USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

Росія скасувала всі потяги в Україну

8 Грудня 2014 20:45
Усі потяги в Україну скасувала Росія. Про це інформує ТСН.

З 14 грудня 2014 року ВАТ "Федеральна пасажирська компанія", яка входить до РЖД, на рік скасовує потяги в Україну. Як повідомляє ТАСС, в компанії таке рішення пояснили низькою рентабельністю перевезень за цими маршрутами.

Крім України, поїзди з Росії перестануть ходити в Азербайджан, Казахстан і Таджикистан.

Водночас, зі слів представника компанії, рішення про скасування поїздів не торкнулося сполучення з Білорусією, Узбекистаном, Молдовою та самопроголошеною Абхазією. "Рішення про скасування поїздів прийнято в рамках коригування графіка руху на 2014-2015 роки і пов'язано з низькою рентабельністю перевезень за цими маршрутами", - сказав представник РЖД.

Раніше повідомлялося, що в Росії прийняли рішення почати в 2015 році будівництво залізниці в обхід території України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
гастер Показати IP 8 Грудня 2014 21:24
То перемога?чи нас кинули?
кум до гастер Показати IP 8 Грудня 2014 21:38
То наша велика перемога!
Укроп до гастер Показати IP 8 Грудня 2014 23:15
О. То є файні новини - паРашка скоро заросте бур"яном) Нехай закривають рух. Я ще пропоную Росії обнести кордон з Україною частоколом, і бетонною стіною))) Путен усєх абиграєт)
Дончанини до Укроп Показати IP 8 Грудня 2014 23:33
И выслать украинский гастробайтеров с России. Между прочим, уже по нескольким каналам мне поступила информация о том, что Россия собирается ввести для украинцев визовый режим.
Укроп до Дончанини Показати IP 9 Грудня 2014 11:30
коментар було видалено
Вамп до Дончанини Показати IP 9 Грудня 2014 12:18
Можна подумати хтось здохне без того російського гастарбайтерства, хто має розум і гідність зараз туди не поїде, преться тільки тупе зажерливе бидло, он мій сусід завжди туди вештався - зажерливий жадібний бугай, який і за гівно своє вдавиться. От якби ви таких не висилали а в себе навічно залишили, то зробили б Україні величезну послугу.
Лучанин до Укроп Показати IP 9 Грудня 2014 13:04
всю расею обнести високим забором і залити бетоном. А гасторбайтери нехай там і залишаються та анонімів всіх туда відправити
Анонім Показати IP 8 Грудня 2014 22:27
Всі на рейки лягаємо! Російський уголь до нас везуть, на наші електростанції! Бойкот руському.
Анонім2 Показати IP 8 Грудня 2014 22:59
Треба ще вішатись на електропроводи бо кляті москалі крім вугілля продаватимуть нам електроенергію щоб ми не залишились без світла. От вороги...
Петя до Анонім2 Показати IP 8 Грудня 2014 23:17
Сотрудники, узбагойтесь))) Если что - будете в Крым через Керч ездить)
віра до Петя Показати IP 9 Грудня 2014 07:22
Як ім, убогім , узбтгоітца, ежелі нада денежку атрабативать, что путлер платит, надо гавкать, гавкать по любому поводу!!!!
Песець пухнастий до Анонім2 Показати IP 9 Грудня 2014 11:19
Та в Україні тих атомних станцій, як грибів після дощу, в жодній країні з такою площею нема їх стільки як у нас, а ми ще в росіїї електроенергію купуєм і пропадем без неї за твоїми словами?!!! та всіх "хазяїв" країни перевішати на стовбах за таке "хазяювання".
my_gift Показати IP 9 Грудня 2014 10:20
Як на ремонт внутрішніх доріг і підвищення пенсій-так в паРашки нема коштів. А на будівництво "залізниці в обхід території України"-будь ласка...
Дончанин до my_gift Показати IP 9 Грудня 2014 11:32
В этом и есть величие Роиси!
111 Показати IP 9 Грудня 2014 13:09
А рейки з росією треба розібрати, особливо на східному кордоні, щоб не змогли війська перекидати