USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Розпочалися люстрації волинських голів ОДА та їх заступників

9 Квітня 2014 08:22
Розпочали процедуру громадської люстрації щодо колишніх та теперішніх очільників облдержадміністрації, - про це інформує Координаційна рада Комітету громадської люстрації.

Так, комітет громадської люстрації повідомляє про те, що він розпочинає процедуру люстрації щодо колишніх високопосадовців області. Йдеться про попередніх голів облдержадміністрації Бориса Клімчука та Олександра Башкаленка, а також їх заступників: Віталія Карпюка, Олександра Курилюка, Едуарда Стоєва та Станіслава Ющика.

У перший список кандидатів на люстрацію включені також інші члени Партії регіонів, зокрема, ті, що обіймали чиновницькі посади (Андрій Мельник, Іван Смоленг) та ті, що були членами керівного органу колишньої владної партії (Олег Батюк, Юрій Лобач, Петро Сосницький).

Крім того, процедуру люстрації пройдуть нинішні керівники облдержадміністрації: голова ОДА Григорій Пустовіт та його заступник Роман Карпюк, а також кандидати на посади заступників голови ОДА - Сергій Кудрявцев та Микола Собуцький.

До Комітету також надійшли заяви активних громадян з проханням провести люстраційну процедуру щодо діючих керівників органів влади та установ, як: Державного архіву Волинської області – Володимира Гики, Волинської обласної клінічної лікарні - Івана Сидора, Волинської дирекції ЦДППЗ «Укрпошта» - Ярослава Кравчука та колишнього керівника Управління лісового та мисливського господарства - Богдана Колісника.

Запрошуємо усіх небайдужих громадян подавати інформацію щодо вищезгаданих осіб. Якщо ви володієте фактами чи відомостями про зловживання та порушення, вчинені цими особами під час виконання ними службових обов’язків, або ж знаєте інформацію про їх діяльність спрямовану на порушення прав громадян та на підтримку колишнього режиму Януковича – просимо звертатися в приймальню Комітету громадської люстрації у період до 20 квітня 2014 р.

Приймальня Комітету громадської люстрації:

