Під Дебальцевим відбувається ротація
В районі Дебальцевого триває ротація українських військових. Про це повідомив речник АТО Анатолій Стальмах, - інформує УНН.
“По трасі „Артемівськ — Дебальцеве“ українським військовим підвозять боєкомплект та продукти харчування. Постійно триває ротація українських військових. Деякі підрозділи міняються, деякі — ні. Тобто військові не сидять там постійно”, — повідомив Анатолій Стельмах.
Речник наголосив, що в районі Дебальцевого немає оточення.
“Ситуація контролюється українськими військовими. Котла там немає. Втім, ми фіксуємо велику кількість обстрілів. Проте якраз цієї ночі кількість обстрілів зменшилась”, — повідомив він.
Нагадаємо, минулої ночі терористи тричі вели обстріл по місту Дебальцевому. Погіршення ситуації навколо Дебальевого викликало серйозну стурбованість Деждепартаменту США. Там звинувачують терористів у зриві режиму перемир’я.
За станом на 12.40 стало відомо, що в селищі Логвинове під Дебальцевим триває бойове протистояння сил АТО з бойовиками. Про це повідомив речник АТО Анатолій Стельмах.
“В селищі Логвинове триває протистояння. Цей населений пункт перебуває в зоні вогневого ураження. Там тривають, позиційні бої. Військові десь підходять, а десь відходять”, — повідомив А.Стельмах.
Речник наголосив, що селище перебуває під контролем українських військ.
“Українська артилерія спроможна відповісти на удари противника. Але наразі вони не заходять, ми його (селище Логвинове - ред.) просто тримаємо в зоні вогневого ураження”, — додав він.
Зі слів Стельмаха, бої в Логвиному тривали на протязі кількох днів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
“По трасі „Артемівськ — Дебальцеве“ українським військовим підвозять боєкомплект та продукти харчування. Постійно триває ротація українських військових. Деякі підрозділи міняються, деякі — ні. Тобто військові не сидять там постійно”, — повідомив Анатолій Стельмах.
Речник наголосив, що в районі Дебальцевого немає оточення.
“Ситуація контролюється українськими військовими. Котла там немає. Втім, ми фіксуємо велику кількість обстрілів. Проте якраз цієї ночі кількість обстрілів зменшилась”, — повідомив він.
Нагадаємо, минулої ночі терористи тричі вели обстріл по місту Дебальцевому. Погіршення ситуації навколо Дебальевого викликало серйозну стурбованість Деждепартаменту США. Там звинувачують терористів у зриві режиму перемир’я.
За станом на 12.40 стало відомо, що в селищі Логвинове під Дебальцевим триває бойове протистояння сил АТО з бойовиками. Про це повідомив речник АТО Анатолій Стельмах.
“В селищі Логвинове триває протистояння. Цей населений пункт перебуває в зоні вогневого ураження. Там тривають, позиційні бої. Військові десь підходять, а десь відходять”, — повідомив А.Стельмах.
Речник наголосив, що селище перебуває під контролем українських військ.
“Українська артилерія спроможна відповісти на удари противника. Але наразі вони не заходять, ми його (селище Логвинове - ред.) просто тримаємо в зоні вогневого ураження”, — додав він.
Зі слів Стельмаха, бої в Логвиному тривали на протязі кількох днів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Смерть дитини в Olympic Village: ексдиректорку дитячого табору затримали в Чорногорії
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
60% молодих британців хотіли б повернення країни у ЄС
Сьогодні 08:29
Сьогодні 08:29
Бухгалтер, який мав бути художником: довгожитель із Волині – про воєнне дитинство і весільні гуляння
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
