USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

«Розсадник антисанітарії», - Ревізор про Старий ринок у Луцьку

4 Жовтня 2017 16:14
Розсадником антисанітарії назвав "Ревізор" Старий ринок у Луцьку, який неодноразово намагались закрити.

Зокрема, за результатами перевірки популярної передачі стало відомо, що на ринку поруч одне з одним продають м'ясо і молоко, що заборонено санітарними нормами. А туалет знаходиться на відстані від торгових рядів у 10 разів меншій, ніж це дозволено.

Відтак, рекомендувати магазини ринку для покупок Ревізор не може.



Нагадаємо, на Центральний (Старий) ринок Луцька сьогодні, 4 жовтня, завітала команда програми «Ревізор» «Нового каналу». Підприємці на інспекцію відреагували вкрай агресивно – почали перешкоджати зйомці, викликали поліцію та закрили торгові точки.

А вчора, 3 жовтня, "Ревізор" завітав з перевіркою до луцького супермаркету "Салют", що на проспекті Грушевського.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Я Показати IP 4 Жовтня 2017 16:36
Якось по..й на ревізорів,купляв і буду купляти,вже не один десяток років,скоріше в там тамі чи в піцерії втравишся,хай краще ділом займуться,ліфти перевірять,маршрутки..а на ринку і так все зрозуміло,тоже мені,відкриття зробили
ВОВК Показати IP 4 Жовтня 2017 16:48
коли цим київським мудилам перестанем платити за дороги за ліцензії за акцизи а оставлятимемо грошики у себе тоді ця фіфа буде фукати у Києві. А так дешева заказуха. Базар FOREVER.
Лучанин Показати IP 4 Жовтня 2017 17:10
Попередній коментатор дуже вдало показав суть луцян у їхньому ставленні до старого ринку. Взагалі, це така-собі короста на тілі Луцька створена ще в часи дрімучого комунізму. Пора вже провести декомунізацію і в головах.
Я до Лучанин Показати IP 4 Жовтня 2017 18:02
"Луцян",ти б ще до всієї країни прирівняв коментар,кому що,а курці просо,а тобі грязюкою поливати старий ринок.На тілі Луцька багато кор?ст,такі як секондхенди смердючі,пивнушкі,спорт лото...не чіпляйся до слів і не перекручуй в свою сторону,ти ще про туристів забув написати,лучанин,а те що освітлення немає на вулицях і ліфти поломані,то для" луцян"таких як ти норма?
123 до Лучанин Показати IP 4 Жовтня 2017 19:28
А меня комунізм влаштовував, безкоштовні квартири, навчання, медицина, освіта. В магазинах продукти були натуральні, а не як зараз - таблиця Менделеєва. Купувала на ринку молоко, сметану та яблучка без хімії у бабок і буду, сами ходіть до своїх супермаркетів.
Лучанин Показати IP 4 Жовтня 2017 17:21
Чи є проблеми на ринку ? Є. І вирішити їх повинна міська рада! Хто такий Ревізор? Ніхто і ніякими повноваженнями він не наділений - гнати в шию, шоби і духу не було. А тепер до наших баранів. Невже хтось думає, що лучани не знають, хто причетний до бардаку на ринку:- з влади, від облспоживспілки, від депутатів, СЕС, пожежників, енергетиків, газовиків, водоканалу, гаішників ,і в тому числі, самих торгашів.А то так заклеймимо позором, шо самі за салом будете в Ківерці їздити .Ви ж не випробовуйте людське терпіння, бо лопне і обвішають стовп ганьби вашими фаміліями. Залиште для людей капітальний корпус ринку для торгівлі продуктами для жителів центру міста.Лахи, іржаві сокири, курчат - з пляжу. Заставте Волиньобленерго зробити реконструкцію підстанції . Проведіть конкурс на впорядкування призамкової і паркової території. А то тільки вибори наближаються - зразу беруться до вирішення проблем ринку. А потім, коли все присихає, то з того роя не виходить ... , або ше гірше.Таке вже не раз проходили. Ну, владо, докажи, що хватить моці, покажи себе на профпридатність! Голосувати будемо за результатами твоїх дій...
Лучанин до Лучанин Показати IP 4 Жовтня 2017 18:22
