовтня 2014 10:50
Це наслідок банального деребану бюджету і реалізацїї тіньових схем.Для того,щоб щось вилити з пляшки,спочатку її потрібно наповнити.А він ,ну ні яким чином не Білл Гейтс.57 млн.-це мізерні крихти з барського мільярдного стола.Нехай прозоро веде бізнес,сплачує податки і не потрібно нам буде його "благодіянь".
Анонім до Андрій Показати IP 28 Жовтня 2014 14:48
Рахуй гроші в свому кармані!
lk до Igor Показати IP 28 Жовтня 2014 09:03
Палиця входить в 10-тку політиків в Україні, які найбільш виконали свої обіцянки. А ти напевно точно не сповна розому.
йой до lk Показати IP 28 Жовтня 2014 13:17
а можна по пунктах - про виконані обіцянки?
тупий поліщук до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2014 06:58
Тролі етнічної ідентичності не мають, тому вважають себе мудрими.
123 Показати IP 27 Жовтня 2014 09:48
Чесно не думав що лучани проголосують за представника Палиці, люди добрі знову наступаємо на ті самі граблі....знову в парламент йдуть ті самі люді що й були...життя нас нічому не вчить...оновити владу так нам і не вдалося...ГАНЬБА......ВСІМ...!!!!!!!!!!!!!!!!
Андрій до 123 Показати IP 27 Жовтня 2014 16:41
Ганьба в першу чергу тобі, раз ведешся на камуфляжні тряпки!
Хведьо до Андрій Показати IP 27 Жовтня 2014 21:42
Після великої вітчизняної війни саме люди в гімнастьорках і галіфе брали на себе відповідальність за відбудову країни і очолювали міськкоми, колгоспи, зруйновані підприємства. Це так, до відома.
енд до Хведьо Показати IP 27 Жовтня 2014 23:18
точно, настроїли Таварищи
Анонім до Хведьо Показати IP 28 Жовтня 2014 09:30
А що ж ти рівняєш, що було при "москалях і комуняках" ???????? Ви ж всі проти окупаційного режиму "совєтів"! Це також до відома.
Просто мама до Хведьо Показати IP 28 Жовтня 2014 10:11
Бо після війни була бідота, голод. Як на мене це не пристойно в робі на людях з'являтися. Лапін, що й до Верховної Ради в такому вигляді ходити буде. Це другий Ляшко, суцільний піар. Чому про нього раніше нічого не чула, а тут раз - і в депутати. Це необдуманий крок виборців.
123 Показати IP 27 Жовтня 2014 09:51
Ще добавлю, продалися повітряним кулькам, та резиновим браслетам......З цього випливає думка, хто ми є??????????????????????????
оса до 123 Показати IP 27 Жовтня 2014 10:36
" хто ми є ?" більшість продажне би..ло але це й не дивно людей до цього 20 років вчили " не думати"
Анонім до 123 Показати IP 27 Жовтня 2014 16:44
Взагалі-то кульки і браслети роздавали дітям, а діти не виборці!!!!!!!!!!! Прокинься вже , чи вас на тих кульках заціпило?
Хведьо до Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 21:43
А на тих кульках були прізвища відомого мультяшного героя, чи не так?
Анонім до Хведьо Показати IP 28 Жовтня 2014 09:32
А дітям пофіг що там було написано!
лучанка до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2014 13:45
Багато людей розізлили ці кульки,ніби для дітей.В нас війна,а тут гроші витрачають на кульки-такі думки пересічних лучан.Краще б канцтовари закупили держустановам.Особисто 5 знайомих змінили думку після роздачі кульок не в користь Констанкевич.)))
Анонім до лучанка Показати IP 28 Жовтня 2014 14:51
Змінили думку, але кульки взяли!
Анонім до лучанка Показати IP 28 Жовтня 2014 14:55
А чому Лапін замість білбордів не купив канцтовари держустановам? Вам той Палиця, як кістка в горлі! В жаб'ячому горлі!
Анонім до лучанка Показати IP 28 Жовтня 2014 15:00
Ту війну тулять де треба і не треба!
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 09:57
наше полiшво понавибирало, а схiдне знову ригионалов вибрало... от заживем. атас... не мiг представити, що так може бути
віто до Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 10:40
визнай, блазню, що твоя місія провалилась. Ти робив все, щоб стравлювати українців одного з одним. Вибори відбулись, це головне. Згадуючи тут мешканців Полісся, ти ще й ідіотом себе виставляєш. Не вперше, звичайно, а в черговий раз.
