USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Романюк назвав піаром скарги на безлад під «Карабасом»

20 Листопада 2014 09:41
Більше, ніж півроку лучани «б’ються» за те, аби навпроти їх вікон перестав вночі працювати «генделик», бо до ранку чують крики, співи і бійки, а від влади отримують відписки. Так, вони прийшли до мера, а він їх почув, однак градоначальник назвав скаргу лучан піаром.

Про це йшлося під час засідання виконкому Луцької міської ради сьогодні, 20-го листопада.

Зокрема лучани скаржаться на роботу пивоварні «Карабас-Барабас».

«Ми неодноразово зверталися в різні інстанції, але це все прикривається, результату - жодного. Ви знаєте Микола Ярославовичу, що це бізнес Вашого сина. Спочатку, як приходила санстанція робити заміри шуму, то вони це робили не біля входу закладу, а з іншої сторони, де тихо, втім ми добилися правди і в три ночі санстанція зробила справжній замір і результати показали, що шум перевищує допустимі норми. Щодо міліції, ми неодноразово зверталися до них, вони приходять зафіксовувати факт хуліганства відвідувачів «Карабасу-Барабасу», а міліція пише в протоколі, що це невідомі люди кричали, наряд прийшов і порушників не знайшов. Ми не просимо, щоб Ви його закрили, а лише обмежили режим роботи до 23.00. Ми будемо боротися», - розповів мешканець будинку № 25 на вулиці Винниченка Петро Пінчук.

Окрім того, обурені мешканці додали, що коли в місті було оголошено день жалоби, й хоронили українських військових, – у пивоварні лунала музика.

«Вітаю усіх із початком виборчої кампанії», - сказав на це Луцький міський голова Микола Романюк, додавши, що готовий це питання розглянути і зустрітися з людьми, але не сьогодні, бо є інші питання.

Очільник міста доручив підлеглим з цим питанням розібратися.

