USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Служити людям та Україні: у Луцьку прощалися з Ігорем Єремеєвим. ОНОВЛЕНО

15 Серпня 2015 12:31
Жити заради України та бути разом, одностайними, закликали волинян під час панахиди за народним депутатом Ігорем Єремеєвим.

Після завершення панахиди у Свято-Троїцькому кафедральному соборі 15 серпня Митрополит Луцький та Волинський Михаїл зауважив, що схиляє голову перед труною покійного, дякуючи йому за те, що він зробив для України, друзів, слави Божої. Про покійного він згадував, як про людину, яка приумножувала свої справи, простого хлопця з села, який прийшов у цей світ та створив багато підприємств, робочих місць, а найбільшим покликанням його було не накопичення матеріальних статків, а поклик серця – служити людям.

Владика наголосив, що добрі справи Ігоря Єремеєва, стануть кращою пам’яттю про нього. Він висловив співчуття матері, братам та усій родині покійного та закликав присутніх продовжувати його справи, адже лише в такому разі можна казати «він був моїм другом, колегою». Михаїл закликав усіх до спільної молитви та побажав, аби Господь простив покійному усі гріхи, оскільки немає такої людини, яка за життя не згрішила б.

Після завершення панахиди труну із тілом Ігоря Єремеєва пронесли Театральним майданом у будівлю облмуздрамтеатру, де відбувається прощання із покійним. Здійснювати фото- та відеозйомку представникам ЗМІ всередині будівлі заборонили.



Депутат Верховної Ради декількох скликань Катерина Ващук зауважила, що Господь покликав Ігоря Єремеєва робити добрі справи у кращому світі, інакше змиритися з втратою неможливо. На Волині лишаються його діти, син та донька, які, з її слів, продовжуватимуть справи батька. Вона висловила віру у те, що труди, які він вклав у створення своєї фірми, не зникнуть, а будуть примножені його соратниками та партнерами.

Депутат Верховної Ради декількох скликань Катерина Ващук
Депутат Верховної Ради декількох скликань Катерина Ващук


Бійці 130-го окремого розвідувального батальйону з позивними Рибак та Базальт розповіли, що Ігор Єремеєв неодноразово допомагав їм та був Людиною з великої літери, справжнім чоловіком. Він надавав військовим тепловізори, форму та усе, що було потрібно. Востаннє бійці його бачили місяць тому в зоні АТО, куди він привозив їм оптику – біноклі та тепловізори.

 Боєць 130-го окремого розвідувального батальйону з позивними Рибак
Боєць 130-го окремого розвідувального батальйону з позивними Рибак
 Боєць 130-го окремого розвідувального батальйону з позивними Базальт
Боєць 130-го окремого розвідувального батальйону з позивними Базальт


Після прощання з покійним, труну із тілом Ігоря Єремеєва відвезуть у село Острожець Рівненської області, де відбудеться поховання.

Начальник Луцького МВС Ігор Муковоз та нардеп Ігор Лапін
Начальник Луцького МВС Ігор Муковоз та нардеп Ігор Лапін
Нардеп Володимир Литвин
Нардеп Володимир Литвин
Депутат облради Роман Микитюк
Депутат облради Роман Микитюк
Дружина та син покійного
Дружина та син покійного
Мати покійного Ігоря Єремеєва
Мати покійного Ігоря Єремеєва
Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський
Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський
Виконувач обов'язків голови депутатської групи «Воля народу» Андрій Деркач
Виконувач обов'язків голови депутатської групи «Воля народу» Андрій Деркач
Екс-губернатор Волині Олександр Башкаленко
Екс-губернатор Волині Олександр Башкаленко
Михайло Поплавський
Михайло Поплавський
Депутат облради Святослав Кравчук
Депутат облради Святослав Кравчук
Володимир Литвин
Володимир Литвин
Ректор СНУ ім. Лесі Українки Ігор Коцан
Ректор СНУ ім. Лесі Українки Ігор Коцан
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 95
волинь Показати IP 15 Серпня 2015 12:41
Співчуваємо! Дуже жаль хорошу людину що так рано відійшла. У нього залишилось ще 2 брати рідних?