Анонім до віто Показати IP 27 Жовтня 2014 13:21
ну i до чого тут стравлювати схiд та захiд ?? повiдомлення про те, що i на сходi i на заходi нiхто не думає, а понаголосували за розкрученi пустi обiцянки та за крутого дядьку з автоматом, а iншi взагалi за льовочкiних та iнший регонепотрiб. був би янукович то й за нього б голосували. це ж абсурд! цирк просто. не можна в 21 сторiччi так купуватися на всi цi фантики
Igor до Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 15:58
Ти такий розумний що аж пре з тебе.. Що ти пропонуєш ? Тупо ні за кого ? Так буде краще ? чи ти може підеш ?
Анонім до Igor Показати IP 27 Жовтня 2014 16:48
тупо шошо?
Igor до Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 16:53
Тупо, що такі як ти, тільки можуть критикувати і казати що всі погані і все погане. А самі нічого не пропонують.
Анонім до Igor Показати IP 27 Жовтня 2014 16:52
я не пiду, бо менi тупо шошо заважає у Радi виступати, там у столицi так тiпа не мона цейво
Igor до Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 17:13
Одні проплачені боти... Сумно.. Модератори пора зробити реєстрацію через соц-мережі, а то це повний пі.....
кий до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2014 07:01
Зливай воду, ти звільнений.
отож...... Показати IP 27 Жовтня 2014 10:05
Реальний ШОК...схаменіться...вас знову купили і обдурили.
агаж до отож...... Показати IP 27 Жовтня 2014 10:06
а з часом і нагнуть
765 до агаж Показати IP 27 Жовтня 2014 10:23
НЕ нагнуть, буде новий Майдан. Але це буде щось нове і страшне... Бо будуть там люди, які не бояться смерті.................
))) до 765 Показати IP 27 Жовтня 2014 13:39
не буде ніякого майдана. це яник дозволяв скакати та співати. ці не дозволять. пора вже зрозуміти.
я до ))) Показати IP 28 Жовтня 2014 08:16
Майдан буде (якщо не будуть думати про людей - терпіння не безмірне) і ніхто ні в кого дозволу питати не буде.
. до я Показати IP 28 Жовтня 2014 09:11
Що про тебе думати. Ти щопачку щось зщроби корисного для держави тоді розкривай рот на державу. А то всі хочуть неху.... не робити, а держава щоб їм усе дала. Робіть щось, а тільки тоді відкривай рота на державу. Майдан - майдан, відкидає розвиток держави на 10 років. Почати треба кожному з себе робити для держави, дотримуватись Закону і тоді все буде
гендер Показати IP 27 Жовтня 2014 10:08
Це точно ШОК, що люди обирають вискочку, мажора, брехуна Лапіна, а не досвідчену людину! Готуйтесь на новий Майдан, бо нова ВР вам таке життя влаштує... Це зовсім в людей мізки повимерзали?!
Igor до гендер Показати IP 27 Жовтня 2014 16:16
Досвідчений це Кривицький ? чи хто ? Нікого там толковішого не бачив.
777 Показати IP 27 Жовтня 2014 10:09
д****іли луцкi проголосували за людину палицi яка не вирiшує нiчого за матерiальними благами вiд палицi не помiтили як голосував сом палиця все проти здорового глузду хай займається бизнесом непогано виходить накупляв нерухомисти в австрii але нi вперто вкладає кошти в свою людину щоб просунути в парламент питання для чого подумайте якщо ще є мозги а як йде голосування зрозумило мозгiв немає прикро дебили
Корінний лучанин до 777 Показати IP 27 Жовтня 2014 10:57
++++! Все, вибори відбулись!!! Бачили очі, що купували, тепер їжте хоч повилазьте! ПРИКРО, АЛЕ ВИБОРЦІ НЕ ДУМАЮТЬ. Скільки разів про це говорили, але до українських виборців як горохом об стінку. Знову збір олігархів у ПОРОШЕНКА, у ЯЦЕНЮКА!! Підозрюють що і у САДОВОГО( Коломойський). Так, немає мізків у виборців!!! Найбільш прозорий та чистий у виборах був блок " ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" Гриценка А.С. , але людям очевидно це НЕ ПОТРІБНО: ні його позиція, ні його програма, ні його бачення розвитку УКРАЇНИ ! Дуже шкода, що він не пройшов через отой спеціальний 5% барєр ! Коли люди врешті зрозуміють , що їх купують в черговий раз олігархи через своїх ставлеників?! Луцьк тому приклад!!!
