USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

ОНОВЛЕНО. Власники авто з іноземною реєстрацією приїхали під стіни облради

22 Листопада 2016 13:19
Під стіни приміщення обласної ради сьогодні вранці під’їхало декілька автівок, з яких вийшли водії та пасажири їхніх легковиків. Усі вони – представники невдоволених власників авто з іноземною реєстрацією, які уже кілька днів пікетують на різних ділянках кордону України з ЄС.

Як розповів у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини один із учасників нинішньої акції Віталій Ляшук, їхні вимоги лишаються незмінними: знизити вартість розмитнення на машини з іноземною реєсрацією.

Нагадаємо, аби привернути увагу центральної влади до їхніх вимог, 18-го листопада автомобілісти провели акцію протесту поблизу «Ягодина»: у село Старовойтове приїхало близько тридцяти автомобілів. Їхні власники організувалися з тим, щоб висловити вимоги: скасувати норми викидів Євро-5 при розмитненні б/у автомобілів та зменшити мито для автомобілів, аби для українців стали доступними машини ввезені із-за кордону.

ЧИТАТИ ЩЕ: ДЛЯ АВТО З ІНОЗЕМНОЮ РЕЄСТРАЦІЄЮ ПРОПОНУЮТЬ НА «ЯГОДИНІ» ЗРОБИТИ ОКРЕМУ СМУГУ

Так, близько тридцяти осіб, які увійшли сьогодні, 22 листопада, у приміщення обласної ради, вимагали зустрічі з депутатами облради. Наразі, активісти чекають на обранців громади у приміщенні. Їхня вимога – донести інформацію за посередництвом обранців громади до представників центральної влади.

