USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Правий сектор заговорив про другу революцію

19 Березня 2014 19:17
У Правому секторі не виключають, що на Україну чекає ще одна революція.

Керівник силового блоку “Правого сектора” (Схід) Андрій Білецький не виключає, що в Україні може виникнути ще одна революція.

Про це він сказав на брифінгу, - інформує УНІАН.

«Я особисто вірю в другу революцію, бо справа зроблена навіть не на 30%. Повірте, вони дуже швидко оговтуються. Повірте, у Харкові все вирішують повністю «регіонали». Структура їхня не розпалась. Вони входять у змову з нинішньою владою з величезною швидкістю, і я вірю, що потрібна друга революція. Яка вона буде і коли, на дану хвилину дуже складно сказати, але вона обов'язково буде», - сказав Білецький.

Він зауважив, що люди, які стояли на Майдані, дали нинішній владі кредит довіри під захист національних інтересів.

«Зараз цей кредит довіри весь час падає, бо Крим відданий без бою... Ця влада має невеличкий ліміт легітимності - до виборів. Часу в них залишилось небагато. Ми до них ставимось все критичніше з кожним днем», - наголосив один із очільників Правого Сектору.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 19:19
Есть у революции начало, Нет у революции конца...
Тарас до Анонім Показати IP 19 Березня 2014 21:10
Перш за все неохідно критичніше подивитись на дії ПС Останім часом від цих дій більше шкоди для України ані ж користі. Їхні публічні наїзди більше стають похожими на бандитьські. Їм не подобається служба в Національній гвардії , а до вподоби махновщина.Такі заяви піддають сумнів у їхні декларативні заяви про намір захищати вітчизну. Вилазка ПС в Хареів підтвердила їхню безждарність переконуватиі і консолідувати суспільство, а тільки діяти на арап, що є підгрунттям провокацій.Заяви Яроша балатуватись в Президенти реально покаже відсоток підтримки їх виборцем.
s до Анонім Показати IP 19 Березня 2014 23:10
Революція це зміна правлячої системи, а у нас одні політикани змінили інших - це називається військовий переворот.
Анонімус до Анонім Показати IP 27 Березня 2014 19:58
Є кінець. І він уже настав!
Ленин прав! Показати IP 19 Березня 2014 19:20
коментар було видалено
Доскакались до Ленин прав! Показати IP 28 Березня 2014 13:44
Ваші Леніни випадково попадали з постаментів-) Яке прикре самогубство! Ай-яй-яй
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 19:20
Вічна революція блін!!! Достали! дайте жити спокійно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Описка! до Анонім Показати IP 19 Березня 2014 20:57
Дайте красти спокійно.
Анонім до Описка! Показати IP 19 Березня 2014 21:33
Їдь в Африку і воюй вічно, розумнику!!!!!!!!!!!!!!
Описка! до Анонім Показати IP 27 Березня 2014 19:59
я не нігер!
Антиреволюціонер до Анонім Показати IP 28 Березня 2014 10:11
Тада, дістали вже. Не можу спокійно спати
мв Показати IP 19 Березня 2014 19:20
а що вже транш з Америки прийшов ???
лікар Показати IP 19 Березня 2014 19:21
бажано подивитися перед початком 2 революції https://www.youtube.com/watch?v=mtXZPxLdujQ
Бульба до лікар Показати IP 19 Березня 2014 21:28
Очередной политолог из хунты.
Холуй до Бульба Показати IP 28 Березня 2014 14:57
Чи не зачасто слово хунта вживаєш? Ти хоч знаєш, що воно значить?
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 19:34
хiба шо проти правого сектору буде революцiя один придурок захищати росiян в криму, iншi українцiв тут.....
Александр Показати IP 19 Березня 2014 19:37
Я думаю, им следует обратиться к г-ну Данильчуку и снять видео "Харкiв готовий воювати за Крим".
лучанин Показати IP 19 Березня 2014 19:43
як же ви надоїли вже здайте зброю і дайте нам спокій ви недумаете що це все із за вас почалось діти хватить вже...
САШКО до лучанин Показати IP 19 Березня 2014 21:54
От спочатку ту свору замочим а тоді вже здамо ..
Лучанин Показати IP 19 Березня 2014 19:43
Підсумок першої революції - втрата Україною Криму, в результаті другої революції Україна втратить Слобожанщину, Донбас і всі області вздовж берегів Азовського і Чорного морів.
Анонім до Лучанин Показати IP 19 Березня 2014 19:46
для того i стараються
Москаль Показати IP 19 Березня 2014 20:18
Эх, зря с этой своры шелудивой намордники сняли. У Украины репутация и так ниже плинтуса, а мирошниченки, яроши и прочие ушлепки (как в Виннице, например) вообще в дерьмо страну втаптывают. Беда...
Анонім до Москаль Показати IP 19 Березня 2014 20:55
про це і говорить відео, яке скинув лікар ось цей толково розказує.....додивіться до кінця http://www.youtube.com/watch?v=Vl81bK14qG0
