USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

«Риторика журналістів – нижче усіх планок», – Ігор Алєксєєв про прес-конференцію Ігоря Палиці

8 Вересня 2017 14:55
Громадський активіст та член виконкому Луцької міської ради Ігор Алєксєєв вважає, що поведінка й риторика деяких журналістів під час прес-конференції голови Волиньради Ігоря Палиці, яка відбулася 7 вересня, була «нижче усіх можливих планок та рівнів».

Про це Ігор Алексєєв повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Це прес-конференція голови Волинської облради Ігоря Палиці, яку раджу переглянути, друзі мої. Чому раджу? Я поважав і поважаю цю людину, як бійця та дуже сильну особистість, а тепер ще й як співрозмовника з титанічною витримкою!

Якщо ви подивитесь відео, то зрозумієте мене - поведінка та риторика деяких журналістів була нижче усіх можливих планок і рівнів...на жаль», - йдеться в дописі Ігоря Алексєєва.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Саша Показати IP 8 Вересня 2017 15:52
Рівень журналістики ?- подивіться на небритого Котлюка в "адідасі" - це рівень журналістики!
Син Показати IP 8 Вересня 2017 15:54
Подивіться люди добрі, як веде себе підстилка Гунчика! За його гроші, любий каприз! А старий ведеться на це... Соромно на область!
Лучани Показати IP 8 Вересня 2017 16:12
Деяким "журналістам" не дістає навіть просто вихованості
Подивився. Показати IP 8 Вересня 2017 16:26
Більшість журналістів немають стержня, підконтрольні та продажні. Запитання тупі і непродумані, побудовані на здогадках та збоченій фантазії. Палиця відповідав емоційно, як можна беземоційно відповідати на запитання які побудовано на видумках??? Так з дечім не згідний. але прес-конференція показала хто грамотний, а хто продажний, кого читати, а кого уникати, оскільки піз....ь. і крапка ;)
Не мають до Подивився. Показати IP 8 Вересня 2017 17:09
Журналісти можуть запитувати все, що заманеться, а от відповіді ...
! до Не мають Показати IP 8 Вересня 2017 17:39
Етика журналіста, кодекс поведінки журналіста ... не чули, ні ? А взагалі, звичайні правила поведінки та моралі, що на журналістів не поширюються ? Їм можна і свинями бути ?
ха-ха до Не мають Показати IP 8 Вересня 2017 18:34
Та ти шо?) Звичайно, особливо якщо журналісти з "жовтих" видань!))
Луч Показати IP 8 Вересня 2017 18:26
За що живе той олексіів, чому його думка взагалі висвітлюється.....