марія до волинь Показати IP 16 Серпня 2015 22:16
Один брат старший Євгеній.
Senator Показати IP 15 Серпня 2015 14:18
Прихлібали Гунчик, Романюк та Вітер, які завжди хотіли від Єремеєва лише грошей на особисті потреби влізли в перші ряди. Мали б совість в такій ситуації.
буся Показати IP 15 Серпня 2015 14:28
Старший брат Євген лишився. І мама Ганна Василівна.
1 Показати IP 15 Серпня 2015 15:08
Дивлюся на фото політикіі і видно по їх обличчях, що приїхали вони не попрощатися....посмішки, дискусії іт.д.(((((
Олесь до 1 Показати IP 15 Серпня 2015 15:34
ото ж. тусовка.... Нажаль.
Катя Показати IP 15 Серпня 2015 15:27
Щиро жаль матір, яка хоронить свою дитину, і дітей. Решта -починаючи з Литвина з синочком, Поплавського і т.д. викликають також щирі почуття - тільки огиди
Світлана до Катя Показати IP 17 Серпня 2015 12:02
Дійсно жаль матір, яка хоронить свою дитину. Але недоресно те, що ви написали про Литвина і Поплавського, вони також люди, які співчувають втраті. В такі моменти потрібно думати що пишете. Світла пам'ять Ігорю Мироновичу!
2 Показати IP 15 Серпня 2015 15:32
і я замітив що не людину їм шкода а думки якісь "гадають", а Кравчув Святослав взагалі посміхається, в такий день що плакати треба! Степан Івахів справжній друг був, зразу видно.
Ольга Показати IP 15 Серпня 2015 15:37
Співчуваємо. Сумно. А гості головне що всі в темних очках це ж не на пляжі і не в авто, можна було б і зняти.. Вічна пам"ять . Співчуття мамі і родині
олег до Ольга Показати IP 16 Серпня 2015 11:44
а як людям в очі дивитися
дідо Показати IP 15 Серпня 2015 15:41
Це ж мафія....
Анонім до дідо Показати IP 15 Серпня 2015 16:10
100% тільки сільська навіть довгий приїхав рятівники україни
Данило до дідо Показати IP 15 Серпня 2015 18:11
Ці фото нагадують мені кадри з фільму "Хрещений батько".
олег до Данило Показати IP 16 Серпня 2015 11:23
бо то є мафія
Анонім Показати IP 15 Серпня 2015 15:43
коментар було видалено
Анонім Показати IP 15 Серпня 2015 15:45
одні герої деркач поплавок литвин еліта
Анонім до Анонім Показати IP 17 Серпня 2015 13:09
Нашили "подходящее" время и место обсуждать Деркача и Поплавского......В такое события это ужасно, они пришли как и все почтить память, имейте хоть каплю совести
Ілона Показати IP 15 Серпня 2015 16:01
А доці Соні не було??? Вічна пам"ять хорошій людині.
iafe Показати IP 15 Серпня 2015 16:11
Світла пам ять !!!!!!!!!! Нехай земля буде пухом!!!!!!!!!!!!!!Жалко ,що такі хороші люди покидають цей світ....
Аліна Показати IP 15 Серпня 2015 16:14
Не вимовно шкода,вже нічого не повернеш,нічого не зміниш,вічна пам'ять тобі Ігоре Мироновичу,співчуття родині.
Соня Показати IP 15 Серпня 2015 16:21
Не треба, тут слова лишні... нема людини, яка б жила і не згрішила. І не рахуйте чужі гріхи, на себе подивіться. Багатий, бідний, перед Богом всі рівні. Краще помолимось за його душу. . . Може і за нас колись хтось помолиться.
le Показати IP 15 Серпня 2015 16:33
це робота литвина я всю картину бачу насквозь .мафіозіі і кожен із них піде туди по черзі .