Приміщення Волинської обласної ради, каб. 205А (Київський м-н, 9)
Контактні телефони: 77-81-77, 098-7199824
E-mail: [email protected], www.lustracia-volyn.info
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
WWW Показати IP 9 Квітня 2014 08:30
Хто люстратори? Ті уйо* КИ?
йося моргенштерн Показати IP 9 Квітня 2014 08:44
Запрошуємо усіх небайдужих громадян подавати інформацію щодо вищезгаданих осіб. Якщо ви володієте фактами чи відомостями про зловживання та порушення, вчинені цими особами під час виконання ними службових обов’язків, або ж знаєте інформацію про їх діяльність... ЩОСЬ ЦЕ НАГАДУЄ!!! "Троєчки", "без суда и следствия", а потім не приведи ГОСПОДЬ будете дивитись якійсь інший канал крім "5" і вночі за Вами воронок! СУМНО, ДУЖЕ СУМНО!!! БУДЕМО ЛЮСТРУВАТИ ВСІХ, АЛЕ НЕ ЗНАЄМО ЗА ЩО!!!
Адам до йося моргенштерн Показати IP 9 Квітня 2014 08:52
Їм не воронок ... До них з зашморгом треба їти... і без суда і следствія.. Вони ж також не церемонились дуже. Що тільки в нашому лісі виробили. Вирізали все! Це просто жах!
зверніть увагу до Адам Показати IP 9 Квітня 2014 09:05
Так! А що зараз витворяє виконуючий обов"язки лісового Волинського управління!!! П..з.ть ВАГОНАМИ!!! ПОКРАЩУЄ ЖИТТЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ!!!
йося моргенштерн до зверніть увагу Показати IP 9 Квітня 2014 09:09
ділиться з правосєками, а вони його кришують!!! Як ще інакше можна пояснити схему: пішов колісник, пс поставив свого, збирають дань і зразу все заспокоїлось!!!КОРУМПОВАНІ СХЕМИ ПРАЦЮЮТЬ!!!
хехе) до Адам Показати IP 9 Квітня 2014 10:36
Правильно сказано, цих хапуг давно треба пролюструвати і пересаджати! Вони думали, що так буде завжди - корупція і безкарність. Але ж народ все і всі їхні діяння памятає!
Лучаниня до йося моргенштерн Показати IP 9 Квітня 2014 22:31
Їм напевно не дійшло що сталося активістом та люстратором Рівненщини Олексндром Музичко. Ой, бог милуй, але і цих люстраторів чекатиме така ж доля.
Адам Показати IP 9 Квітня 2014 08:45
Та в них стільки бабла - що як запропонують... То в люстраторів мову відніме! А зараз напевно слюнька тече аж до колін....!
вася Показати IP 9 Квітня 2014 08:49
Стучите, господа. Присяжные заседатели состригут купоны.
Артур Карапетян Показати IP 9 Квітня 2014 09:14
Тепер на Україні окрім дураків та доріг добавилось ще дві біди: На Сході сепаратисти, а на Заході люстратори. Дивлячись на це викрики "Слава Україні та інші уже якось сприймаються по іншому.
Віра Показати IP 9 Квітня 2014 09:46
шановні, а "судді хто"?". може, їх спочатку пролюструєм! люди, перестаньте займатись фігньою, працюйте на благо рідної Волині! кожен відповідатиме за свої дії перед Господом! шановні, люстрацією можуть займатися прокуратура, а це фількіна грамота! Бог кожну хвилину всіх нас люструє!
Ну ну Показати IP 9 Квітня 2014 09:48
А яка підстава діяльності "ЛК" ? Рішення зборів ? На зборах судячи по фото були самі "люстратори", та 4 кореспондента. З голосу тіпа затверджено на майдані ? - не смішить людей. ПС, він же ЛК цікавить лояльність нової влади: МВД, ОДА, СБУ, податкової, "хлібних" посад.
настя до Ну ну Показати IP 9 Квітня 2014 14:37
ми вже працювали на благо Волині і що?поки вони перед Богом будуть відповідати безкарно то нас вони знищать раніше а так треба зробити щоб їм не хотілося не те що красти а й жити?
Віра до настя Показати IP 9 Квітня 2014 16:49
Життя - бумеранг!
Всезнайко Показати IP 9 Квітня 2014 09:57
Та послати весь той комітет на х...й
настя до Всезнайко Показати IP 9 Квітня 2014 14:40
тебе в першу чергу!що хочеш щоб все так залишилось як було?не переживай і до тебе черга дійде!
Держслужбовець Показати IP 9 Квітня 2014 09:58
А що тепер закони затверджує громадськість Волинської області, а не парламентарі. Чи можливо щось пропустив, а коли прийняли закон про люстрацію? Чи на Волині вже Закон нікому не потрібен?.
Луцьк до Держслужбовець Показати IP 9 Квітня 2014 10:26
Та ви навіть подивіться на ту "громадськість" яка зібралась на майдані у неділю! Старі баби та діди, і якась алкашня. Кого може обрати така громадськість, тільки тих, хто зараз в ЛК!
