USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Росія завдала удар авіацією у Сирії

30 Вересня 2015 16:10
Російські військово-повітряні сили завдали перший авіаудар у Сирії. Про це повідомляє CNN із посиланням на представника американської влади. Співрозмовник телеканалу наголосив, що удар був здійснений неподалік сирійського міста Хомс, - інформує ТСН.

Нагадаємо, 30 вересня Рада Федерацій на прохання президента РФ Володимира Путіна дозволила використовувати російські війська в інших країнах. Про військову допомогу у російського керівництва просив президент Сирії Башар Асад. Згодом у Кремлі уточнили, що РФ планує використовувати лише авіацію, тобто йдеться про операцію військово-повітряних сил. Росія висунула жорсткий ультиматум США у Сирії і вимагала негайно відкликати американські військові літаки із повітряного простору країни.

Втім, згідно з даними співрозмовника CNN американська місія у Сирії продовжується у звичному режимі.

Як написав на своїй сторінці у Twitter німецький журналіст Bild Джуліан Репке, наразі від удару загинули вже щонайменше 65 осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 30 Вересня 2015 16:13
Б**ська Росія, як же це лайно набридло. Усюди від неї біди
Анонім до Анонім Показати IP 30 Вересня 2015 16:36
А де в данному випадку біда від Росії? Якщо врахувати те, що данне відео склєєне з двох незалежних відео.
опа Показати IP 30 Вересня 2015 16:18
Пора починати бомбити російські міста. Тоді в світі менше воєн буде.
Анонім до опа Показати IP 30 Вересня 2015 16:38
Скільки за останні двадцять років Росія почала воєн? Скільки за останні двадцять років США почала воєн?
па до опа Показати IP 30 Вересня 2015 23:45
навряд чи
Дончанин Показати IP 30 Вересня 2015 16:21
коментар було видалено
Гость до Дончанин Показати IP 30 Вересня 2015 16:42
Ты опять вылез, троль?
Хлоп Показати IP 30 Вересня 2015 16:33
А давайте ще подискутуємо, чи була змова Росії та США: Україна в обмін на Сирію:)). "Жорсткий ультиматум":))
Анонім до Хлоп Показати IP 30 Вересня 2015 22:58
А що тут дискутувати? ОбамаСлил. Наприклад, УкроСМІ анонсували зустріч Порошенко і Обами, яка звісно що не відбулась. Продовжити?
кругом вороги Показати IP 30 Вересня 2015 17:55
орда всіх захищає ... пів світа для орди замало, цілого забагато...
Макс Показати IP 30 Вересня 2015 18:08
Так бомблять ігіл, по проханню сирійського уряду.
Керри Показати IP 30 Вересня 2015 20:33
Мы поддерживаем действия России в Сирии, если они действительно направлены против ИГИЛ. PS. Цитата из сегодняшнего выступления.