Володимир Показати IP 15 Серпня 2015 16:34
Ходив на похорон Ігоря Єремеєва. З Ігорем виросли в Острожці в одному дворі, разом пекли картоплю і смажили сало на багатті. Після школи не бачилися. Сьогодні пішов провести його в останню путь. Про трагедію - не буду, вже було багато сказано, щирі співчуття родині - мамі, братові, дружині, дітям. Особисті враження - сотні людей на жарі стояли в черзі, щоб віддати останню шану, щоб пройти біля труни - а СЛУГИ НАРОДНІЇ йшли без черги, йшли на очах у всіх, в інші двері театру - не ліві, від центрального входу в драмтеатр, заблоковані для тих, що чекали на спеці 1 год 40 хв. - а в праві двері - з того ж центрального входу в драмтеатр. І проходили, (бо і тут в них є преференція?!!!) - і це на очах у всіх. І їм знову ж не соромно. Булі і гості зі столиці, і місцеві князьки (це на їхню думку - князьки, а так - НЕПОТРІБ, починаючи з головного!). Нема перед ким. Бо все те, що на площі стояло - б**ло, для них не гідне навіть плювка. І це після Революції гідності і Майдану-2014 - (фото загиблих дивилися на них з протилежного боку цієх ж площі). Єдиний, хто надзвичайно приємно вразив - це Олександр Главацький, бізнесмен, прийшов з шикарною корзиною квітів, в стильному костюмі скромно став в кінець людської черги на Театральній площі, відстояв і пройшов на прощання разом зі всіма простими людьми. Нічого не змінилося. Українці, шо далі!
ддддддддд до Володимир Показати IP 15 Серпня 2015 20:35
....шкода лише матір стареньку.....
сон до ддддддддд Показати IP 16 Серпня 2015 02:34
а дітей???? а друзів???
бандеровець до Володимир Показати IP 15 Серпня 2015 22:15
да,дивлячись на деяки букети,позорище!!! в ресторані за раз більше оставляють як нормальний букет буде коштувати.. А за Главацького ніколи всерйоз не сприймав але цей вчинок приемно вразив!! Молодеець!
Олег до Володимир Показати IP 16 Серпня 2015 02:13
Ви напевно не були на самих похоронах,Главацькій коли відспівували в церкві робив селфі,і потім відео знімав! Ідіот!!!
Ваня Показати IP 15 Серпня 2015 16:37
Політиків навіть ховають по -іншому. Всі спілкуються дискутують щось . Маму Еремеєва шкода, яка поховала сина
ЯЯ Показати IP 15 Серпня 2015 16:55
Шкода людину, яка навчалась, прагнула, досягала успіхі, старався допомагати іншим. Завжди був спокійним, врівноваженим, розумним, не байдужим до чужого горя. НЕ все гроші можуть вирішити, нажаль . НЕХАЙ БУДЕ ЗЕМЛЯ ПУХОМ.
Олександр Показати IP 15 Серпня 2015 17:07
у Коцана дн - як буде святкувати?
Луцьк Показати IP 15 Серпня 2015 17:12
А чому ніде не було подробиць, хто був з Ігорем Єремеєвим коли він з коня падав? Як так ? Він же на тому коні як його мама казала 10 років скакав . Як так відбулось? Співчуття рідним.
марія до Луцьк Показати IP 16 Серпня 2015 22:24
Вилізло ніби був з Колесниковим...хоча хто зна... Чиіх то рук справа...
Анна Показати IP 15 Серпня 2015 17:16
Царство Небесне Ігорю Мироновичу!
Наталя Показати IP 15 Серпня 2015 17:24
Дійсно, щоб не казали - Єремеєв - це епоха для Волині... Івахів не такий сильний і розумний як він... Зараз почнеться деребан фірми, політична ситуація розхитуватиметься... Шкода Ігора.... Вічна пам"ть!
Ліна Показати IP 15 Серпня 2015 17:40
А Кравчук регоче, він так завжди радіє на похоронах, немов якась радість велика, пішла з життя молода людина, і це велике горе, щиро співчуваю рідним, Царство Небесне!
Думка Показати IP 15 Серпня 2015 17:47
коментар було видалено
не полішук Показати IP 15 Серпня 2015 17:48
коментар було видалено
Смоктуновський Показати IP 15 Серпня 2015 18:37
Торговці квітами, мабуть, непогано заробили на цьому шоу.