А для чого до Корінний лучанин Показати IP 27 Жовтня 2014 21:17
За Гриценка українцям голосувати? Їм же не подобається, коли ця людина говорить розумні речі. Вони ж як барани будуть відправляти своїх дітей на схід на забій (бо в києві їх тупо зливають), вони ж не хочуть щоб в парламенті були люди, що лобіюватимуть військові розробки, що вимагатимуть видати важке озброєння, що швидко закінчать війну, а не з пуйлом за "цукерки" будуть домовлятися про замороження конфлікту на сході. ТЕПЕР ВИХІД ОДИН _ ДРУЖНО ПОСИЛАТИ НА СМЕРТЬ (БЕЗГЛУЗДУ, ЗА ОЛІГАРХІВ) НА СХІД СВОЇХ ДІТЕЙ.
дл до А для чого Показати IP 28 Жовтня 2014 09:14
За час Гриценка на посаді міністра оборони в Гараджі, Шеплі та по всій Україні продані військові містечка, розвалені ВЧ
Корінний лучанин до дл Показати IP 28 Жовтня 2014 09:50
ВИ САМІ ВІДПОВІЛИ НА СВОЄ ПИТАННЯ! Тому, що це було розвалене до нього! Якщо розвалена ВЧ, то що там може бути, окрім землі? А землю можна повернути, якщо вона не використовується. Ви не знайдете НОРМАЛЬНОГО ОФІЦЕРА, який буде розвалювати АРМІЮ! В нас все було підпорядковане політичним рішенням недолугих українських політиків і ПРЕЗИДЕНТІВ! СПІЛКА ОФІЦЕРІВ ЗАВЖДИ ЗАСТЕРІГАЛА українських ПРЕЗИДЕНТІВ від розвалу АРМІЇ, але хто її слухав! Тепер заднім числом стали такі розумні!! В нас ТУПО не розуміють просту істину: ДЕРЖАВА ( тим паче УКРАЇНА) повинна мати хорошу оснащену АРМІЮ ! І треба дбати про неї !
ТТ до А для чого Показати IP 28 Жовтня 2014 09:47
+1000
міша Показати IP 27 Жовтня 2014 10:29
ВН ви свою жовту роботу виконали на відмінно, махрова фігня, як і рушники на ваших банерах...
вітя Показати IP 27 Жовтня 2014 10:39
краще б за данильчука. Молодь -вперед!!! але не констатевич! і не за лапіна!ні таким депутатам
Ді до вітя Показати IP 27 Жовтня 2014 14:12
100 % . Шкода ,що Данильчук набрав так мало голосів
бен до Ді Показати IP 28 Жовтня 2014 06:04
Данильченко отримав від романюка гроші і йому на виборців нас*ати
Анонім до Ді Показати IP 28 Жовтня 2014 14:28
ти мабуть Данильчук,от і прикро...
шило Показати IP 27 Жовтня 2014 11:01
Дурнуваті полішуки побачили фото Лапіна з автоматом і вирішили , що це супер-герой:))
СБУ до шило Показати IP 27 Жовтня 2014 14:26
А ти, шило, що побачив? Знов бабло палиці.
до СБУ до СБУ Показати IP 27 Жовтня 2014 15:33
це бабло хоть видно у розвитку Луцька
Хведьо до до СБУ Показати IP 27 Жовтня 2014 20:55
По-моєму, краще б гроші не благодійні фонди олігархів давали, як подачки, а держава, в якій ДЕПУТАТИ НЕ КРАДУТЬ, виділяла. Після Чорнобильської аварії діти з Каменя-Каширського безкоштовно оздоровлювалися в Артеку і Трускавці, і без допомоги всяких депутатів-олігархів та їх благодійних фондів. Причому охоплено було всіх дітей, хто тільки хотів. Такі масштабні програми зараз не під силу жодному благодійному фонду, а тим паче - державі. Бо в ній - КРАДУТЬ ті, хто при владі. Я вважаю виборців, що обирали олігархів до ВР, співучасниками минулих та майбутніх грабунків країни.
тупий поліщук до шило Показати IP 28 Жовтня 2014 07:03
А ти вишли свою фотку в камуфляжі з автоматом, а раптом народ зацінить
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 11:36
за лапіна, коли йшов на мери міста ковеля, дали аж 1 відсоток. там його добре видно знають, а тут купились дурні на красиву картинку ляпала і мажора.
коля Показати IP 27 Жовтня 2014 11:43
Який ще дурень голосував за данильчука торговицького!?
знаючий Показати IP 27 Жовтня 2014 11:55
головне, що не пройшов му*ак паша
987 до знаючий Показати IP 28 Жовтня 2014 08:19
Краще б Данильчук пройшов, ніж Лапін.
