USD 24.9 25.05
  • USD 24.9 25.05
  • EUR 27.45 27.75
  • PLN 6.4 6.5

Пісня, яка може стати новим гімном Волині

Пісню, яка може стати новим гімном Волині, представив проект Сашка Положинського гурт «Був’є». Презентація відбулася на сцені фестивалю українського опору «Бандерштат-2014: перезавантаження».

Зокрема, жартівлива пісня «Волиняки», яким, як ідеться в композиції, «усе до с*аки» викликала бурю емоцій у глядачів. Співак попередньо вибачився перед публікою за слова, зауваживши, що робота - жартівлива.

«Таку пісню треба було написати 20 років тому, а то і 100», - прокоментувала лучанка. Зі слів бандерштатівців, композиція може стати новим гімном Волині.

Відео, де «Був’є» виконує пісню «Волиняки», опублікував в мережі Олександр Шпалерчук.

Реклама
Загрузка...
Коментарів: 18
фастивальнуті Показати IP 4 Серпня 2014 12:18
дуже гарно, патріотично, високодуховно! Класний фестиваль, так підіймає дух, піз*есь
Українець Показати IP 4 Серпня 2014 12:44
Вибачте, але це справжня ганьба. Мені на правду шкода тих, хто цього не розуміє. Куди котиться світ? Це риторичне питання.
Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 12:56
хіба що у переносному значені!
ЖАРТ до Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 15:36
коментар було видалено
ТАРЖ до ЖАРТ Показати IP 4 Серпня 2014 15:39
Пісня глибока за змістом і гідна тому, що її вивчали у школах на уроках співів.
ЖАРТ до ТАРЖ Показати IP 4 Серпня 2014 23:01
Непогано булоб , що цю пісню починали співати діти у дитячому садочку після обіду, коли їх усіх садять на гошки.
ТАРАЖ до ЖАРТ Показати IP 4 Серпня 2014 23:09
На горшки? Сракою? щоб покакати!? Я б запропонував, щоб цей процес проходив у актових залах дитячих садочків. Щоб грало на піаніно діти пукали і какали у ритм пісні і всі діти дружно співали кричалку "ДО СРАКИ!" ми волиняки! .
Жарт до Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 15:46
Як що це жарт, то у третьому слові заголовку ціеї заметки треба поміняти третю літеру і буде висока оцінка пісні!
Волинянка Показати IP 4 Серпня 2014 13:21
я проти того, щоб така пісня була гімном Волині!!!!!! ми волиняк нам у се до сраки -Саша..Саша..дорослий мужик...а таке лай......о пишеш))))
Знайка Показати IP 4 Серпня 2014 14:35
Це капець...
сірий вовк Показати IP 4 Серпня 2014 14:39
Та скільки можна лайно писати і позоритись! Робите з себе і з людей клоунів, що весь світ сміється з нас. Подивіться на Смердючку і Дзідзя кін...них, хто, подивившись на них, буде нас поважати!? Не поважаємо себе самі, а хочемо, щоб нас люди поважали. Тьху, бридота!
Олександр до сірий вовк Показати IP 4 Серпня 2014 15:54
Нiчого добавити! В яблучко! +100
серж Показати IP 4 Серпня 2014 16:19
Я, чомусь думав, що ВН серйозніші. В усякому разі з назвою матеріалу.
свг Показати IP 4 Серпня 2014 19:05
це позор Волині.
7878 Показати IP 4 Серпня 2014 20:38
А що, не так...
І нашим і їхнім до 7878 Показати IP 4 Серпня 2014 22:59
Див. https://www.youtube.com/watch?v=Que1TCq3w-k
Мда Показати IP 5 Серпня 2014 09:31
коментар було видалено
анонім Показати IP 5 Серпня 2014 10:09
Не пісня , а херня.