USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Правий сектор їде в райони, аби довести, що вони - не бандити

25 Березня 2014 09:08
Представники Правого сектора розповідатимуть у районах, що вони – не бандити й не займаються грабежами.

Про це повідомив очільник Правого сеткору на Волині Павло данильчук під час прес-конференції у штабі Правого сектору із представниками ЗМІ учора, 24 березня.

Він зазначив, що в організації відтепер максимально збільшать інформаційно-пропагандистську діяльність серед громадськості.

«Луцьк більш проінформований, а от з районами – величезна проблема. Тож серед головних завдань Правого сектору – «покрити» всю область нашими відповідальними людьми», - заявиви лідер формації.

На думку Павла Данильчука, займатися «просвітницькою» діяльністю серед волинян потрібно для того, аби не було звинувачень, мовляв, у Правому секторі – бандити, які вбивають чи займаються грабежем.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
1-й клас Показати IP 25 Березня 2014 09:11
Вчити вони будуть...?! Да їх самих ще вчити треба і то конкретно!!!
456 до 1-й клас Показати IP 25 Березня 2014 09:16
коментар було видалено
Ок до 456 Показати IP 25 Березня 2014 09:33
коментар було видалено
Альтер -его до 1-й клас Показати IP 25 Березня 2014 17:43
Луцьк проінформовани достатньо тому їм тут вже робити нічого тому поїдуть шукати наївних по області
Анонім Показати IP 25 Березня 2014 09:17
Луцьк більш проінформований, тому що більш заляканий, тепер черга районів :(
2 й клас Показати IP 25 Березня 2014 09:17
Вже всі знають і в районах також що ви БАНДИТИ і виправдовуватись пізно.
Олена до 2 й клас Показати IP 25 Березня 2014 09:24
НЕ ЗНАЮ ЯК ВСІ, АЛЕ Я БОЮСЯ пРАВОГО сЕКТОРА БІЛЬШЕ НІЖ МІЛІЦІЮ. БАНДИТИЗМ АЖ ПРЕ, ЗНУЩАННЯ НАД ЛЮДЬМИ ЗАШКАЛЮЕ. ХТО ВОНИ ТАКІ, ЩОБ ЛЮСТРУВАТИ КОГОСЬ Й ДАВАТИ ОЦІНКУ ЧИЇМОСТЬ ДІЯМ. МЕНІ ВСЕ БІЛЬШЕ ЗДАЕТЬСЯ ЩО ТО СТАВЛЕННИКИ МОСКВИ, ЩОБ ДИСКРЕДИТУВАТИ уКРАЇНУ У ОЧАХ РОСІЯН. ОДНЕ ТІЛЬКИ ЗНУЩАННЯ НАД БАШКАЛЕНКОМ, КИМ БИ ВІН НЕ БУВ. ЗА ТАКЕ гУЗЯ ПОТРІБНО ПРОСТО СУДИТИ Й ВІДПРАВИТИ У КОЛОНІЮ. ТЕПЕР ВОНИ УТВОРЮЮТЬ СИЛОВИЙ БЛОК. АЛЕ НАВІЩО? ЗМАГАННЯ БУДУТЬ ВЛАШТОВУВАТИ. А ЧОМУ Б НЕ ПОЇХАТИ НА КОРДОНИ Й ЗАХИЩАТИ РІДНУ ЗЕМЛЮ ВІД ОКУПАНТІВ. ТЕ САМЕ СОСУЕТЬСЯ Й СВОБОДОВЦІВ
Вчитель до Олена Показати IP 27 Березня 2014 11:29
Для другокласниці щось ти надто розумна=)
Kexfyby Показати IP 25 Березня 2014 09:21
а хто ви такі самі як і автомайдановці вже наїжають на заправки щоб бензина їм дали прям як в 90-х роках , а непробували на роботу піти і попрацювати задля свого дебільного ПС а то діти по 20 років тільки і хочуть щоб дурницями займатись а працювати нехочуть
234757 Показати IP 25 Березня 2014 09:23
Корзик Рома - членик правого сектору лівого яйця. Ти ж судимий за ухилення від призову. Якій ти н*** військовий, захисник народу.
Анонім Показати IP 25 Березня 2014 09:24
коментар було видалено
БЕРКУТ Показати IP 25 Березня 2014 09:28
коментар було видалено
містерХ Показати IP 25 Березня 2014 09:34
Чекаємо "вчителів" на двох джипах з тонованими вікнами...
Я Показати IP 25 Березня 2014 09:37
а сісти на тракторці... та поорати поле для посівної правий сектор не бажає????? цим би справді підняли настрій новиною
Марія Показати IP 25 Березня 2014 09:56
Так вони ж їдуть на райони, піднімати сільське господарство, селяни, готуйте техніку, правий сектор буде допомагати вам
3 клас Показати IP 25 Березня 2014 09:59
Нехай ПС їде у Крим захищати народ України
Анонім Показати IP 25 Березня 2014 10:25
коментар було видалено
Emihrantka Показати IP 25 Березня 2014 10:30
Господи, дай хоч трохи розуму патріотам ! Яка просвітницька робота по районах в даний час ? Переймайте досвід в росіян,ніколи не виправдовуйтесь,дійте за принципом :хто не знами той проти нас, і тоді не тільки Крим буде задарма знову наш !
Кошмар Показати IP 25 Березня 2014 10:37
http://m.youtube.com/watch?v=oEFCmJ-VGhA&feature=youtu.be
Всеволод Новгородцев Показати IP 25 Березня 2014 11:07