Все вірно, але відносно сокир та лахів Ви не праві. Ринок сформувався таким який він є. Він явно комусь заважає бо створює конкуренцію, тому що теж формує ціну на продукти чи товари. Щось є на ринку дешевше, а тому не дає розслабитися супермаркетам. А антисанітарія з ринку виводиться дуже легко, аби було бажання. Мабуть його немає ні в керівництва, ні в продавців. В дядька "іржаву" сокиру можна купити за 50 грн, для прикладу, а в супермаркеті нову за 300. але мені не потрібна нова в маслі, а аби була, я доведу її сам до кондиції і на це є попит, не в одного то в іншого. Лахи теж погано що вони у всіх одні й тіж самі, проте тримають ціну - не всі ж можуть дозволити собі піти в круті магазини затаритися. В нас теж тут іде війна заможних проти бідних, але заможних одиниці, то чому вони повинні керувати, все руйнувати?
Я до Лучанин Показати IP 4 Жовтня 2017 18:52
Вірно написав,підтримую
Філоненко Показати IP 4 Жовтня 2017 18:11
Такі ринки по всій Україні,влада має навести порядок разом з Облспоживспілкою,розігнати торгівлю в рядах,впорядкувати паркінг,щоб не торгували з машин.Зробити реконструкцію.
Віктор Показати IP 4 Жовтня 2017 19:28
Зрівняти з землею цей розсадник, жлобізму, комунізму, вандалізму, вакханалії, антисанітарії. Це ракова пухлина на тілі мого міста!!! Не вирішите по доброму, будемо палити!!! І не сприймайте як погрозу!!!
Я до Віктор Показати IP 4 Жовтня 2017 20:38
Ти вже погрожуєш,у випадку підпалу,ти перша підозрювана особа!!!Кримінал,а ще матеріальні збитки,за які твої внуки не розрахуються!Це і моє місто і багатьох мешканців,не забувай про це!!В себе в квартирі можеш палити все,що тобі не подобається!!!Дічь якась,палити він буде.За багато на себе береш!!
Анонім до Віктор Показати IP 4 Жовтня 2017 20:48
Ти даже не уявляєш,на що ти тільки що підписався,погроза підпалу Центрального Ринку!!!!Ти попав Вітя
Анастасія до віктора Показати IP 4 Жовтня 2017 20:16
Віктор .а те що твоє місто в секенхенді.тобі не мішає?це дуже гарно що на кожному кроці гуманітарна.а головне престижно.
Оля до Анастасія до віктора Показати IP 4 Жовтня 2017 22:16
До секондів ще доберуться, не переймайтеся так сильно! З чогось треба зачистку міста починати, а ринок- ідеальний варіант
Анна. Показати IP 4 Жовтня 2017 20:37
Супермаркети проплатили статтю щоб закрити ринок. А люди і ведуться. Треба об’єктивно дивитись. Порядку ідеального ніде нема
моя думка Показати IP 4 Жовтня 2017 22:34
антисанітарія, як була там кучу років назад так і є, і це всі бачать, але з цим повинен боротися не ревізор, а керуючі ринком, гроші за шматок газети з бабульки ж беруть, так проконтролюйте якість, дайте місце нормальне. але словами: "який неодноразово намагались закрити.", все сказано.
кілер Показати IP 4 Жовтня 2017 22:34
Ринок - помийна яма. На гпз всіх, хай там торгують.
Анонім до кілер Показати IP 4 Жовтня 2017 22:54
А хворим дати окрему палату!
1234 до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2017 10:44
Чому ви в кожній статті про ринок згадуєте психіатрію??? Невже ви настільки переконані, що люди, які НЕ підтримують цей розсадник антисанітаріі, туалети прямо в траві , залишки посткомуністичного ладу, сморід в центрі має проблеми з психікою??? Дивні стереотипи у вас
Анонім до 1234 Показати IP 5 Жовтня 2017 14:48
По перше не в кожній,по друге цей пасажир під кожною новиною пише одне і те ж...вже йшла мова про гпз.Людина,яка не думає,або не вміє думати і копіює текст,або пише що небудь є хвора,з відхиленями,тому йому треба пролікуватись і все стане на місце,вернеться як новенький.І люди хочуть зробити порядок,але їм не дають.Для чого мені писати статтю,якщо ви не розумієте про що йде мова,ви заладили"антисанитарія" і все.або туристи..або ще щось..в маршрутці стерильно,чисто?В булочках хробаки в супермаркеті купила людина,це ж норма.проблем немає,є ринок,який комусь заважає будувати своє,от і все,було б місце,причину знайдете)))