Микола Показати IP 27 Жовтня 2014 12:06
продалися за один срібний Констаневич (читай Палиці)
Лучанка Показати IP 27 Жовтня 2014 12:40
А син ВТБ-ешника, незаконно доданий у партію Пороха від Луцька???Це чудо взагалі де взялось,вискочка!Треба було за Пустоіта голосуватиі все, дядько не поганий, нічий...Юля вже краще Палиці....,такщо ви,лучани, в своєму репертуарі!це було передбачено, й надалі нічого не зрозуміли, полішуки!
Корінний лучанин до Лучанка Показати IP 27 Жовтня 2014 13:13
Пустовіт - серед інших , це найбільш гідний депутат до ВРУ. Бо це порядний та чесний чоловік. А лучанам в своїй більшості , очевидно такий не підходить! За обіцянки олігархів і їхніх ставлеників ПРОДАЮТЬСЯ ЇМ. Я такий висновок зробив по підсумкам виборів. До прикладу, блок "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" Гриценка А.С. який вільний від олігархів теж не отримав підтримку у виборців, а шкода!
БИГАДИР Показати IP 27 Жовтня 2014 13:55
НЕ ПЕРЕЙМАЙТЕСЯ І НЕ ТУРБУЙТЕСЯ, ПАЛИЦЯ ВСЕ ПРОБАШЛЯВ , ЯК ВІН СКАЖЕ ТАК І БУДЕ, ТАК САМО І ПО ІНШИМ ....
Бригадир Показати IP 27 Жовтня 2014 13:56
фАЛЬСІФІКАЦІЯ ВИБОРІВ - ДИЧАЙША, ПІДРОБЛЯЮТЬ ПРОТОКОЛИ ЗА БАБЛО ТА ПО ВКАЗІВКАХ ЗВЕРХУ....
опа Показати IP 27 Жовтня 2014 13:58
В нас АБСОЛЮТНО НІЧОГО НЕ ЗМІНИТЬСЯ, подивіться за кого проголосували на виборах по мажоритарних округах. Єремеєв, Івахів, Мартиняк. Від кого ви хочете змін!?
спостерігач Показати IP 27 Жовтня 2014 15:11
Зараз Грінчук докине пару протоколів. То аферистка ще та. Але з неї як з гуся води .Все прикриє Романюк з Вербичем. Їх пора люструвати , а вони що хочуть те роблять їм плювати на закон . Бо вони - Влада ,яку ми ж з вами обрали.
АНП до стада баранів Показати IP 27 Жовтня 2014 15:31
Хто з вас дебілів зробив для людей соту частину що зробив ПАЛИЦЯ.БИДЛО НЕБЛАГОДАРНЕ......
до АНП до АНП до стада баранів Показати IP 27 Жовтня 2014 15:36
підтримую!!!! Неблагодарні дегенерати!
Igor до АНП до стада баранів Показати IP 27 Жовтня 2014 16:19
І скажи що він конкретно зробив ? І скажи як він заробоив свої грошенята ? Я теж можу купити нафту по одній ціні і продати по іншій (аби хто допустив) і бути хорошим дядьком меценатом..
до Igor до Igor Показати IP 27 Жовтня 2014 16:26
Як він заробив грошенята він не приховує. Ну так ніхто не заважав заробити гроші таким же самим чином. Не всім бути мільйонерами. Що саме зробив? http://www.novyy.lutsk.ua/ почитай. Там ще є розділ - реалізовано. там звіти за 3 роки. за 2014. 57 мільйонів грн виділити за три роки на потреби Лучан - це мало?
Igor до до Igor Показати IP 27 Жовтня 2014 16:32
Якби він прибрав спекулятнів валютою в Луцьку, або голосував за законони проти корупції. Або в Луцьку якусь реформу провів або посприяв, то це було б щось. А те що він роздав кошти, це на..х таке потрібно. Виходить якщо в тебе є гроші то тобі можна бути депутатом і мати ще більше, а якщо ні то сиди мовчи... Конкретно я нічого не бачив щоб він для мене зробив, таких може відсотків 5%...
Igor до Igor Показати IP 27 Жовтня 2014 16:35
Все що в тій програмі це добре, але виглядає як подачки. Було б все по закону люди отримували б гідну оплату і допомогу, і не потрібно було б це все.
Фонд до Igor Показати IP 27 Жовтня 2014 17:21
Декому ці "подачки" рятують життя!!!!!!!!!!
Igor до до Igor Показати IP 27 Жовтня 2014 16:33
Чому він не виступив з інціативою щоб ві доходи і видатки з бюджету Луцька були в онлайн режимі ? Щоб кожен міг би зайти і подивитись на що витрачались кошти і чи не за завищеними цінами ?.
