USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Результати люстрації волинських працівників прокуратури оприлюднять. ОНОВЛЕНО

13 Березня 2015 15:57
Результати перевірок працівників прокуратури новий прокурор області обіцяє опублікувати на офіційному сайті прокуратури області.

Про це стало відомо під час зустрічі прокурора Волинської області Дмитра Чепіжака з громадськістю 13 березня у Луцьку.

Громадський активіст Володимир Бут-Гусаїм запитав прокурора, чи готовий той взяти під свій контроль справи, що раніше були відкриті проти майданівців, а також поновити справи на Олександра Терещука, Михайла Руденка та Володимира Поліщука як осіб, які давали накази 19 лютого кидати світлошумові гранати в людей. Також він поцікавився, чи готовий новопризначений прокурор здійснити люстрацію серед працівників свого відомства, та як він планує звітувати перед громадою.

Дмитро Чепіжак відповів, що наразі матеріали та провадження стосовно подій листопада 2013-лютого 2014 року він вивчає і надасть їм особисту оцінку, за необхідності прийнявши відповідні рішення.

Щодо люстрації, він зауважив, що в області триває процедура перевірок відповідно до законодавства із залученням відповідних контролюючих органів, він щодня підписує запити. Після проведення перевірок прийматимуть рішення у рамках закону. Він наголосив, що на веб-сайті прокуратури є розділ «очищення влади», де публікують заяви та декларації працівників. У цьому розділі обіцяють оприлюднити результати перевірок.

Нагадаємо, новопризначеного прокурора Волинської області Дмитра Чепіжака представили 6 березня у Луцьку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
мент Показати IP 13 Березня 2015 16:32
Терещук генерал - лейтенант, заслужений юрист України (зовсім недавно), начальник київської міліції, активно працює в києві та бореться із сепаратистами.
не-мєнт до мент Показати IP 13 Березня 2015 21:27
Єдина правда з написаного - "активно працює а Києві". До речі - в Київі пишеться з великої літери, а мєнт, через "є" і завжди з маленької, навіть на початку речення.
Анонім Показати IP 13 Березня 2015 16:53
Друга його Яремчу нагнали і до цього добируться
А Показати IP 13 Березня 2015 17:08
А до "громадського активіста Володимира Бут-Гусаїма" у шановного обласного прокурора немає бажання запитати, чому цей громадський активіст не показує свою активну громадянську позицію в складі підрозділу ЗС України.
Анонім Показати IP 13 Березня 2015 17:17
Подаруйте Гусаїму шмат лайна - нехай там колупається, якщо вже нічого робити.
Іван до Анонім Показати IP 13 Березня 2015 17:47
потрібно запитати у цього активіста з дуже українським прізвищем....чи не боїться він йти додому темними переулками...бо глянувши на нього і Руденка...стає сташно за цього "маленького" активіста.....
Вася Показати IP 13 Березня 2015 17:51
пацаны а кто за разваленное здание УМВС отвечать будет ???? может ты ?
Жкп Показати IP 13 Березня 2015 19:08
А вугрьовий прокурор корецький вже люстрацію пройшов на детекторі брехні
Так до Жкп Показати IP 15 Березня 2015 11:19
Він пройде, у нього все записано на батьків і сестер.
анонім Показати IP 13 Березня 2015 19:52
Народ збийтеся люстрація вже пройшла з низу до верху ........що не почуствували
Справедливий Показати IP 13 Березня 2015 20:06
Є у Любомлі такий собі прокурор Гри-енко Я.А. який спільно з ДСБЕЗ фабрикував справи і справно вимагав гроші. Пан Коцюра мав про нього інформацію, але криша виявилася сильнішою.
ьт Показати IP 18 Березня 2015 08:19
Це не той випадково Володимир Бут-Гусаїм якого виганаяли з університету за прогули???