Бульба до Анонім Показати IP 19 Березня 2014 21:31
Очередной политолог из хунты. Вам зомбоящика мало?
Яна Показати IP 19 Березня 2014 21:01
Стільки троликів кацапських розвелося на Волині, просто жах!!!!!
Українець до Яна Показати IP 19 Березня 2014 22:09
А що на твою думку, в цих висловлюваннях немає правди?
мв до Яна Показати IP 20 Березня 2014 10:02
а ти щира українка, а ну но покажи як хочеш в ЄС та НАТО.... там ти так писати не будеш... зарплату в конвертах не отримаєш і податки не 30% платити будеш , а набагато більше((((( і працю найману не зареєстровану штраф до 10 000 доларів заплатиш . і як прийдеш на работу то начальнику просторікувати не будеш,.... і то українське чудо на кожен палець золоте кілечко напхне і думає шо то модно (((
Валерій Показати IP 19 Березня 2014 21:49
Ой і це правда! Людей побили і покалічили..... А толку точно ніякого. Всі бандюги перемішались з так званими чесними... І робиться теж саме! Їм це ще навіть і краще! Ціни пішли... зарплат вже не платять.. Ох їх і треба гатити!!!!
Іван-Дурень Показати IP 19 Березня 2014 23:08
Якому кандидату в президенти необхідно через революцію розчистити дорогу? Прибрати конкурентів, опонентів? Демократія по-українськи! В Києві знову горять шини, кидають димові шашки і провокатори з своїми цинічними вождями прагнуть перемоги на крові невинних простих людей! Знову повилазать тільки тоді коли буде що ділити і продавати! Не ведіться на їх сценарії! Досить словоблуддя і зомбіровання!
Лєра до Іван-Дурень Показати IP 19 Березня 2014 23:33
Зрозуміло якому, ВОНА вже повернулась і завтра шабаш у Києві влаштовує, Пустоцвіт вже помчався ЦУ отримувати!:)
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 23:23
Правий сектор привласнив собі перемогу майдану і героїзм звичайних людей. Хто такий правий сектор- дуже сумнівна організація, не виключаю, що є там багато порядних людей, але не можна виключати ймовірності того,що до складу правого сектору може входити і кримінальний елемент, хто займається самоочищенням цієї організації не відомо. Гарантії,що всі представники цієї організації, яка останнім часом забагато на себе бере, є порядними людьми і виступають виключно в інтересах народу, не дасть ніхто, навіть Ярош. А хто такий Ярош, теж до кінця не зрозуміло. Можливо, він патріот-радикал,а можливо, агент кремля, який будь-що хоче втягнути Україну у війну. На передову вони йти не збираються, планують партизанити, але про партизанство може зарано говорити, можливо,все ж таки для початку правому сектору треба показати свою доблесть на передовій, а то перед нами вони постають як герої "невидимого фронта".
Анонім до Анонім Показати IP 20 Березня 2014 09:57
ярош твій проамериканський і ніякого відношення до Росії немає... Ти проаналізуй події лютого і снайперів і включи логіку де був твій Ярош та Парубій....в засаді і чому на передову випхали людей,..які на майдані були зовсім мало... і за які шиши він на президента країни мітить...ті що Пс привіз із заходу Мені просто прикро читати,як ось тут перед тим як назвати опонента московським тролем, людина по той бік монітора зовсім не має логічного мислення
вася Показати IP 20 Березня 2014 00:45
Всіх ЧЛЕНІВ правого сектору на гіляку! Із за них ми втратимо скоро всю державу.
Городянин до вася Показати IP 28 Березня 2014 14:11
Це точно, вони безпридєл розвели. Вже, або в законі, або не в законі. А то Права секта хоче по бандитські жити і в законі, такого небуває!
555 Показати IP 20 Березня 2014 06:41
Такое впечатление, что ПС поставил для себя цель развалить Украину, когда-то ленина с целью развала россии немцы отправили в опломбированном вагоне в петроград
Артем Показати IP 20 Березня 2014 11:35
У меня хорошее предложение.Как только правый сектор попробует напасть на людей попросить ребят-беркутовцев приехать всех в Киев,восстановить их спецподразделение, выдать всем оружие и попросить очистить столицу от этой нечести бандюковской.Уверен что беркутята так вздрючат правый сектор,что они навсегда забудут дорогу на Украину.Знаю,что и в новой власти об этом уже думают.Даже Порошенко недавно об этом обмолвился:-)
Українка Показати IP 27 Березня 2014 19:53
А я готова воювати знову!
А щоб... до Українка Показати IP 28 Березня 2014 10:15
В половини населення і так постреволюційний психоз. Хочеш, щоб вся країна зі зламаною психікою була?
Безтолковим до Українка Показати IP 28 Березня 2014 14:10
Досить воювати, тут будувати треба!
Барак Баракович Показати IP 27 Березня 2014 20:00
Заспокойтесь, я всіх різко засуджую. Я це вмію