Лось до Igor Показати IP 28 Жовтня 2014 16:57
Лапін тобі виступить з ініціативами, не натішишся:) Палиця хоч незалежним міг бути, а такі як гузь, Лапін довго відпрацьовувати будуть бабки, вкладені в них А ще, якби не було війни- хрєн ті камцфляжники набрали б хоч половину того, а Констанкевич набрала б.
Igor до до Igor Показати IP 27 Жовтня 2014 16:37
. Фонд виділив кошти на закупівлю матеріалів для ремонту дошкільного навчального закладу №21 Нормально да ? Школа в якій вчаться одні мажори він дав те що в них і так є. А в якомусь забитому селі чи звичайній школі він нічого не дав.. Де справедливість ?? Підмазав тим хто його любить ?
igor до igor до Igor Показати IP 27 Жовтня 2014 16:47
він поставив майданчики і штучні футбольні поля в 10ти школах. в звичайній школі нічого не дав? - а 16 школа на Вересневему(цукровий) - і поле і майданчик і оновлений басейн. Ще і новий корпус добудував. Також будинок культури на вересневому. Майданчик в 11 школі, 2 школі. - це теж школи мажорів? фонд не займається за межами Луцька.
Не тупи до Igor Показати IP 27 Жовтня 2014 16:54
Палиця балотувався по Луцьку!!!!!!!!!!!!!!!! По селам були Івахів, Єремєєв, Мартиняк!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! В них питай за своє село! Ви тільки Палицю бачите? Палиця бізнесмен і свої гроші заробив, дивіться краще на бюджетників, в яких зарплата 2 тис.грн. але вони мають котеджи і по декілька машин!!!!!!!!!!!!!
Igor до Не тупи Показати IP 27 Жовтня 2014 17:10
За село я в загальному говорив, я казав що нема чого його підносити вище чим він є. Якби він з нуля зробив свій бізнес і без допомог (як у нас виходить ) і займався мецентацтвом, пізніш захтів піти в раду (то нема питань). Але ситуація не така. Він від Коломойського він його протеже, так що не потрібно тут казки розказувати про розумного генія бізнес мена. І я кажу за те чому він будучи депутатів не приймав ті закони які потрібно (чому митників не штурмив за те де вони беруть гроші на автівки і будинки при зарплаті в декілька тис. грн.). ЧОМУ ВИ ТУТ ВСІ КОГОСЬ ЗАХИЩАЄТЕ І ПО СУТІ НІХТО НЕ СКАЖЕ ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ ПРОСТІ РЕЧІ. ЧОМУ НЕ ПРИЙДУТЬ ДО КОЖНОГО ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯ І НЕ СПИТАЙЮТЬ ДЕ ВІН ЧИ ЙОГО СІМЯ (ДІТИ, ЖІНКА, БАТЬКИ, БРАТИ) ВЗЯЛИ СВОЇ КОШТИ НА АВТО І БУДИНКИ ПРИ ЗАРПАЛАТІ В ПАРУ ТИС. ГРН. ?? ЯКЩО НЕ ДОКАЗАВ ЗАБРАТИ.. ОТ І ВСЕ. ТОДІ БУДЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ І РІВНІСТЬ. ЯКЩО ЧЕСНО НЕМА ПИТАНЬ..
ДНЗ до Igor Показати IP 27 Жовтня 2014 21:46
ДНЗ - це дитячий навчальний заклад (садочок) - для ОСОБЛИВО ОБДАРОВАНИХ!
Анонім до ДНЗ Показати IP 28 Жовтня 2014 09:38
100% От такі обдаровані і голосували за Лапіна! Від них розум аж пре))))))
Хведьо до АНП до стада баранів Показати IP 27 Жовтня 2014 21:04
На вибори йдуть не дякувати. Дякувати БЛАГОДАРНІ нехай ходять до храму і свічечку ставлять за здравіє ПАЛИЦІ. А на виборчих дільницях ми обираємо тих, хто буде приймати ЗАКОНИ. За якими будуть жити ВСІ українці. І ті, кому "зробив" Палиця, і ті, кому не "зробив".
Хведьо до АНП до стада баранів Показати IP 27 Жовтня 2014 21:19
То Лапін, Семенченко, 51 бригада, Дніпро, Азов - НІЧОГО НЕ ЗРОБИЛИ? Майданівці - НІЧОГО НЕ ЗРОБИЛИ? Небесна сотня - НІЧОГО НЕ ЗРОБИЛИ?
Анонім до Хведьо Показати IP 28 Жовтня 2014 14:46
Не ображай 51 бригаду не тули до них Семенченка! Зрівняв героїв з брехлом!