Міра Показати IP 9 Квітня 2014 10:23
На підставі чого виділяють приміщення? А чим керуються в роботі? Чому ніхто не запитає про юридичний зміст цього "органу"? Дожились... І вигляд і суть сумнівні - це правда. Довіри немає до таких.
444 до Міра Показати IP 9 Квітня 2014 14:42
так хочеться тебе під бетеер відправити за такі слова ти ж саме висловлюєшся як алкашня!
444 до 444 Показати IP 9 Квітня 2014 14:45
вибачте то я не вам то для держслужбовця!
Олег Показати IP 9 Квітня 2014 10:28
Та на хвіст вони їм солі насиплять! Бувші держслужбовці наймуть розумних юристів, і ті люстратори з ПС будуть тихо обтік**ти!
Луцьк Показати IP 9 Квітня 2014 10:35
Що запахло смаленим,боїтеся ворюги. А ми не боїмося,бо не були у ваших чиновницьких злодійських кріселках.Правильно, ви подали декларацію, обрахували доходи згідно деклараціхї ваших і ваших родичів, різницю на армію ворюги, а не ми повинні на неї здавати, бо ви все розікрали.Це правильно, дуже правильно- чесні люди зводять кінці з кінцями, а ви ділиться непотріби
Андрій до Луцьк Показати IP 9 Квітня 2014 10:58
Нехай перша здасть "чесна бомжиха" Юля!
Віра до Луцьк Показати IP 9 Квітня 2014 11:10
повірте, чиновники теж ледь зводять кінці з кінцями! з/п працівника - 1400, начальника - 2300 грн!
444 до Віра Показати IP 9 Квітня 2014 14:56
бідні чиновники і як вони виживають?що ти морозиш як в тебе язик повернувся таке сказати!ганьба тобі !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
віра до 444 Показати IP 9 Квітня 2014 16:39
отак повернувся! сама працювала там і отримувала у 2012 році 1100 грн!
Квітка Показати IP 9 Квітня 2014 11:22
Люструвати обов"язково потрібно і ще потрібна експропріація. Грабували народ, тепер нехай діляться, кримчанам їхні маєтки, багатодітним, або продавати майно накрадене і на армію!
Люстраторам Показати IP 9 Квітня 2014 11:34
За Романюка і команду візьміться накінець!
Волинянин Показати IP 9 Квітня 2014 12:56
Тут без Олега Ляшко і радикальної партії не обійтись. Очевидно і без люстрації ПР=БЮТ=КОРУПЦІЯ.
Olha Показати IP 9 Квітня 2014 13:01
Події на Сході це результат невиконання угоди від 21 лютого.Тому я пропоную повістку дня чотирьохсторонніх переговорів (Українa-ЄС-США-Росія):1.Україна повинна провести антитерористичну операцію по ліквідації бандформувань ПС,Самооборони,Автомайдана,Спільна справа,Білий молот і т.д.(міліція і СБУ мають весь список).Указ про антитерористичну операцію повинен бути виданий відразу після закінчення переговорів.2.Фінансові рахунки вказаних бандформувань повинні бути арештовані.Тільки після виконання цих пунктів можна вести далі переговори.Якщо Україна не може сама ліквідувати бандформування ,то це повинна через ООН зробити міжнародна спільнота.Тобто провести міжнародну антитерористичну операцію.Бо в Україні бандити тероризують населення.Самі проводять якісь люстрації.Носять зброю.Підміняють собою силові структури в Україні.
444 до Olha Показати IP 9 Квітня 2014 15:00
в тебе що температура?злякався люстрації напевно є що втрачати?
До Квітки Показати IP 9 Квітня 2014 13:14
Ви ще не побачили, як діляться!? з ким? Наївні! Та і у кримчан є все, дайте їм спокій! Займіться нарешті корисним і потрібним, а не сунете носа в державні справи. Для цього є відповідні органи, а не "збіговисько".Сором!
справедливець Показати IP 9 Квітня 2014 14:31
Симоновича Віктора Петровича люструйте директора ДП "Любешівагроліс" більш корумпованої людини немає хай з позором піде...
546 Показати IP 9 Квітня 2014 15:02
люструйте негайно посадовців з освіти та медицини!!!!!!!!!!геть хабарників та казнокрадів!
222 до 546 Показати IP 9 Квітня 2014 21:21
Люструйте негайно тих хто в управлінні освіти розписався за повернення Хомича на посаду, а зараз хоче на підвищення!!!!
123 Показати IP 9 Квітня 2014 15:12
сміх тай годі...люстратори-аматори. Чим - би дитя не бавилось аби не плакати, прикро шо цим дітям вже за 40, а розвиток підлітковий.
Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 18:44
Вкладники Західінкомбанку чекають на люстрацію Бєліка О., начальника волинського відділення нацбанку