USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Пісня, яка може стати новим гімном Волині

4 Серпня 2014 11:59
Пісню, яка може стати новим гімном Волині, представив проект Сашка Положинського гурт «Був’є». Презентація відбулася на сцені фестивалю українського опору «Бандерштат-2014: перезавантаження».

Зокрема, жартівлива пісня «Волиняки», яким, як ідеться в композиції, «усе до с*аки» викликала бурю емоцій у глядачів. Співак попередньо вибачився перед публікою за слова, зауваживши, що робота - жартівлива.

«Таку пісню треба було написати 20 років тому, а то і 100», - прокоментувала лучанка. Зі слів бандерштатівців, композиція може стати новим гімном Волині.

Відео, де «Був’є» виконує пісню «Волиняки», опублікував в мережі Олександр Шпалерчук.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
фастивальнуті Показати IP 4 Серпня 2014 12:18
дуже гарно, патріотично, високодуховно! Класний фестиваль, так підіймає дух, піз*есь
Українець Показати IP 4 Серпня 2014 12:44
Вибачте, але це справжня ганьба. Мені на правду шкода тих, хто цього не розуміє. Куди котиться світ? Це риторичне питання.
Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 12:56
хіба що у переносному значені!
ЖАРТ до Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 15:36
коментар було видалено
ТАРЖ до ЖАРТ Показати IP 4 Серпня 2014 15:39
Пісня глибока за змістом і гідна тому, що її вивчали у школах на уроках співів.
ЖАРТ до ТАРЖ Показати IP 4 Серпня 2014 23:01
Непогано булоб , що цю пісню починали співати діти у дитячому садочку після обіду, коли їх усіх садять на гошки.
ТАРАЖ до ЖАРТ Показати IP 4 Серпня 2014 23:09
На горшки? Сракою? щоб покакати!? Я б запропонував, щоб цей процес проходив у актових залах дитячих садочків. Щоб грало на піаніно діти пукали і какали у ритм пісні і всі діти дружно співали кричалку "ДО СРАКИ!" ми волиняки! .
Жарт до Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 15:46
Як що це жарт, то у третьому слові заголовку ціеї заметки треба поміняти третю літеру і буде висока оцінка пісні!
Волинянка Показати IP 4 Серпня 2014 13:21
я проти того, щоб така пісня була гімном Волині!!!!!! ми волиняк нам у се до сраки -Саша..Саша..дорослий мужик...а таке лай......о пишеш))))
Знайка Показати IP 4 Серпня 2014 14:35
Це капець...
сірий вовк Показати IP 4 Серпня 2014 14:39
Та скільки можна лайно писати і позоритись! Робите з себе і з людей клоунів, що весь світ сміється з нас. Подивіться на Смердючку і Дзідзя кін...них, хто, подивившись на них, буде нас поважати!? Не поважаємо себе самі, а хочемо, щоб нас люди поважали. Тьху, бридота!
Олександр до сірий вовк Показати IP 4 Серпня 2014 15:54
Нiчого добавити! В яблучко! +100
серж Показати IP 4 Серпня 2014 16:19
Я, чомусь думав, що ВН серйозніші. В усякому разі з назвою матеріалу.
свг Показати IP 4 Серпня 2014 19:05
це позор Волині.
7878 Показати IP 4 Серпня 2014 20:38
А що, не так...
І нашим і їхнім до 7878 Показати IP 4 Серпня 2014 22:59
Див. https://www.youtube.com/watch?v=Que1TCq3w-k
Мда Показати IP 5 Серпня 2014 09:31
коментар було видалено
анонім Показати IP 5 Серпня 2014 10:09
Не пісня , а херня.