USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Підсумки декомунізації: тисячі перейменованих сіл і знесених пам'ятників

11 Листопада 2017 18:10
В рамках декомунізації в Україні було перейменовано 987 міст і сіл, понад 50 тисяч вулиць, демонтовано 1320 пам’ятників Леніну та сотні інших пам’ятників, пов’язаних з тоталітарним режимом.

Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій на з’їзді партії «Народний фронт», передає УНІАН.

“Ми викинули на політичний смітник сили, які пропагували антилюдську злочинну комуністичну ідеологію”, - сказав він.

Парубій вважає, що в державі відбулась “ментальна деокупація української нації”. Він зазначив, що це було зроблено завдяки рішенню українського парламенту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 11 Листопада 2017 18:22
"Ми викинули на політичний смітник сили, які пропагували антилюдську злочинну комуністичну ідеологію”. БРЕХНЯ !!!!!!! камуняки просто перефарбувались.
! до Анонім Показати IP 11 Листопада 2017 21:58
Перефарбувались, ще й як перефарбувались. Разом з ними риготіна і К, хто в бпп хто ще куди.
123 до Анонім Показати IP 12 Листопада 2017 09:16
Комуністи в Україні це мільйони закатованих, репресованих, вбитих. Голодомори, заслання, політичні репресії. Але находяться ідіоти які готові сіфілітічній мумуї ноги цілувати. ВАМ НА СЕБЕ НАС*АТИ, ПРО ВНУКІВ І ДІТЕЙ ПОДУМАЙТЕ!!!
Анонім Показати IP 11 Листопада 2017 18:53
...а ще віддали Крим і Донбас. А ще ви віддасте Одесу, Харків, Західну Україну, Закарпаття, Буковину, - і тоді вважатимемо, що декомунізацію завершено.
123 до Анонім Показати IP 11 Листопада 2017 21:54
Комунявка, ти путаєш терміни "військове загарбання" і "віддали". В Одесі ви вже відс*октали, так само буде і в інших містах і селах України.
Анонім до 123 Показати IP 11 Листопада 2017 22:16
Idioto, ти плутаєш (українською не "путаєш", йолопе) терміни "віддали" і "військове загарбання". А результати "декомунізації" поглянь на своєї зарплатні.
Анонім до 123 Показати IP 11 Листопада 2017 23:45
Ви все і всё сплутали. Слово "деКОМУНізація-це ліквідація "комун". Чуешь, комун. У Ізраїлі цілі міста називають КОМУНАМИ! Комуна не є соціальним ладом. Соціальним ладом е КОМУНІЗМ. Партія була КОМУНІСТИЧНА. І наробила все вона. а не лад.Тому слово повинно звучати: ДУКОМУНІСТИЗАЦІЯ. І те що робиться на ніби-то основі цього закну, з юридичної позиції незаконно, тому що дії не відповідають категорії закону. На підставі ДЕкомунізації можна ліквідовувати тільки виявлені в країні комуни-це обєднання студентів угуртожитках,які заснували комуну для виживання, або ще якісь комуни. Чуешь "КОМУНИ" . Як щоб був принятий закон про ДЕКОМУНІСТИЗАЦІЮ то це б відповідало тим діям, які описані у статті. Але такого закону нема. Доречі,анонім, звідси і не комунявка, а комуністявка.
Анатоль_ Показати IP 11 Листопада 2017 19:29
Слава героям!
! до Анатоль_ Показати IP 11 Листопада 2017 21:54
Ти ще в шоці, чи вже постірав штани ?