Ветеран до Хведьо Показати IP 29 Жовтня 2014 11:33
При чому тут Лапін? Він просто втік від війни і сховався у Верховній Раді.
відсутність бажання Показати IP 27 Жовтня 2014 16:54
Дійсно- що тут люди хочуть доказати один одному? Пройдуть вибори, місяць-два часу і зазомбовані ніндзя-черепашки зрозуміють свою помилку. І будуть тішитись з ні*уя не зробленого для Луцька паном Лапіним)))
100% до відсутність бажання Показати IP 27 Жовтня 2014 16:55
святі слова!!!!!!!
Олесь Показати IP 27 Жовтня 2014 16:54
Радий за Іванюка. Шкода, що Волинське Полісся знов купилось на пластикові вікна та лавочки, протягнувши в Парламент злодіїв - олігархів. Не плачте кохані, що жити тяжко... Ці справні хлопці ПОЖИВУТЬ за вас....
Анонім до Олесь Показати IP 27 Жовтня 2014 17:14
А ти купився на брехню Лапіна?
волинянка до Олесь Показати IP 28 Жовтня 2014 09:29
Сонечко ніхто ні за кого не поживе.Кожен за себе, а ці олігархи ще за своє поплатяться.Але,жаль,звичайно,що ми такі сліпі і дурні.Але ж там буливсі бандити і оілгархи.Тобто вибір без вибору.Маємо те, що маємо.А третій майдан буде точно,бо за що вмирають наші діти.Діти простого люду. ні одного чиновника чи цього Пустовіта чи Романюка. Гунчика діти не йдуть на м"ясо, а наші діти захищають олігархів і бандитів. Люстрація, закон-це все мильна буцль.Люструвати потрібно починати з самих генералів, воєнкомів,які за час війни стали мільярдерами,відмазуючи від армії.Для себе вони поставили табу для люстрування.Нен буде ніякої люсьтрації.Їх можна люструвати один раз повернути автомати проти них.
Зильма О'Датье Показати IP 27 Жовтня 2014 17:02
Шо, ШАРІКИ таки виграють? Події останні нічому вас не навчили.
поліщук Показати IP 27 Жовтня 2014 20:09
Треба розділяти благодійність і законотворчу роботу. Мої діти пару років підряд за рахунок фонду їздили віддихати в Буковель. Можу тільки подякувати за це Палиці-бізнесмену. А от Палиці-депутату нема за що дякувати. Робота депутата це вперше всього, проведення роботи направленої на покращення житя всіх по Україні, а не в окремо взятому дворі. Треба щоб кожен зміг, за власні кошти, відправити дитину на відпочинок а не ждати подачки, щоб держава сама могла виділяти гроші і будувати спортмайданчики в школах. А для цього треба якісна робота тих кого ми вибираємо в парламент.
Хведьо до поліщук Показати IP 27 Жовтня 2014 21:35
А мої діти після Чорнобильської аварії їздили відпочивати в Артек і Трускавець. Причому відправляли усіх бажаючих дітей з забруднених районів. За рахунок держави. В 1992-93 році це було можливо. Бо бюджет країни ніхто не розтягав по власних кишенях, щоб видатися благодійником. Тепер подібні, та й інші масштабні державні програми, не дай бог що - неможливі без утиску всіх платників податків і залучення благодійництва. Приклад - фінансування АТО і той же Буковель.
луччанин Показати IP 27 Жовтня 2014 20:36
А лапін сторить робочі місця і дасть гідну зарплату? Схаменіться, лапін підніматеме зарплату хіба суддям та адвокатам - це в них сімейне :-))
просто так до луччанин Показати IP 28 Жовтня 2014 09:09
агаааа дасть нові робочі місця в борделях Італії... Пакращення вже скоро....
йой до луччанин Показати IP 28 Жовтня 2014 13:12
Депутати приймають закони, які мають ефективно діяти. А робочі місця створює держава і приватний бізнес. До чого тут конкретно Лапін до підняття зарплати? Палиця був нардепом - вам з\плату підняв?)
Сашко Показати IP 27 Жовтня 2014 20:56
Із всіх кандидатів викликав довіру твльки Андрій Омельчук, шкода що зняв свою кандидатуру....
БРАВО ДАНИЛЬЧУК Показати IP 27 Жовтня 2014 21:21
Мене його результат приємно вразив. А так багато його помиями обливали. ДАНИЛЬЧУК РУЛИТЬ.
ми до БРАВО ДАНИЛЬЧУК Показати IP 28 Жовтня 2014 08:24
Данильчук - непоганий результат. Якщо почне з головою дружити і менше вихвалятися, то можливо і буде в ВР з часом. Молодий, емоційний, як такого політичного досвіду у нього небагато. Але людям він багатьом допоміг.
