USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Волиньраді хочуть кримінальних справ проти екс-голів ОДА

15 Травня 2014 11:15
Розібратися, куди поділися кошти, отримані для ремонту вулиці Героїв УПА, хто робив внески у благодійний фонд «Рідна Волинь», та за які кошти купували доїльні апарати для волинських селян вимагали під час сесії облради.

Відповідний запит до керівництва правоохоронних органів озвучив заступник голови облради Ігор Гузь. З його слів, протягом чотирьох років половина депутатів у Волиньраді неодноразово наголошували, що «бандити Клімчук та Башкаленко дерибанять дербюджет». З його слів, скоро виповниться 100 днів, відколи при владі перебувають нові керівники, однак досі не відкрито жодної кримінальної справи проти Бориса Клімчука та Олександра Башкаленка за злочинні діяння.

Він зазначив, що для усунення наслідків зсуву ґрунту на вулиці Героїв УПА Борис Клімчук «вибив» 17 мільйонів гривень, 10 мільйонів з яких, зі слів Ігоря Гузя, пішли невідомо куди. Також його цікавить справа стосовно земельної ділянки Бориса Клімчука площею 5 гектарів, отриманої у Підгаєцькій сільраді.

До того ж, раніше відмовлялися надати інформацію про те, хто робив грошові внески у фонд Бориса Клімчука «Рідна Волинь». Також депутата зацікавило питання щодо того, за які кошти купувалися доїльні апарати, за які згодом платили волинські селяни. З його слів, це «крутєйша схема на мільйони гривень». Ігор Гузь вимагав від правоохоронців дати відповідь, чи справді колишні найвпливовіші регіонали Волині «білі та пухнасті». Він визнав, що прості люди «клянуть і цю владу, мене і вас за те, що ми в цьому плані нічого не робимо».