Люди Волыни,я русский,я Ленинградец,мы не нападали на вас и не будет войны с Украиной.Мы любим вас,ждём в гости,почему и зачем вас обманывают такие люди как Турчинов,Тягнибок,Ярош????? Не верьте слухам,Путин делает всё,чтобы мы жили в мире с Украинским народом!!!!Все доказательства есть,как врёт вам Тимошенко Юля ( Гергян дев.фамилия) Порубий хотел закрыть границы,Путин против этого и этого ни когда не будет!!!!!!!
Emihrantka до Всеволод Новгородцев Показати IP 25 Березня 2014 11:21
Хлопче ти чо тут істерику закатав ? Росіяни вже були принесли мір на наші землі,після того міру декілька мілйонів українців душу боґу віддали.Ніхто не хоче ше раz наступати на ті ж самі граблі !Так шо передай Путіну:хай зоставе рускій мір у себе вдома ! Єслі шо,коли міру буде й вам там від Путіна забагацько- сала вам ми задарма завсі передамо,ви не соромтесь тіко попросіть !
Емеля пенсионер до Emihrantka Показати IP 25 Березня 2014 13:30
Во первых, а кто писал доносы на своих же селян или горожан? По таким доносам было отправлено , в Сибирь,как вы пишите миллионы людей. Спасибо нужно сказать, всем тем . кто все эти доносы из архивов не оприлюднюе( многое бы узнали все мы про своих родных и близких). Дальше, то что вы видите вокруг себя построено не сегодня, а тогда когда мы были разом с москалями. В Луцке с 1970-1991 было построено , с десяток заводов и производств, десятки садиков и школ, не говоря о 100 тысячах квартир и так далее. А что мы построили без москалей за 23 года, ЧТО? Разрушили, распродали, все и везде. Вот такие -то дела
Emihrantka до Емеля пенсионер Показати IP 25 Березня 2014 14:30
Дядечку,бажаю тобі на твою пенсію в 10тис.рублів і далі жити,а своїм землякам бажаю мати європейську пенсію від 1тис.євро в місяць ! Ше бажаю шоб твоїм внукам 20 років так само як і ти чекати на дармову Хрущовку в 42мкв,а своїм землякам бажаю таких зарплат,як у Євросоюзі,шоб з отриманням постійної роботи відразу могли взяти гіпотеку і купити житло від 100кв.м.
Олена до Emihrantka Показати IP 25 Березня 2014 19:35
Бажати то можна, але не факт, що так буде!
Екстрасекс до Олена Показати IP 27 Березня 2014 11:10
Але думки матеріалізуються!!!!
))) до Всеволод Новгородцев Показати IP 25 Березня 2014 11:21
коментар було видалено
Я Показати IP 25 Березня 2014 11:45
Зайдіть в військомати візьміть повістки і розвезіть хлопцям по селах,може тягла получите.Не може,а точно.Їдьте в села і там збирайте народ ото будете ВТІКАТИ БОЛОТАМИ ПОЛІССЯ.Побачите дійсну довіру народу.
совість Показати IP 25 Березня 2014 12:45
тепер і в районах зберу спонсорський "врожай", треба ж партію піднімати
дєд Показати IP 25 Березня 2014 14:09
Смотрящих ставити будуть по районах, щоб мзду збирали?
^()^@ Показати IP 25 Березня 2014 15:13
не можливо читати цю грязь на ПС. молоде покоління дійсно хоче змінити Україну, щоб не було такої корупції в якій ми жили. ПОЗОР ВСІМ сидите і брудом всіх поливаєте.
11111 Показати IP 25 Березня 2014 18:23
Один бандюга у Рівному вже довчився. Данильчук, очко не жим-жим? Ти не на черзі?
.... Показати IP 25 Березня 2014 20:21
не забудьте про ратнівщину!!!! та і сусіди з Старої Вижви на свою владу жаліються!!!
Анонім Показати IP 26 Березня 2014 15:34
це рекетири, які зброю тримають без дозвільної документації, вимагають гроші на всякі там потреби
Ленін Показати IP 27 Березня 2014 10:27
Не словом, а ділом. Доводьте, але справами!
СОКІЛ Показати IP 27 Березня 2014 10:37
Якщо не бандити, то чому їх міліція ловить?
Пташка до СОКІЛ Показати IP 27 Березня 2014 10:52
Ти вважаєш, що всі, кого ловить міліція - це бандити? Їх, до речі, в міліції теж вистачає
ну-ну Показати IP 27 Березня 2014 10:54
а вони не почали перетворюватися на дракона, з яким борються?
НУЙНО Показати IP 27 Березня 2014 10:59
Ура! Циганський табір з бубнами і ведмедями їде й до нас!!!
Валянок Показати IP 27 Березня 2014 19:46
Не забудьте, блін, балалайку прихопити. Бо клоуни вже є