Анонім до ми Показати IP 28 Жовтня 2014 09:44
Допоміг? Нагодував майданівською ковбасою!
анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 21:29
читаючи цю переписку я розумію, що до Європи нам ще далеко!!!:(
Таня до анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 22:06
До чого тут Європа? Тут пишуть в основному тролі... очевидно, дехто й за палицине бабло)
Луцьк до Таня Показати IP 28 Жовтня 2014 09:46
Не суди всіх по собі!
Лось до анонім Показати IP 28 Жовтня 2014 17:02
Європа вже близько і це видно, скільки нетрадиційників голосують за свого кумира-рідіКАЛа.
просто так Показати IP 27 Жовтня 2014 22:14
а ти почитай як люди один одного обзивають...мене не дивує навіть те,що Мартиняк і Єремеєв знову пройшли до ВР...потрібно спочатку починати із себе!!!
панас Показати IP 28 Жовтня 2014 00:04
чого так довго рахувати?
вася Показати IP 28 Жовтня 2014 08:18
констатевич піарилась за гроші палиці і тепер вже ясно які результати а лапін теж не хто небудь і батько його начворили і накрутили справ юридичних. так і далі будемо жити як і жили а то й гірше зараз ціни підвищились на усе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Роман Показати IP 28 Жовтня 2014 08:31
Ржу нємагу, каса не пройшла, зажали трохи ще бабла, це пєчаль-пєчаль-пєчаль.....
просте питання до Ig Показати IP 28 Жовтня 2014 08:47
коментар було видалено
Ostap Показати IP 28 Жовтня 2014 09:16
Лучани, про що тут мова? обговорюється хто і що зробив і може зробити для Луцька? ТА НЕ ПОВИНЕН ДЕПУТАТ робити щось для Луцька!!!!!! Він повинен голосувати і приймати закони для УКРАЇНИ!!! Вимагати і вибирати за принципом "що ти зробив для луцька" - це сигнал для майбутніх кандидатів про те що виборець хоче щоб його купували.... і знову ті ж граблі!
Корінний лучанин до Ostap Показати IP 28 Жовтня 2014 10:09
+++++!!! Ну люди хочуть щоб їх ДУРИЛИ ОБІЦЯНКАМИ!!! Люди ще не позбавились СОВКОВОСТІ і це дуже ПРИКРО. Скільки вже товкмачать про це людям , але ніяк не доходить це до виборців! ВРУ - це ЗАКОНОДАВЧИЙ ОРГАН ВЛАДИ і завдання ДЕПУТАТА займатись законотворчою роботою! А в нас що, та ви самі знаєте. Те робить нинішній депутат( фінансування від мені олігарха)- це функції місцевого самоврядування, а не якесь там благо яке звалюється від олігарха! Обовязок влади - дбати про людей і для цього її обирають. Якщо вона не виконує своїх обовязків ЇЇ ПРОСТО ВИГАНЯЮТЬ чи ПЕРЕОБИРАЮТЬ! Коли вже люди почнуть думати? Може молодь наступних поколінь перестане купуватись на дешеві обіцянки .
розум Показати IP 28 Жовтня 2014 09:26
Ірино Мирославівно, вітаю, вітаю, вітаю!!! Правда восторжествовала. У ВР необхідні розумні, виважені люди, а не знервовані аферисти.
Агов до розум Показати IP 28 Жовтня 2014 09:57
Результати зрозумілі - Ляпін виграв. З чим вітати?
Андрій до розум Показати IP 28 Жовтня 2014 11:10
Ви поспішили,так Путін в 2005 р. привітав Януковича.Так,що нік Ви обрали не вдало.
ну й ну до розум Показати IP 28 Жовтня 2014 13:51
Ти знов прогнулась першою. Поспішила. Не ображай свою Ірину Мирославівну. Їй гірко. А ти ще й вітаєш?
соромно за Ваш вибір Показати IP 28 Жовтня 2014 09:38
Ну все лучани - це була ваша найбільша помилка вибравши ЛЯпіна!!! Можете вже починати смоктати пальця! Пи*дец подкрался незаметно!
жу-жу до соромно за Ваш вибір Показати IP 28 Жовтня 2014 09:53
100 %.
90 до соромно за Ваш вибір Показати IP 28 Жовтня 2014 10:13
девяності повиртаются - бригади, братки- лапа нардеп- потім не скіглеть Лучани що вас щімлять.