40й до Смоктуновський Показати IP 15 Серпня 2015 22:13
коментар було видалено
олег до Смоктуновський Показати IP 16 Серпня 2015 11:28
усі хто там був не були у накладі
я Показати IP 15 Серпня 2015 18:43
Спічуваю, але не можу зрозуміти, чому труна була закрита?? Він же не сптворений був, мама казала, що навіть синяків на ньому не було.
ну блін до я Показати IP 15 Серпня 2015 19:47
На дворі +30 , труну відкрити ?
я до ну блін Показати IP 15 Серпня 2015 21:25
І що, що 30? Він що, особливий? Інших людей, коли хоронять при 35 і то з відкритою труною. Тим більше, що і в соборі і в драмтеатрі прохолодно було. Щось тут не теє,
олег до я Показати IP 16 Серпня 2015 11:32
а крилінальні впровадження тепер закриють...........
Була там до ну блін Показати IP 15 Серпня 2015 23:07
Труна була відкрита в драмтеатрі, треба було прийти і попрощатись, а не розповсюджувати те , чого не знаете. А для журналістів на вулиці закрили + спека, а до поховання ще пару годин
кабаліст до я Показати IP 15 Серпня 2015 20:08
По канонам каббали хоронити потрібно закритим і при прощанні труна не відкривається. Покійний був послідовником каббали.
Луцьк незалежний Показати IP 15 Серпня 2015 19:26
Ось тепер подивіться хто приїхав "повторились" - переважна більшість ті хто завязаний був на Єремеєва Гунчик, Романюк, Вітер, Ленін і т.д. Як тепер Романюк без бабла спонсора піде на вибори!!! Все пропало шеф.
Неля Показати IP 15 Серпня 2015 21:31
Така його доля. Співчуваю. Дуже шкода! А хто носить червоні нитки -то це ще раз підкрелює що вони не допомагають. Для чого так ті нитки червоні пов"язують і Ігор Миронович чомусь носив?
кабаліст до Неля Показати IP 15 Серпня 2015 22:18
Червона нитка на лівій руці- оберіг каббалістів, це можна прочитати навіть в інтернеті. Ігор був каббалістом
Вова Показати IP 15 Серпня 2015 21:55
Щось дуже багато з регіонів загинуло " цього року. Що ж так. Вічна пам"ять, співчуття родині, матері
До рвачів Показати IP 15 Серпня 2015 22:32
Не забувайте лишень, що у домовини НЕМА кишень!!!
Була там до До рвачів Показати IP 15 Серпня 2015 23:10
Зато діти є у рвачів, що ви так всі за гроші переживаєте, що вони йому не допомогли і з собою не забрав, думаю і брати не збирався, дітям залишив, яких дякувати Богу виховав гарно
Переглядаю деякі фот Показати IP 15 Серпня 2015 22:37
Стоять... либляться. Таке враження, що ніби забули, куди прийшли. Огидно якось. Типу відмітитись???
Люда до Переглядаю деякі фот Показати IP 16 Серпня 2015 01:28
вони всі прийшли рішати свої шкурні інтереси(((((
Думка до Переглядаю деякі фот Показати IP 16 Серпня 2015 09:03
НА ЦИХ ПОХОРОНАХ БУЛО ЧИМАЛО КРЕМЕЗНИХ ЧОЛОВІКІВ СПОРТИВНОЇ СТАТУРИ.... СХОДНЯК ....ВОТ ВАМ І ЛИЦЕ ПРАВЛЯЧОЇ ЕЛІТИ!
Хммн Показати IP 16 Серпня 2015 00:50
RIP Невже на ващучку, литвина та інших скотів не знайшлося снайпера?
олег до Хммн Показати IP 16 Серпня 2015 11:42
ващучка була а де часовщик - ковальчук який на своїх підприємствах платить людям копійки а сам коней розводить треба йому єрємєєвського коня подарувати хай покатається
Кет до олег Показати IP 16 Серпня 2015 17:30
Влучно сказано!!!
