USD 27.85 28.1
  • USD 27.85 28.1
  • EUR 32.6 32.88
  • PLN 7.5 7.65

На Волині райрада визнала незадовільною роботу голови РДА

Депутати Іваничівської районної ради шляхом таємного голосування визнали роботу голови Іваничівської РДА Лілії Кревської незадовільною.

Про це інформує власкор «ВолиньUA».

На засіданні 22 березня депутати заслухали і не затвердили звіт голови Іваничівської РДА Лілії Кревської про виконання делегованих повноважень.

Після цього голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь поставив на голосування питання про визнання роботи голови Іваничівської РДА Лілії Кревської незадовільною. У зв’язку з тим, що таке голосування проводиться в закритому режимі, сесія утворила спеціальну лічильну комісію, до складу якої увійшли депутати Ольга Недоріз (голова), Валерій Кузьмич (заступник), Дмитро Кузвєсов (секретар) та члени комісії Ігор Смірнов та Роман Мельничук.

До бюлетеня були внесені дві позиції: «Визнати роботу голови РДА незадовільною» – «Так» «Ні».

За підрахунками лічильної комісії, із зареєстрованих для таємного голосування 27-и депутатів бюлетенями проголосували 22.

З них «За» визнання роботи голови РДА незадовільною проголосували «19», проти – «3». Недійсних бюлетенів – 0.

Тобто, за визнання роботи голови РДА Лілії Кревської незадовільною проголосувала більшість депутатів від складу ради, яка налічує 34 депутати.

Голосування бюлетенями в таємному режимі означає, що Лілії Кревській рада висловила недовіру на посаді голови Іваничівської РДА.

Нагадаємо, на посаду голови Іваничівської РДА Лілію Кревську було призначено 1 грудня 2016 року. Екс-заступниця начальника управління освіти Луцької міської ради Лілія Кревська перемогла в конкурсі Національного агентства України на зайняття вакантної посади державної служби.
Загрузка...
Коментарів: 11
Народ Показати IP 22 Березня 2018 16:23
Давно пора було це зробити,а не тримати трутня на роботі ще й гроші з держбюджету платити.
упс Показати IP 22 Березня 2018 17:24
І що далі буде???робитиме й далі..
Анонім Показати IP 22 Березня 2018 18:31
коментар було видалено
Юрчик Показати IP 22 Березня 2018 20:25
А вона подасть до суду. Це ж в неї напротррена практика. Тобто натоптана стежка. І сміх і гріх...
ІВАНИЧІВЕЦЬ Показати IP 22 Березня 2018 22:20
Нарешті настала правда. Нічого не робила, тільки піарилась , фотографувалася і за гроші профспілок купляла квіти і ходила по днях народження. Дякуємо депутатам в кількості 19 осіб, які справедливо оцінили роботу скандістки КРЕВСЬКОї. Тупішої людини як вона, не бачили
123 Показати IP 22 Березня 2018 22:33
Бездарь, без мізків, випадковий горе-керівник. Район « загнала за хмари» і так понівичений попередниками. Соромно за таких дармоїдів
5+ Показати IP 23 Березня 2018 09:45
" Мадам" обк_калась кругом . Обійшла надцять партій, була помічником депутатів і в управлінні освіти і " наробила" ,тільки по людськи ніразу не пішла.Мабуть без суду необійдеться.
дівчинка Марійка Показати IP 23 Березня 2018 10:31
горе людці..))) куди вітер повіє таку будонівку і п"ялять на голову..) погнали Гунчика, поженемо і Лільку..)) а що зробили для району цих 22 *ракопідтиральні депутати які роками там сидять і тягнуть грші з бюджету??????смішно...
Кіт Показати IP 23 Березня 2018 12:58
Я давно казав, що то чудо для району, ця мадам знає тільки лізти кругом для фоток, піару, а т*па, як двері, не знаю, як вона стільки там протрималась, дармоїдка ще та, але знову буде мучити всіх судами, то якесь недорозуміння.
ПРАВДА Показати IP 24 Березня 2018 19:46
Інформуємо про те ,що після НЕДОВІРИ цілий день визвонювала до керівників структурних установ з погрозами " ЧОМУ ж за неї не заступились, чому не виступили в її захист!!!!!" Дякуємо всім хто вболіває за район і це Ч*ДО повинно тихенько піти з району, бо і про неї викриємо всі її оборудки; хабарі, корупційні схеми, вимагання і т.д.
ЛУЧАНИН Показати IP 28 Березня 2018 22:28
А що ця скандалістка Кревська вже витурена з району? Напрацювала!!! Як прийшла в район так і винесли, Там в районі ТУПІКІВ не тримають, народ не дозволить