USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Плани терористів у Слов'янську

3 Липня 2014 08:34
У Слов’янську відбулося кілька стихійних мітингів, на яких місцеві жителі вимагали від терористів припинити стрілянину з житлових районів по силах АТО, щоб не провокувати українських військових на вогонь у відповідь у бік житлових будинків.

Наразі у місті зараз залишаються близько 50 тисяч чоловік. В основному це люди, які з різних причин не мають можливості залишити населений пункт. Всього в мирний час у місті проживало близько 120 тисяч осіб, з них до 40 тисяч – пенсіонери, передає Еспресо.TV з посиланням на «Новости Донбасса».

Один з лідерів терористів на прізвисько «Абвер» (Сергій Здрилюк, - Ред.) очолив контррозвідку глави терористів Слов'янська Ігоря Гіркіна (псевдонім «Стрілок»).

Угруповання терористів в місті становить 3-5 тисяч осіб - це громадяни Російської Федерації, жителі Криму, представники народів Кавказу, жителі міст Донецької області.

Для підтримки бойового духу у терористів введено посади "замполітів". Терористи намагаються вербувати місцевих жителів, обіцяючи платити по 2 тисяч гривень на місяць. З 1 липня "зарплату" місцевим терористам обіцяли підняти до 4 тисяч гривень. Деякі російські найманці говорять, що вони «підписали контракт» до 1 вересня і до цього часу повинні залишатися в місті.

Незважаючи на заяви українських силовиків про те, що місто знаходиться в блокаді, до настання активної фази антитерористичної операції в місто приїжджали та виїжджали багато лідерів терористів.

Так, в Донецьк кілька разів їздив сам Стрєлков і екс-самопроголошений мер міста В'ячеслав Пономарьов (так званий «народний мер», - Ред.). Стрєлков зустрічався в Донецьку з Бородаєм і привозив звідти гроші.

У місто полями на «КамАЗ» завозили зброю та бойовиків. У терористів достатньо продовольства, в той час як мешканцям Слов’янська не вистачає їжі. Частину гуманітарної допомоги відправляють з Росії, однак більша її частина зникає під час транспортування по території Луганської області.

У місті не виплачують соціальні виплати, немає централізованого електро, газо - і водопостачання. Терористи кажуть, що перед ними стоїть завдання "пробити дорогу в Крим" і дійти до Одеси.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Боголюбы Показати IP 3 Липня 2014 09:04
Прочитал статью, так и не понял какие планы у сепаратистов? Заголовок не соответствует содержанию.
Igor до Боголюбы Показати IP 3 Липня 2014 09:14
Вали... нах звідси бот пропалчений...
Tutsi до Igor Показати IP 3 Липня 2014 09:20
Село, село...:)))
Боголюбы до Igor Показати IP 3 Липня 2014 09:25
Ты мне ишак в лицо это скажи я живу в своем доме в 296 м2 и кормлю своим бизнесом 53 семьи. А ты игорек просто лох.
Igor до Боголюбы Показати IP 3 Липня 2014 09:30
Ох налякав.. давай приходь до облари подивимось... Скоро твій бізес провіремо.. побачимо як справно ти податки платеш.. Трішки розкоркулимо.. Так що сиди і мовчи.. або вали на**ен в свою рашу... 53 ?? ти що хворий ??
Боголюбы до Igor Показати IP 3 Липня 2014 09:36
На паперти у обл рады сидишь. Ну сиди сиди. Может кто и подаст.
я до Igor Показати IP 3 Липня 2014 11:08
звідки ви взяли що "Боголюби" проплачений бот? Через те що він сказав що заголовок не відповідає написанному? То в такому випадку бот це ви, який тільки розпалює ворожнечу.
Андрій76 до Боголюбы Показати IP 3 Липня 2014 11:56
Статья не для"средних русских умов"поэтому ты и не понял...
111 Показати IP 3 Липня 2014 09:21
Как стыдно мне за Украину - страну пиндосовских рабов . Страну, где каждая скотина служить бандеровцам готов . Страну с протянутой рукою , что вопрошает " Кто подаст?" . Страну , где новые герои - бандит, нацист и пидераст ! "
Серий до 111 Показати IP 3 Липня 2014 09:26
а твій герой
Серий до 111 Показати IP 3 Липня 2014 09:27
а твій герой ху*ло, йому і служиш
гість до 111 Показати IP 3 Липня 2014 09:40
тобі має бути стЕдно за парашку, за свого фюрера, які надають притулок пузатим бандитам, а інших направляють до нас. А хто є хто в Україні ми і без тебе розберемося, троляко.
мир до гість Показати IP 3 Липня 2014 11:11
не обов"язково любити путіна, щоб розуміти та визнавати що Україна в повній Ж...., і призвели до цього бандит, нацист і підрст на пару з проплаченним майданом
Дончанин до гість Показати IP 3 Липня 2014 11:14
коментар було видалено
Андрій76 до Дончанин Показати IP 3 Липня 2014 12:19
Одна моя знакомая,очень умный и проницательный человек.Ей довелось прожить много-много лет в Московии сказала мне по секрету,что ты уже заработал 11.80рублей за свой очередной"высер",так что можешь валить отсюда с чувством собственного достоинства и выполненого долга...
Юхим Показати IP 3 Липня 2014 09:44
Хрін їм до Одеси дійти. На половині шляху і поляжуть. Одеса за Україну!