1234 до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2017 20:13
Особисто мені краще, якби хтось збудував там "щось своє", але воно хоч виглядати достойно буде! Один раз хробак в булочці попався- всі про це знають. А те що на ринку кишить хробаками, очевидно, ніхто не здогадується. І те що продавці на ринку руками з брудними нігтями без рукавичок ковбасу відрізають- взірець санітарних норм?!
Совок в голові! Показати IP 5 Жовтня 2017 08:33
Іді?ти. Привикли всі, що ваші проблеми хтось має вирішити. Чому влада міста має кошти лучан витрачати на реконструкцію ринку??? Хочете працювати - наведіть порядок, а ні - знести і ВСЕ!!! Зас?ались ці "підприємці" по самі вуха, а тепер наведіть но нам порядок наших робочих місцях, зробіть нам всі умови, а ми так і бить, будемо і далі працювати, зариситись , ухилятись від сплати податків, або платити мінімалку, а далі знов чекати що хтось прибере
Віктор Показати IP 5 Жовтня 2017 08:54
Добре, якщо громада проти підпалу)) палити не будемо)!!! Прохання до влади , зрівняти бульдозирами!!! І закрити цю тему назавжди.
Лучанка Показати IP 5 Жовтня 2017 09:43
Ринок - не помийна яма, але роблять його таким. Треба починати з керівництва. Щоб обладнали нормальні робочі місця, слідкували за порядком, чистотою. Лахі, секонд, ржаві сокири - це все таке. Головне це продукти!!! Це те що ми їмо. І це ще залежить від самих продавців. Як вони зберігають. В якому холодильнику. Чи тримають в чистоті своє робоче місце. Це залежить від кожної людини що там працює. Від керівництва і до прибиральниці. І діло не в першу чергу в зарплатах. А в совісті. А в супермаркетах не те саме? Ми вже бачили що в Там-тамі робиться. Ринок був і має бути. Так щоб купити те яблуко в бабок дитині навіть, чи молока, сметани. Але чи вони без таблиці Мєндєлєєва? Бо зараз всі щось хімічать. І коли я йду на ринок я хочу купити наприклад справжнього масла дитині. А як ? Коли під назвою "масло" продають спред? Чому дивлячись на п"ять видів масла, я прошу дайте мені справжнє? І так само сир твердий. Всюди написано сир, а як починаєш питати, то кажуть, це не сир , а це сир. То напишіть, що то продукт. Не сир, а сирок. Не сметана, а сметанка. А ті самі бабки теж починають хімічити. Хто їх перевіряє? Не ринок треба закривати, а порядок там треба зробити. Хоч там де м"ясо, молочні продукти і риба.
Свідок Показати IP 5 Жовтня 2017 10:20
У нас взагалі ,є якась відповідальна влада в місті?! Чи містом керують ба?иги з ринку?! Наведіть порядок, знесіть ринок!!! А всіх "незгідних" відправити на примусові роботи, траншеї рити .
Док Показати IP 5 Жовтня 2017 11:07
пархаті розводять Ло?ів
Клава Показати IP 5 Жовтня 2017 11:34
М"ясний павильен реконструювати,а решту знести на х...
лучанка-2 Показати IP 5 Жовтня 2017 12:17
бачили, де найбільш вгодовані луцькі собаки? Правильно, на ринку! Поміж покупцями біля м]ясних рядів ходять, хтось з продавців милосердний щось та кине. А в той ряд, де курятина - не заходжу навіть - тісно, брудно, вітрини не миються, з холодильників тече, калюжі під ногами. Європа!!!!!
Анонім до лучанка-2 Показати IP 5 Жовтня 2017 14:55
Чому ж ви ходите там,є суперпупермаркети з шаленою знижкою на свіжі продукти,правда,цінники змінили з датою.Для чого ходити там і писати,що не подобається,якщо мені не подобається портсіті,я туди не йду!!!Йду мовчки на той ринок,де по вашим словам бруд і купую ковбасу,м'ясо,завжди свіже,мені ще треба пошукати,як пишуть,продають не свіже,чи зіпсоване.Чесно не зустрічав,таке враження,що два різних ринкі разом,одні гадять,а насправді все інакше