Зауважимо, що лучани погрожують перекрити рух на Винниченка, якщо не припиняться нічні гуляння під їхніми вікнами.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
порада Показати IP 20 Листопада 2014 09:45
народ, які проблеми, зробіть як з універмагом, якщо мер не чує
Романюку Показати IP 20 Листопада 2014 09:47
Пане мер, а чому ви не дослухаєтесь до своїх виборців, не сприяєте покращенню їхнього життя?Може через те, що цього закладу має стосунок ваш син?Яка буде ваша реакція, коли під вашими вікнами будуть цілу ніч п'яні гулянки?
Дорогі лучани!!! Показати IP 20 Листопада 2014 09:50
Нумо влаштовуймо гулянку під вікнами нашого мера, хай він попіариться нічку-другу!Що він тоді відповість?Знаєте його адресу?Де наш Автомайдан?А Правий сектор?Не будьте байдужі до мерського сну!!!
Олег до Дорогі лучани!!! Показати IP 20 Листопада 2014 09:52
100%
121 до Дорогі лучани!!! Показати IP 20 Листопада 2014 10:32
якщо він такий хороший наш мер, то хай тиждень другий поночує у будинку №25, думаю люди місце йому знайдуть, тоді побачимо як йому буде працюватися на роботі.
Пане мер Показати IP 20 Листопада 2014 09:50
Хто піариться??? Під вашими вікнами цілу ніч теж так весело???
Серж Показати IP 20 Листопада 2014 09:54
Якщо влада ігнорує — дйте самі
Степан Бандера Показати IP 20 Листопада 2014 09:55
Якщо то вже виборчі технології, то Романюку достатньо до виборів обмежити працю той забігайлівки. Дешевше буде.
правда Показати IP 20 Листопада 2014 09:57
да не закриє мер того генделика, його синок бабло косить, а ви хочете щоб романюк і його сімейка здохли з голоду без генделика. мер скоріше лучан пошле подальше і забере в них останнє, щоб було за що самому бухати і лоба побити.
капец Показати IP 20 Листопада 2014 09:58
ВИСУНЬТЕ ТОГО ОШЕЛЕПКА В ТРУСАХ З ХАТИ. НЕХАЙ САМ ПОДИВИТЬСЯ І СКАЖЕ ХТО ПІАРИТЬСЯ А ХТО ПРИКРИВАЄ СИНОЧКА.
Романюку Показати IP 20 Листопада 2014 10:32
Ти - ХУ*ЛО!!!
Доречі Показати IP 20 Листопада 2014 10:42
непогана ідея-попіарити мера нічку-другу
Анонім до Доречі Показати IP 20 Листопада 2014 10:57
Шановні, а ми йому потрібні голі,бося і простоволосі.Він магнат, він мільйонер і він чхав на нас.Як нагло себе веде, я цар,що хочу то роблю.Яка зневага до люду, цього царська піаряться люди. А не пора вже царю трішки оглянутися на нарід за рахунок якого ти живеш.Може хватить комссомольцю гребсти,де люстрація чи його не касається.Третій майдан не за горами.От вам корупція на лицо, а ви хочете її викорінити.Ніколи.Доки не візьметься народ сам.Які для них закони діють,щоб не красти,А ніякі живуть,крадуть без законів і без совісті і без боязні Бога,що вилізе боком,що смертю всеодно наступить,який би ти багатий не був і скільки б не вкрав.
Підозріло до Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 15:43
Все пізнається у порівнянні. Романюк кращий мер, ніж попередній і ті, що мріють про цю посаду. А щодо Аноніма, то складається враження, що він якраз з тих мрійників. Назвіть, хто б міг краще, ніж Романюк, керувати містом? Якщо такий є, спробуємо його зацінити.
лучани Показати IP 20 Листопада 2014 11:02
Тут 100% вина міліції,яка зобовязана підтримувати порядок у місті. Мерові міліція не підчиняється.
Анонім до лучани Показати IP 20 Листопада 2014 11:39
Міліція вже сама всього боїться. ЇЇ за останній рік так загнали "під плінтус", що вона ще не скоро відновиться. А теперішні "реХформатори" її остаточно "похерять".
опа до Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 11:55
Міліцію вже херять 20 років. Її просто немає в такому вигляді, як має бути. Курсантів вчать як бабло косити, а не злочини попереджувати чи розкривати(
мішка Показати IP 20 Листопада 2014 11:13
Комусь настає пора покататись у смітнику...
Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 11:17
Подивишся,послухаеш-наскількі все примітивно.Романюк веде себе так примітивно шо хочеться в шию гнати з мерського крісла.Шановний мер виб краще церкву построїли щоб люди могли приходити Богу помолитись.Ви споюєте молодь,підтримуєте безлад, в той час коли наші Гереї воюють захищаючи нашу Україну.Ше ніхто пиянством не збагатився.Ви взагалі коли лягаете спати молитесь? А як молитесь то прошо ? Більше читайте Біблію,там все написано.А вам все вибори в голові,на пенсію пора внуків виховувати..........
Анонім до Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 14:11
Правильно давно пора цьього комсмольця і комуняка гнати на пенсію.Невже нема молодих,креативних людей, які щось можуть почати по-новому.Геть і не його одного треба гнати, а геть усіх,хто працював за часів банди янека.
В тому-то й біда до Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 15:46
Ви б усе тільки гнали. А натомість приводите до влади ідіотів!
Дозвольте захистити Показати IP 20 Листопада 2014 12:54
Не можу вас зрозуміти, люди! Якщо Романюк - мер, то його син не може мати бізнес? Чи тільки Романюка син торгує алкоголем? А пити чи не пити, кожна людина вибирає для себе сама. Я не хочу ходи в "Карабас-Барабас", то й не ходжу.
Пане мер до Дозвольте захистити Показати IP 20 Листопада 2014 13:38
та хай має собі бізнес, хто йому заважає, але ж на прохання мешканців теж варто зважати, він ж міський голова, не лише батько! Там житлові будинки, як заклад може працювати в будні дні вночі!!! Обмежити роботу закладу!!!
Ваня до Пане мер Показати IP 20 Листопада 2014 14:13
Це прото жах.Та вони, як Путін йом у .... в очі, а він каже дощ іде.Це не він, це не його люди, це не його зброя.*** ми не можемо нічого вдіяти проти цих ворюг
Захищати брехунів це Показати IP 20 Листопада 2014 13:48
На фото сидять три "слуги" народу - цинічні брехуни, які добре самі знають що брешуть!!!
Оля до Захищати брехунів це Показати IP 20 Листопада 2014 14:15
Точно,які три брехуни,той голову Кравчук підпер,думає добре вкрав, а ще хочяеться, ще малувато.Ще для правнуків не завадило б.А не пора б і йому на пенсію,ну хватить людоньки хваить красти,Потрібно їх взяти за ноги і викинути,зробити як Башкаленку,самі не підуть, А хто їх заставить зробити коли при коритах всі такі,як вони друзья по злодійстіц і брехні
Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 15:13
А от комусь Романюк мішає красти і от вчепилися до синів , а це удар нижче пояса. *** Такого мера , як Романюк ви Лучани не знайдете тому що людина дійсно працює на вас і на місто. А ті хто пресує Миколу Ярославовича просто хочуть до корита дорватися і красти. А КАРАБАС хороший заклад і працює для людей і багато допомагає військовим на сході. Ну але ж в нас все рішають гроші. Ну мочіть мочіть БОГ ВАМ СУДДЯ ***
Думка до Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 15:50
Є ще серед усіх коментаторів пару адекватних. Ви спочатку задумайтеся, хто міг би бути кращим за Романюка. а потім вже репетуйте "Геть!" і "Ганьба!" Бо останній рік свідчить, що навчилися тільки міняти шило на мило
ВОЛОДИМИР Показати IP 20 Листопада 2014 15:50
Ця стаття як і більшість на 100% замовлена журналістам волинських новин.Тобто якесь ЧУДО за гроші пише про Карабас на постійній основі-гидоту. Всі знають-що цей заклад частково належить сину мера-тобто можна зрозуміти звідки ці статті. Чомусь ніхто з мешканців не скаржиться на Оперу на Версаль - хоч там набагато більше і шуму і нічного руху. Журналісти Волинських новин повинні бути обєктивними а не ПРОДАЖНИМИ. І взагалі керівникам Волинських новин треба придивлятись кого беруть на роботу- бо забагато ЗАКАЗУХИ. Чмошників забагато.
Лорен до ВОЛОДИМИР Показати IP 20 Листопада 2014 16:12
А ви не полініться....пошукайте....тут є і статті на ОПЕРУ і на шум з ОПЕРИ...тільки потім називайте себе ЧМОШНИКОМ. а не журналістів які стоять на стороні простих людей...вдячна!
Хлоп до Лорен Показати IP 20 Листопада 2014 16:33
ВН тепер, пiсля програшу на виборах, буде пiарити Констанкевич на мера. Тому зробили пiдборку тем, якi постiйно будуть з'являтися. Це i Карабас, i тролейбуси, i атракцiони в парку та iн... Так що "журналiсти на сторонi простих людей" - це брехня.
Народ Показати IP 21 Листопада 2014 11:08
Дочекаймося виборів міського голови - і гнати в шию Романюка!!!!!!!