я Показати IP 16 Серпня 2015 02:25
Найщиріші співчуття родині та близьким. Біль залишиться. Якби можна б було б цей біль розділити між усіма хто прийшов проститися. Тримайтеся. Бідна матуся та діти. Висловлюю також співчуття близькому другу. Він був щирою людиною. Вчинки людини говорять найяскравіше за усілякі слова. Я та вся моя родина вдячна за підтримку Ігоря Мироновича нас у важку годину та за його щирість!!!!!!!!! Вічна пам'ять....
Друг. Показати IP 16 Серпня 2015 07:29
А чому Корецького не було?
Був до Друг. Показати IP 17 Серпня 2015 12:26
Був
ГАНЬБА вор.владі!!! Показати IP 16 Серпня 2015 10:52
всіх-би ворюг ВР-зради з мерзотою яйцюком і гонтарьовою отак....в гроби!!!!!!!!!!
Ваня Показати IP 16 Серпня 2015 11:33
Єремеєв тоді катався на коні з Колісником. Міг врятуватись якби скочив з коня, а так кінь його прим"яв . Співчуваю .
олег Показати IP 16 Серпня 2015 11:57
яка доля коника
Ліля Показати IP 16 Серпня 2015 11:59
Страшно дивитись на ті держиморди, які понаїхали-наглі, пихаті, для показу заявились, держмужі -рішали, а співчуття ноль, горе тільки для мами, а інші-фарс, навіть для Тетяни-йшла, як по подіуму-сумно, тільки гроші у всіх в мозгах, ще діти може згадають тата-трудягу, бо прийшлось йому нелегко, поки здобув всі блага, наперед знаю, що не надрукуєте, бо кажу чисту правду!
Ніколя Показати IP 16 Серпня 2015 14:21
Жінка Таня вже екс дружина чомусь, тому так і йшлп. У Єремеєва Ігоря мабуть була інша. Нехай спочиває з Богом .
Карина Показати IP 16 Серпня 2015 14:24
У всіх багатих є жінка і не одна, бо у них гроші є
Павлик Показати IP 16 Серпня 2015 14:37
Скільки б не писали, а людини вже немає, вже буде лежати у землі, а скільки ще міг справ зробити!Вічна пам"ять.
ДАВНО Показати IP 16 Серпня 2015 14:47
реально це горе для сімейства і кредиторів : для сімейства співчутья а кредитори хай ідуть лісом або бережком на-р
Sanyo Показати IP 16 Серпня 2015 15:21
Vot esli k tebe na pohorony priydet stolko ludey - schitay jyzn' projyl nezrya.
Моя думка Показати IP 16 Серпня 2015 16:23
Чомусь сподівались, що на прощання приїде мініімум третина депутатів, а виявилось- менше 10. Таке життя, всім потрібен живий і впливовий, на жаль...
JJ Показати IP 16 Серпня 2015 17:39
Боже, ну й люди дурнувані. Єрємєєв грабив вас 20 років, а вони бідкаються скільки ще справ не встиг зробити. Да, мало награбив, вже на всеукраїнський масштаб вийшов!!! Голів колгоспів , що за безцінь відмовлялись молоко здавати, розстрілював, людям копійки платив, на WOGах так найманих працівників мордують, що криша може з’їхати. Не плачте, скоро інший на його місце стане, щоб нагайкою вас поганяти. Кріпаки, їй богу!
XX до JJ Показати IP 16 Серпня 2015 22:10
Ти ще багато в цьому житті не розумієш. Кріпаки не ті, хто співчуває, а ти, бо ж г*вном кидаєшся,. Так і будеш все життя в гівні ковирятись, з таким то мисленням. Обідно, що так думає більша половина України, того й живе вся країна в г*вні... Розстрілював, грабив... Дурень, їй богу...
Люся Показати IP 16 Серпня 2015 17:41
Солдат АТО не так пафосно ховають, а вони реально своє життя за Україну віддали
3 Показати IP 16 Серпня 2015 20:19
Чомусь не бачив фактичної дружини Олени. Дивно.
5 до 3 Показати IP 16 Серпня 2015 21:54
Нічого дивного: Відправивши на той світ двох, вона вже шукає третього мільйонера.
