USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

СБУ затримала працівника Волинської митниці за махінації з сільськогосптехнікою

8 Вересня 2015 14:57
Служба безпеки України на Волині затримала працівника митниці на хабарі.

Про це повідомили у прес-службі УСБУ у Волинській області.

На Волині Служба безпеки України спільно з прокуратурою області затримала на хабарі в одну тисячу доларів працівника Волинської митниці. Митник систематично вимагав та одержував гроші за неперешкоджання імпорту сільськогосподарської техніки на територію України.

Зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
ЖИТИ ПО НОВОМУ ! Показати IP 8 Вересня 2015 15:06
1 справа ? да таке на митницях робиться КОЖНИЙ ДЕНЬ. Ті митники ХАБАРНИКІ ВСР*НІ, без 50 грн не проїдеш таможню, якщо не дасиш, будуть затримувати... Дасиш - їдеш без затримки, ПЕРЕВІРКИ(ВЕЗИ ШО ХОЧЕШ - КОЖЕН ТОВАР МАЄ СВОЮ ЦІНУ)!!!!
Анонім Показати IP 8 Вересня 2015 15:15
назвіть прізвище
Не сліпий Показати IP 8 Вересня 2015 15:36
А чому на фото лише 800$?
степа Показати IP 8 Вересня 2015 16:21
Самому чесному, по перше якби не було защо давати тиб не дав, ти за 50 гривнів би вдавився.Чому лікар має працювати за 3000 тисячі гривень в місяць.Ти маєш мати за одну поїздку 500 гривень.Де дивляться податкові органи , скільки заробляють так звані чесні перевозчики сигарет, та ті що возять так звані норми.Давайте жить дружно і чесно.
до степа Показати IP 8 Вересня 2015 16:46
Чому водії фур мають платити 50 гривень просто шоб їм оформили документи якім н*ср*ть на груз і все інше.Але якшо не дасть буде стояти дуже довго в оформленні будуть робити 1000 лишніх оглядів вантажу і т.д. Такшо стьопа видно шо ти не знаєш шо ляпаєш.
123 Показати IP 8 Вересня 2015 17:48
брав беру і буду брати бо треба здати старшому зміни . в кантору вримачах .всякі служби..фішки..заплатити в дютіфрі
Волинь Показати IP 8 Вересня 2015 17:52
На угорській митниці після скандалу з закарпатською контрабандою було звільнено 18 митників. виявлено 5 складів контрабандних товарів. У нас ні одного ! Система працює ! А тут зловлять якогось козла отпущенія раз в 2 місяці і тризвонять, що зробили величезну роботу. Стидоба ...
Юрист до редакціїї Показати IP 8 Вересня 2015 19:08
Виправте статтю КК з 386 (перешкоджання з'явленню свідка, потерпілого, експерта, примушування їх до відмови від давання показань чи висновку) на 368 (отримання неправомірної вигоди)