USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Савченко «підірвала» Раду: нардеп знялась у новому провокаційному відео

20 Березня 2018 09:25
Провокаційний ролик за участю позафракційного народного депутата Надії Савченко з'явився в мережі. Відповідне відео було оприлюднено в YouTube, передає Newsone.ua.

Ролик триває всього 16 секунд. На ньому зображена Савченко на фоні порожньої сесійної зали Верховної Ради України. Уже в кінці відео народний депутат запитує у глядачів: «Бабах! Що всра**ся?».

Швидше за все, подібна робота є реакцією Савченко на заяву генерального прокурора Юрія Луценка, який стверджує, що нардеп готувала теракт в стінах парламенту і мала намір гранатами і мінометами підірвати будівлю, а з автоматів добивати тих, що вижили народних обранців. Він вніс до ВР подання на зняття депутатської недоторканності з Савченко. Після цього Верховна Рада виключила її з комітету нацбезпеки й оборони. Савченко закликала українців до військового перевороту.

Відео було опубліковано ввечері в понеділок, 19 березня. На даний момент воно набрало вже більше 6 тисяч переглядів. Також їм активно діляться користувачі соцмереж.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 20 Березня 2018 09:30
Ржу до сліз...))))
777 до Анонім Показати IP 20 Березня 2018 18:51
Шумахер із своїм швидкісним болідом відпочиває. Оце гонить бабеха...
Зоряк Шкурян Показати IP 20 Березня 2018 09:39
Таки пальнута. На всю голову.
Українець до Зоряк Шкурян Показати IP 20 Березня 2018 19:12
Та й ти прикольний)))
1 Показати IP 20 Березня 2018 09:43
...*банько.
тоня Показати IP 20 Березня 2018 09:53
Молодець, буду її підтримувати. Якщо, ці свині за 4 роки не поняли що народ втомився від їх брехні і грабежу, то вона найкращій кандидат.
читач Показати IP 20 Березня 2018 09:56
Це вже ДІАГНОЗ
Варя Показати IP 20 Березня 2018 10:50
Вона крутий троль) Б'є тією ж зброєю що і її. Наша влада придумує абсурди, то нехай приймає удар у відповідь.
Мария Показати IP 20 Березня 2018 11:11
Молодец , Надежда ! ВР взорвать - это очень мало ! Держись за тобой Украина !!!!
Добрий дід Показати IP 20 Березня 2018 12:35
Я б її другого Героя дав, коли б вона цей свинарник (Раду) бомбанула.
Карл Показати IP 31 Березня 2018 12:46
Красуня