Обранці волинської громади не підтримали запит колеги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Урсус Показати IP 15 Травня 2014 11:20
Гузь! Не суди - и не судим будешь. Скоро і щодо тебе будуть кримінальні справи порушуватись! І створення КП "Самооборона Волині", де ти мав бути директором, щоб сховатися від кримінального провадження - тобі не допоможе!!!
растофф до Урсус Показати IP 15 Травня 2014 13:50
ти як завжди перший..як завжди біля двадцяти плюсів...любить тролєй ця газета..рейтінг рекламний росте..а совість?
лучани Показати IP 15 Травня 2014 11:22
Клімчук вже в аєропорту,втікає.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 15 Травня 2014 11:26
клімчука із бандовладою папєрєдніків - НА НАРИ !!!!!!!!!
123 до НЕЛУЧАНИН Показати IP 15 Травня 2014 14:05
коментар було видалено
вітя Показати IP 15 Травня 2014 11:40
що немає роботи що тільки робити один одному на зло. Вас же таке ж чекає. не роби зло вернеться бумерангом
ххл Показати IP 15 Травня 2014 11:45
Клімчуку потрібно бути при "справах" , напевно, не "завершених" ще вдосталь)) обіцянок дано багато , за які отримав "винагороду"... одні напряги кругом))) от і рветься до корита! Тримайтеся подалі ЧОЛОВІЧЕ! ДАЙТЕ МОЛОДИМ ПЕРСПЕКТИВНИМ ДОРОГУ!!!
віталій Показати IP 15 Травня 2014 11:55
Гузь .ти тільки вмієш язиком молоти .а до Клімчука тобі як до Москви рачки
НЕЛУЧАНИН до віталій Показати IP 15 Травня 2014 12:32
та ти і так перед маацквою стоїш рачки
Лучанин Показати IP 15 Травня 2014 11:55
Теперішні і колишні можновладці неодмінно зустрінуться на нарах
знаючий Показати IP 15 Травня 2014 11:59
Чим же вам Клімчук не догодив , от щось від Гузя крику більше аніж реальних дій.
НЕЛУЧАНИН до знаючий Показати IP 15 Травня 2014 12:32
тим, що він злодюга
Лучанин Показати IP 15 Травня 2014 12:02
Кого ви слухаєте тих Гузів які прийшли до влади і хочуть розпихнути на керівні посади всіх своїх. Геть банду Гузів!!!!!
НЕЛУЧАНИН до Лучанин Показати IP 15 Травня 2014 12:33
а тебе хто слухати буде , убоге ?
Активіст Показати IP 15 Травня 2014 12:20
Молодець Гузь - але і про себе не мовчи .......
Я Показати IP 15 Травня 2014 12:48
а може почнемо і облради кримінальні справи відкривати ??? а те що Гузь каже: що прості люди «клянуть і цю владу, мене і вас за те, що ми в цьому плані нічого не робимо»..... то заклянуть вас і поставлять Амінь.
Гузю Показати IP 15 Травня 2014 13:39
Ти вибрався з грязі в князі, але швидко князем стаючи ... Ти не забудь, щоб не наврочити ... Не вічні князі - вічний бруд .... (Омар Хаям)
Сум Показати IP 15 Травня 2014 13:44
Тільки ворог, що сміється... Смійся, лютий враже! Та не дуже, бо все гине,— Слава не поляже; Не поляже, а розкаже, Що діялось в світі, Чия правда, чия кривда І чиї ми діти.(Т.Г.Шевченко)
Анонім Показати IP 15 Травня 2014 15:02
Тільки відкриєш сайт і всюди Гузь, Гузь ото популярний став. Сам собі бали набавляє . А ті що рядом сидять як в рот води набрали перелякані ,що Гузь не дає слова сказати пригрозив, що прикує. Гузь якби ти знав як всім ти вже надоїв. Сховайся хоч на місяць оскома від тебе. Відчепися від Бориса йди перевір митниці податкові, лікарні не встигнеш переступити поріг вже руку простягають дай і дай.Видно ти добре боїшся Бориса коли неуспокоїшся ніяк. Тобі до нього раком не долізти Посидиш ще трохи в раді люди тебе розкусять і тобі копня дадутьв ср...Прозвітуй за що ти таку круту машину купив "діяч" Волині
свг Показати IP 15 Травня 2014 16:12
про вину попередників ми вже чули.а що гудьониш і к зробили за два місяці при владі?
правді Показати IP 15 Травня 2014 16:24
Гузь, данильчук, два сапога пара. Гнати їх... Це брехуни... Хто їх фінансує? знаємо.... всому час.. будуть вони нераді..... Хай Гузь скаже за час помаранчевої де подів гроші, як виділялись як на майдан їздили? хлопці знають, Данильчук, це взагалі чмо... хай на схід їде,покаже... що слабо, як бити вікна, і гадити то ви перші, покажіть приклад, та з вас ніхто просто не служив, отморзки, які ніхто офіційно ніде не працював...
лучанин Показати IP 15 Травня 2014 16:35
гУЗЬ розкажи краще громаді про мільйон гривень які тобі дав Івахів після виборів щоб ти не смердів
Правді Показати IP 15 Травня 2014 16:47
з Знаєте новий політик може більше красти ніж старий пердун... треба дивитись кожного історію, а не по партійності. ,Люди вчаться що б бути держвними службовціми, працюють, чорноробочими. Наприклад Луцька район, Цейко.... хто такий,? 1,. З партії Батьківщина 2. Відкриті кримінальнісправи, 3 без досвіду роботи державних установах, ячого це робиться?.... Є нормальнілюди професіонали, але вони нікому не вигідні... Волошенюк пред тим був, так само бізнесмен, колишній мент.... безпределнік, робив, аби собі, коли це закінчиться.... депутати, для чого ви там сидите....? повірте і так в місті, в області і в країні... Надоїло...
яяя Показати IP 15 Травня 2014 17:28
дЕПУТАТИ НЕ ХОЧУТЬ ПРАЦЮВАТИ. ВСЕ ЗАТЯГУЮТЬ. ГНАТИ ЇХ ВСІХ!!!!!!!!!