Фото - Миколи Собуцького.
Активісти підготували відеозвернення, яке планують надіслати Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману.
Як повідомляло ІА Волинські Новини, раніше у Луцьку власники авто, зареєстрованих за кордоном, вимагали від влади припинити дискримінацію українців стосовно термінів перебування та умов заїзду іноземних автівок на територію країни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
Шатун Показати IP 22 Листопада 2016 13:25
Я твой ОДА шатал !!!
ОДА Показати IP 22 Листопада 2016 13:41
А ми і не знаємо...
Гузь Показати IP 22 Листопада 2016 14:12
коментар було видалено
Сергій Показати IP 22 Листопада 2016 14:15
Шановний пане Собуцький, перед тим як писати не перевірену інформацію, краще 10 раз подумайте , хто після вашої інформації " Шатун", люди прийшли з мирною акцією, поспілкуватися з обласними депутатами, розповісти про свої вимоги, аби влада їх почула! Ви ж по нормальному не чуєте , то вас на місці не має, то на лікарняному , шановний депутат , Ви як політичний діяч, і народний обранець, мусите ВИБАЧИТИСЬ , за свої слова, які були надрукованій в цій статі, Ви ж вийшли нормально, ніхто нікого не торгів, ніхто нічого не захоплював, чи ви думали що вже по вас прийшли, якби у людей були якісь подібні наміри то вже про вас писали би як і про Башкаленка.
Іван Показати IP 22 Листопада 2016 14:15
коментар було видалено
До Влади Показати IP 22 Листопада 2016 14:26
Та розженіть вже це стадо нероб. В Ягодині відмітились ще й сюди приїхали. Активісти хр**нові, Ви дограєтесь своїми діями та вчинками.
Патріот Показати IP 22 Листопада 2016 14:41
Пропоную всі ці авто віддати на потреби АТО!!!
лучанка Показати IP 22 Листопада 2016 14:45
оце проблема, розмитнюй авто та будь спок. так не дуже хочется платити податки?
ЄС Показати IP 22 Листопада 2016 15:14
Жигуль свої віддавайте на АТО
Дописувач Показати IP 22 Листопада 2016 15:17
А що облрада приймає якісь закони чи постанови.Що ці їздаки хочуть?Учіть мат частину і до Верховної Зради-вперед.Ось там і вимагайте.
До Активістів Показати IP 22 Листопада 2016 15:35
Ви за всю громаду не підписуйтесь, переважна більшість Вас неповажає. Звертайтесь від свого імені та ще 20 таких як Ви. Ви тільки себе бачите.
Сергій Показати IP 22 Листопада 2016 15:43
Бачу боти олігархів активувались...
Волинянин до Сергій Показати IP 22 Листопада 2016 15:48
Слухай, БОТ. Знайшли кучку з 20 чоловік і щось вимагаєте (до речі незаконно). Так як Ви ставитесь до інших людей, так і вони до Вас.
САК Показати IP 22 Листопада 2016 16:14
Правильно робите хлопці, хай роблять нормальне розмитнення, таке як в усіх еропейських країнах, а не таке як на паРаші!
Волинянин я Показати IP 22 Листопада 2016 17:05
Я нерозумію. Тобто всі хто пише ці негативні коментарі проти активістів згідні сплачувати за нормальне авто нашим можновладцям +200% від вартості ? Ви що з глузду зїхали вас мають у різні дірки 27 років а ви ще обурюетесь. Це нонсенс я працюю отримую заробітну плату сплачюю податки, і неможу купити собі авто по причині що я маю назбирати депутатам на розмитниння. Яка європа нас і африку треба.
Ололошка до Волинянин я Показати IP 22 Листопада 2016 19:46
Бо всі ці обурені тішатся своїми 30 літніми жигулями, які для них краще будь-якого мерса, це по*еру що навіть нові славути, лайноси хрен натягують самі на то євро 5 і по безпеці куди гірші від 15 літньої іномарки. Їм харашо, що олігарх на його машині заробив кілька тисяч долларів, але тим овочам ти х*ен що доведеш
Волинянин до Волинянин я Показати IP 22 Листопада 2016 20:17
Ти бовдур. Писати спочатку навчись, тоді коментарі свої залишай. Поясню. Якщо Ви хочете жити в правовій європейській країні, потрібно починати з себе. Не перекривати дороги, чим Ви заважаєте людям з дітьми, далекобійникам, громадянам іншим держав.Да, Євро 5 - це абсурд влади, тому що не маючи власного виробництва т/з з євро 5 вимагати це недоцільною. Але я не про це, я про те шо робиться.. Купка (20-30) чоловік вимагає транзит для резидентів на 1 рік, яке вже нереально, тому що діють міжнародні стандарти. Друге - набридло, Васшановні (власники з іноземною реєстрацією) ловити після ДТП. Моя думка: Євро 5 відмінити!!!, ввезення авто до 10 років, реєстрація на Українця. Активістам привіт, Ви вже всіх дістали.......
Литва Показати IP 22 Листопада 2016 18:15
Молодці хлопаки!!! Штурмуйте! Добиввйиесь!!! Скоро і ми до вас приєднаємось! Нікого не слухайте, тут всіх завість давить.
Волинянин до Литва Показати IP 22 Листопада 2016 20:21
Осталось тобі корча купити за 3000 польських злотих. Тоді і приєднаєшся. Долб**оби.......
фото Показати IP 22 Листопада 2016 19:30
Всі такі нещасні.знедолені .напівголодні аж попідпухали від недосипання.Сирітки одним словом і на сирітських машинах.
ЕС до фото Показати IP 22 Листопада 2016 20:24
Але, Ви так на " сиріток" заглядаєтесь, виведуть листи, і ви такі будете, може тоді і вам захочеться вилізти зі свого розмитненого " Ануса" ( вибачте Ланоса), і сісти в нормальне авто за прийнятні кошти.
Мохамед Показати IP 22 Листопада 2016 21:08
Все ясно! Не зрозуміло одне, тих довбнів які це критикують! Ви, пернаті, скажіть в якій країні людина працюючи на роботі десять літ не може собі дозволити десятилітню іномарку, або навіть того сраного "Л...ануса". Питання на кого я працюю? Кому плачу податки? Мало того купив менш-більш пристойне авто так мене та сволота змушує стояти в черзі по пів доби раз в 5-10 днів. Стаду привіт!!!!!