Анна до 5 Показати IP 16 Серпня 2015 23:19
Що за Олена? У нього була лише одна дружина Тетяна.
3 до Анна Показати IP 17 Серпня 2015 00:24
Олена - напевно фактична дружина Ігоря Мироновича.
3 до 5 Показати IP 17 Серпня 2015 00:28
Бачу, ви досить обізнані. Все одно жорстоко не дозволити їй бути поруч в такій трагічній життєвій ситуації. Ви погоджуєтесь зі мною?
Анна до 3 Показати IP 17 Серпня 2015 01:35
коментар було видалено
О до 3 Показати IP 17 Серпня 2015 19:33
шкода дітей. бо для них він найкращий тато. не важливо який він був для людей, дружини. думаю що Таня, дружина повела себе гарно у всіх відносинах. не знаю чи так себе повів хтось інший та можливого бруду і не винесла з хати за що їй треба віддати належне.хай спочиває з Богом Ігор.
Я до Лілі Показати IP 16 Серпня 2015 22:42
І не треба чіпати Тетяну. вона розумна . тактовна . самодостатня жінка. вона не тільки ... дружина .разом вони виховали хороших дітей. В такій складній життєвій ситуації. недорече ваше зауваження щодо того як хто подивився . пройшов
підтримую Я Показати IP 16 Серпня 2015 23:26
Співчуваю рідним. А ДРУЖИНА ЧИ екс дружина поводилась, як Леді. Вона своє горе виплакала і ще буде... Дуже прикро, що люди настільки зважають на те хто, як себе поводить на такій сумній події...
Оля Показати IP 16 Серпня 2015 23:39
Читаю всі ці коменти і дивуюсь, як можна дякувати бандиту за допомогу, яку він свого часу у всіх вас вкрав? Доки українці будуть говорити біле на чорне? А від себе скажу про небіжчика говорять або добре або нічого. Я промовчу. Нехай Господь йому воздасть за всі його справи справедливо, а рідним - молитись багато за його душу,бо сльози людські просто так на землю не падають.
до Олі Показати IP 16 Серпня 2015 23:49
Тому що українці звикли бути рабами,вони без кнута ні туди ,ні сюди.І ще будуть волати про якусь свідомість!
болить... Показати IP 17 Серпня 2015 09:19
Люди, люди...ви навіть не відаєте, кого ви втратили.....мабуть єдина людина (у владі) Ігор Миронович...був....кому не байдужа Волинь....коломойський класти руку хоче на Волинь....а ви зловтішаєтесь.... Вічна пам"ять, тобі, Ігоре Мироновичу...
До двох в білих соро Показати IP 17 Серпня 2015 09:26
На похорон, до труни - в білих сорочках і темних окулярах ..... Міліціонер та так званий "нардеп".... Шкода, просто немає слів. Як то ще Лапін не в камуфляжі чи в Айдарівській футболці???
Луцьк до До двох в білих соро Показати IP 17 Серпня 2015 11:27
Цілком підтримую! Не найти 100-200 грн. на темну (хай вже не чорну) сорочку! Мабуть для них це свято! Живучи в наши краях треба хоч трошки дотримуватись традицій і бути блищими до простих людей ! Ігорю якось вже якось всеодно, а цим "обранникам народу" ще тут жити ......
ОТ Показати IP 17 Серпня 2015 09:50
людська заздрість і злоба таки вбиває. Облиште вже того Єремеєва, Бог тепер йому суддя за всі вчинки добрі і недобрі, переключіться краще всі на путіна і дружно ненавидьте, може й результат буде, всім на благо.
Ваня Показати IP 17 Серпня 2015 11:28
коментар було видалено
Я Показати IP 17 Серпня 2015 11:59
Яка різниця в якому чорному чи білому прийшли. Можливо хтось під окулярами приховував сльози. Головне що прийшли, що провели, що вшанували! Люди, ви пишете абсурдні речі!
ДАВНО Показати IP 17 Серпня 2015 18:00
завтра це вже буде дуже давно і мало хто буде памятати