йой до 90 Показати IP 28 Жовтня 2014 13:03
я не знаю братка Лапіна, зате дуже добре пам"ятаю братка Палицю.. Так що не скигли, філолоХ)) краще повтори граматику))
Анонім Показати IP 28 Жовтня 2014 10:26
Вітаю Лапіна.Палиця нарешті пролетів
Ярик Показати IP 28 Жовтня 2014 10:32
Дивлячись по коментарах пропаличні тролі неотримають сьогодні лаве.А Кравчук отримає по шапці
Українка Показати IP 28 Жовтня 2014 10:48
Луцькі клоуни! Скиньте з себе берці і камуфляжну форму і відправте хлопцям в АТО-люди збирали по копійці не для того. щоб ви свої с...и гріли. Стидно за вибір Луцька , дуже прикро було дивитись на нічні маски-шоу від Лапіна (радше від його "покровителів"). Небесна сотня і сотні патріотів віддали своє життя за всіх нас, за Україну. Любіть Україну.
до українки до Українка Показати IP 28 Жовтня 2014 13:06
а ви, пані, за олігарха с..ку рвете? набридли ці псевдопатріотичні лозунги.
Українка до до українки Показати IP 28 Жовтня 2014 23:49
Я розумію Вас- Вам ближче гасло Лапіна у Фейсбуці: "Не всеремось!"
Андрій Показати IP 28 Жовтня 2014 11:05
Вітаю себе з тим,що в Раді буде менше на одного біорупора олігарха.Може на кінець заспокоється Кравчук і займеться виконанням прямих своїх функціональних обов'язків?Хоча ні,тепер буде гадити Романюку,щоб протиснути на виборах мера,Констанкевич.Як говорять ;Долг платежем красен.
Анонім до Андрій Показати IP 28 Жовтня 2014 11:25
Не говори гоп, поки ..
Анонім до Андрій Показати IP 28 Жовтня 2014 15:02
Не переживай, Романюк сам собі так гадить, що іншим йому допомагати не треба!
Свободу не спинити! до Андрій Показати IP 28 Жовтня 2014 18:00
-1 біорупор для групи Коломойського, зате +1 біорупор Яценюку і його спонсорам. Шило на мило. Прикро, що лучани виявилися тупіші, ніж ковельчани, які у свій час послали подалі цього Лапіна з його бажанням стати мером. Зате в Луцьку проканало. А ще сміються, Ковлє, Ковлє.
Ковельчанин Показати IP 28 Жовтня 2014 11:23
Луцьк ви клоуни ще ті. Вибрати Лапіна то треба бути повним придурком. Вже б краще палицьовську Констанкевич вибрали.
йой до Ковельчанин Показати IP 28 Жовтня 2014 13:07
чим краще? аргументовано поясніть...
Ковельчанин до йой Показати IP 28 Жовтня 2014 13:53
коментар було видалено
до ковельчанина до Ковельчанин Показати IP 28 Жовтня 2014 13:44
взагалі не зрозуміти Вашу логіку - "палицьковську Констанкевич"... та в тому то і справа - вона все в передвиборчій компанії робила - "воротила" від імені фонду Палиці. а де ж її власні заслуги????? що вона зробила сама? своїми руками??? Може Лапін і не кращий депутат, але і Констанкевич від нього ні на крок попереду...
лучанин до Ковельчанин Показати IP 28 Жовтня 2014 13:54
Що ж ти знов Івахіва вибрав? Було Констанкевич до Ковлє забрати.
опа Показати IP 28 Жовтня 2014 11:40
коментар було видалено
виборець Показати IP 28 Жовтня 2014 11:50
а чому немає дільниці №71024? Не всі голоси підраховані???????????
Волинь Показати IP 28 Жовтня 2014 14:00
Вітаю усіх прихильників Ігоря Лапіна з ПЕРЕМОГОЮ !!! МИ ПЕРЕМОГЛИ гроші палиці . Слава Україні !
Лось до Волинь Показати IP 28 Жовтня 2014 17:06
За чиї гроші?:)))))
12345 Показати IP 28 Жовтня 2014 14:15
Гарне гасло Лапіна у Фейсбуці: "Не всеремось!" Це найкраще характеризує нашого посланця у Верховну Раду! Головне Ігоре: "Не вс..сь!"
Віктор! Показати IP 28 Жовтня 2014 14:37
Шановні працівники сайту та їх власник! Можна "внятно" написати хто саме переміг з кандидатів у депутати у Луцьку! А то маленькими буквами три слова у середині тексту! Коли заходиш на сайт немає взагалі нової інформації, а лише "Наразі оброблено 100% голосів. Переконливу перевагу над іншими кандидатами мають Ірина Констанкевич та Ігор Лапін". Народна мудрість "Програвати треба достойно"!!! З повагою, Прихильник Вашого сайту!