Волинянин до Мохамед Показати IP 23 Листопада 2016 09:38
Так через таку сволоту як ти і черги на кордонах. Купи нормальне авто, не лаха на польській реєєстрації, розмитни та катайся собі спокійно.
Мохамед до Волинянин Показати IP 23 Листопада 2016 20:13
Міій лах 1999 року твого лануса 2007 року за пояс запхне. І до речі тут багато в кого досить пристойні авто, а в кого, як ти кажеш корчі сидять вдома, бо їм байдуже вийшов як раз таки середній клас
Волинянин до Мохамед Показати IP 24 Листопада 2016 07:22
По перше: не знаєш яке в мене авто, не порівнюй. До речі авто ввезене згідно чинного законодавства зі сплатою всіх платежів. По друге: як може бути авто 1999 року випуску пристойним? По треттє: ви хитрожопі люди, все хочете на халяву. Розмитнити авто не хочете. Висновок: воно Вам потрібне для незаконних дій (контрабанда), щоб в разі чого залишити його та щасливо втікти. Да і ще попередження: поважайте будь ласка інших учасників дорожнього руху, бо складається враження що ви ферарі покупляли та літаєте як скаженні. Вчорашній випадок на Відродження показав, які Ви. Хлопчик в лікарні, водій залишивши авто втік.
О прикол Показати IP 22 Листопада 2016 21:50
І ПП Настенко тут ))))
Ковель Показати IP 22 Листопада 2016 22:28
Віталік Ляшук вже скільки років заробляє на Литовських машинах, приганяє, продає, виписує підроблені доручення! І якщо його лавочку прикриють не буде за шо жити! Він не за людей думає, а за особисті інтереси! Ще і половину Ковельчан за собою присунув, які роблять те саме, та ще і їздять на тому мотлоху закордонному напідпитку, порушуючи всі ПДР! Порозганяти цих всіх нероб підсрачниками!
Ігор. Показати IP 22 Листопада 2016 22:40
Хлопчикиі дівчатка, ви будете мене переконувати, що ваші автівки стоять на обліку у "буржуів"? Цікавтесь мінулим своєі держави. Скоро ваші "сучасні європейські автівки " будуть приймати на "шротах" по 200 американсьских доларів. Поспішіть.
все просто Показати IP 22 Листопада 2016 22:44
респект! приклад 3 000$ - чері амулєт 2007р на укр реєстрації чи ауді а 6 2003р на тимчасовому ввозі? Звичайно ауді а6!!! правда купка чиновників і біснес пузатіків будуть проти ,адже ім треба податки... за що ж будуть лєксуси купувати !!!! Собаки гавкають, а караван іде....
Ігор Показати IP 22 Листопада 2016 22:49
І, до речі, не замислювались - чому держава пі@довата, а тому, що населення хітро.....не.
Ковель за Показати IP 22 Листопада 2016 22:52
Знаю Віталія особисто,про пригон авто правда,так тут пів області приганяють авто)на рахунок підробних документів скажу інше особисто купував в його авто як розмитненні так і на іноземній реєстрації.все добре особисто перевіряв!на рахунок ідеї скажу свою думку,я вважаю що ці люди просто комусь мішають красти державні гроші.ї хня ідея не на волинському рівні а на всеукраїнському!тому люди які виступають проти вони просто пси робота яких гавкати а на що їм всерівно)правильно Володимир?під ніком ковель))ще маленьке доповнення хто щось не розуміє,невже б ми ви та всі вигадували б якісь схеми для купівлі та використання авто на іноземній реєстрації якщо б наші заробітки співпадали з нашими можливостями.н а рахунок їхніх дій знаю що авто це не кінець вони наведуть порядок на Волині і потім ви ще всі подякуєте!
оля Показати IP 23 Листопада 2016 12:25
Можливо краще вимагати нормальної оплати праці, щоб вистачило і на авто і на його розмитнення? Шановні контрабандисти, я розумію, що дешеве авто якщо конфіскують на кордоні, то не так шкода - нового корча знов можна купити.
Джек Показати IP 23 Листопада 2016 13:48
Народ,збираймося на пікет бо я нехочу платити за газ!
прибалт Показати IP 23 Листопада 2016 15:51
в мене кури не несуть яйця теж іти на протест ??????????????
НОНА Показати IP 23 Листопада 2016 16:06
Безумовно з ввезенням авто треба щось робити. Напевно треба повернутися до 10-річних авто з нормальною розтаможкою "в лоб". А щодо іноземноої реєстрації треба взагалі заборонити їх транзитне ввезення. Всі знають, що ці авто з метою "перевезення контробаса" сунуть в Україну. Насунули купу металолома, а тепер вимагають узаконити його, це напевно не правельно. Треба ставити питання про нормальну розтаможку і крапка.
ххх Показати IP 23 Листопада 2016 16:39
а як купували ті лахи то що не знали про наслідки,чи може закони вчора змінили?
кеша Показати IP 23 Листопада 2016 17:34
Треба розрізняти вимоги цих протестувальників - відміна Євро 5 та зменьшення вартості розмитнення треба підтримати. А от тимчасове ввезення на рік - однозначно ні. Тому що тоді сюди хлине вал мотлоху із-за кордону, перестануть розмитнювати авто, а найстрашніше - подешевшають в 2 рази авто на вторинному ринку, тобто всі власники розмитнених авто втратять 50% вартості авто на вторинному ринку. Тоді будуть протести не 100 хітрож@пих на "лєвих" авто, а мільйонів власників авто на український реєстрації. Вихід один - відміна Євро 5, зменьшення митних платежів, весь лівак вивозять назад і ввозять вже розмитнюючи. Тоді будуть і поступки, і ринок не обвалиться, і ввезення з розмитненням стане цікавим, а це наповнить бюджет дирявий.
Сергій до кеша Показати IP 23 Листопада 2016 18:57
Самий розумний коментар.
водій Показати IP 23 Листопада 2016 20:55
Взагалі закрити заїзд з іноземними номерами.а то понакуплюють за штуку баксів і їздять як хочуть ніякіх правил не дотримуються тількі аварії роблять.бо ним море поколіна.(При..кі)