USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Шампанське, вандалізм та крадіжки: день трауру для сепаратистів

4 Травня 2014 10:25
У день трауру проросійські активісти пили шампанське, трощили скульптури та крали ноутбуки.

Так, нагадаємо, у Донецьку сепаратисти захопили будівлю СБУ та офіс "Індустріального союзу Донбасу". ІСД є компанією губернатора області Сергія Тарути, - пише ТСН.

Прес-служба СБУ вже повідомила, що спецслужба в регіоні вже певний час працює в іншій будівлі, тому основна не охоронялася, зброї та документів у ній немає. Тож нападники заволоділи нею дуже швидко. На споруді встановили прапор так званої "Донецької народної республіки". Після чого сепаратисти вирушили до офісу ІСД. Його вони розгромили, вигукуючи "Росія!" та "Одесу не пробачимо!".

Однак загальнонаціональний траур за жертвами трагедії в Одесі не завадив сепаратистам з радісними вигуками розкоркувати знайдені в ресторані офісу ІСД пляшки шампанського, що можна побачити на фото.

Крім того, нападники "відзначилися" численними актами вандалізму, котрі також підтверджено фотодоказами. Зокрема, на одній зі світлин видно наслідки знищення скульптур у ресторані та факт банальної крадіжки скатертин зі столиків. Вандали також масово виносили з будівлі комп'ютери, оргтехніку та навіть стільці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Дончанин Показати IP 4 Травня 2014 10:42
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 4 Травня 2014 11:25
ти ще тут бидло-херой, чого ще не мобілізований? Йде справжня війна, наші патріоти гинуть. Чому коментарі цього придурка не видаляють?
Еще до Анонім Показати IP 4 Травня 2014 12:56
Еще бы разобраться, кто тут придурок...
віра Показати IP 4 Травня 2014 10:50
коментар було видалено
віра Показати IP 4 Травня 2014 10:50
Наскільки різні обличчя цих людей і людей з майдану. Про моі висновки я промовчу. Жах!!!!!!!!!!
Анонім до віра Показати IP 4 Травня 2014 11:01
Дійсно і не порівняти.На Майдані була дисципліна а тут розгул наркоманів і біснуватих
Правда Показати IP 4 Травня 2014 10:54
Простая русская душа, тупая рожа алкаша. Портянки, Путин и ЕдРо, в сенях помойное ведро. Гулянка в будни до утра и кабачковая икра. На полке Ленина портрет, по пьянке дворнику минет. С видом на свалку из окна и вечно битая жена. Дочь — б...ь, сыночек — наркоман, муж лег на зассаный диван. Подъезды с запахом мочи, без штукатурки кирпичи. На свадьбах - драки, мордобой, секс с друга пьяного женой. Паленка, гречка, маргарин, закуска русских образин. Бухнул - под задницу пинка, О ДАААА!! РОССИЯ велика!!
я до Правда Показати IP 4 Травня 2014 10:58
Супер!!!!!!!
Віктор до Правда Показати IP 4 Травня 2014 12:35
Шкода, що це правда... А "вони" і не хочуть змінюватися. Ото сусіда маємо :(
Посмотри до Віктор Показати IP 4 Травня 2014 13:00
Посмотри в зеркало...
лпдмуа а простише и Показати IP 4 Травня 2014 11:09
непериживайте : скоро всіх тих сепаратистів-федаралістів-зелених чоловічків по вільному коридору направлять в крим де вони будуть пити компот кісілева із тв а щоб не потікали в криму буде находитися вся російська армия : потім води нестане-все пресохне ціні будуть як номера в телефонів і все почнеться спочатку : Крим вернеться в украіну де вже небуде ні різних кримінальних елементів на границях будуть війска нато а правоохоронні органи будуть оновлені і служитимуть народові : Ми зараз цю чуму повинні подолати самі-показати характер
маха Показати IP 4 Травня 2014 11:59
придурки це ж офіс москалів !!! одна алкашня і наркомани.
лпдмуа а простише и Показати IP 4 Травня 2014 12:12
а яка різниця алконаркозобобидлу що палити-читайте історію
КОН Показати IP 4 Травня 2014 12:32
Все придурки, а америкосы сидят и ржут над нами. как ми, украинцы друг друга уничтожаем. Да нас не будет, зато америкосы будут жить на украинской земле, а наши дети будут батрачить на американского дядю.
ідіоту до КОН Показати IP 4 Травня 2014 12:57
ой... шо-нібудь, задовбали вже тими америкосами... Ми не для америкосів стараємось, а для себе, тому що хочемо демократії, справедливості і незалежності.
Антикон до КОН Показати IP 4 Травня 2014 12:59
Ти хворий хлопчику.Щось я не бачив нічого захопленого америкосами.А ти мабуть дебільненький Кононович?
я до КОН Показати IP 4 Травня 2014 12:59
Ти що курив чи пив?
Іван до КОН Показати IP 4 Травня 2014 12:59
Ти хоч бачив америкосів, телепню ? Чи тобі про них твій вічно п"яний тато розповідав ? Дай Бог нам жити так як вони живуть.
Анонім Показати IP 4 Травня 2014 13:00
это кремлевский карлик провоцирует войну на Украине, потому что россея все эти годы доила Украину беспощадно, а теперь, когда народ показал большую дулю шизоиду , тот бесится и реализовывает свои черные планы с помощью таких дегенератов как ты. На Украине гибнут патриоты именно из-за антиукраинской преступной деятельности рабов кремлевского фюрера.
477 Показати IP 4 Травня 2014 15:32
Молю Бога, щоб всі ці страшні події скоріше закінчились!!! Не знаю, лише чи вірять у Бога ось ці "нелюди" на світлинах?