USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Атестація волинських поліцейських: список на 8 лютого

7 Лютого 2016 19:00
Триває процес атестації особового складу працівників ГУ НП України у Волинській області, який розпочався 22 січня й триватиме до кінця березня 2016 року.

Завтра, 8 лютого на Волині починають працювати атестаційні комісії. Вони оцінюватимуть професійні та особистісні якості працівників і прийматимуть фінальні колегіальні рішення щодо придатності до служби в поліції.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини публікувало персональний склад комісій, які атестуватимуть поліцейських на Волині. СПИСОК.

На офіційному сайті волинської поліції розміщене посилання, за яким за яким громадяни можуть надати інформацію атестаційним комісіям Національної поліції про неправомірну поведінку поліцейського.

Щодня на сайті ГУ НП у Волинській області будуть викладати списки працівників міліції, які проходитимусть атестацію. Отож, якщо у когось є інформація щодо працівників МВС на Волині, - діліться з комісіями.

Наразі опублікований СПИСОК працівників поліції, запрошених на співбесіду 8 лютого 2016 року:



Як повідомлялося, основним завданням атестаційних комісій буде забезпечення якісного та прозорого процесу атестації співробітників поліції. Атестаційні комісії оцінюють професійні та особистісні якості працівника і приймають фінальне колегіальне рішення про його/її придатність до служби в поліції. Режим роботи кожної комісії буде визначений її головою і передбачає регулярні засідання, а також проведення співбесід з співробітниками, які тимчасово виконують функції керівників підрозділів Національної поліції.

Процес атестації співробітників ГУ Національної поліції у Волинській області планується завершити до кінця березня 2016 року.

РЕЗУЛЬТАТИ АТЕСТУВАННЯ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

Нагадаємо, процес атестації працівників поліції Києва і Київської області вже завершився. Зі слів глави Національної поліції України Хатії Деканоідзе, у столичному регіоні спостерігається незначний відсоток «відсіву» поліцейських, які не пройшли атестацію. Серед тих, то «провалився» - керівники різних рівнів. Однак, хороші результати показують рядові поліцейські, які не мають жодних проблем з атестацією.

Також з 12 січня розпочався процес переатестації поліцейських Хмельниччини, який триватиме до кінця лютого.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 55
дідо Показати IP 7 Лютого 2016 19:08
Все керівництво волинської міліції повинно вже шукати собі нову роботу. На будовах та базарах потрібні нові люди.
бондарук Андрій до дідо Показати IP 8 Лютого 2016 19:12
ХАХА я вже переатестований.ЗА ТАКІ ГРОЩІ ЯК ЗАПЛАТИВ ТА ЩЕ Б НЕПРОЙШОВ_)))
Кондрат до бондарук Андрій Показати IP 12 Лютого 2016 11:57
Всеодно мало дав мені))))))
ну іну Показати IP 7 Лютого 2016 19:15
карпук філонюк а особливо бондарук андрій.так і хочется прийти та в морду плюнути.скажіть куда прийти.всі гаішнікі памьятають як бондарук вибив двері в начальника даі перика та ставі начальником а потім понабирав русланів дубенів.позор
Анонім до ну іну Показати IP 10 Лютого 2016 14:01
коментар було видалено
та тут Показати IP 7 Лютого 2016 20:26
половина ментів які замішані в циганській
маха Показати IP 7 Лютого 2016 20:37
цікава доля сина сохацького. його то виганяють з мвс за п янство то він знову працює!
главбух Показати IP 7 Лютого 2016 20:40
а туз теж хоче працювати! він в бухгалтеріі так розбирається як я в космонавтиці
та тут продовження Показати IP 7 Лютого 2016 20:47
филонюк ольга реестратор бти яка за гроші такого нарееструвала що хатія деканоідзе буде в шоці.андрій бондарук спаплюжів даі понабиравші на роботу катів та крадіів типу руслана дубеня та друга сергія.андрій філюк завжди наготові якщо потрібно приховати злочини сестри коллегі або інші.взагалі це на 90 процентів список бандюг які на колінах мають стояти перед народом
Піар на мєнтах Показати IP 7 Лютого 2016 22:09
Якщо всіх то всіх лікарі,таксисти,митники,екологи,прикордонники,податківці .......
Рожище Показати IP 8 Лютого 2016 00:49
Мусора ідіть до нас в колгосп. Хоч не здохнете з голоду.
до Рожище до Рожище Показати IP 8 Лютого 2016 22:24
А де то в Рожищах є колгосп?
Кондрат Показати IP 8 Лютого 2016 01:05
Коли Кондратюк сергій (начальник Управл. Кадрів) буде?! Його нахер вигнати дрища-ж*полиза, бо він всіх хабарників на роботу бере
Комісія до Кондрат Показати IP 8 Лютого 2016 12:27
Він вже здав і навідмінно. А якщо ти маєш що сказати, доказати то можна записатись на поийом!?
Лучано до Комісія Показати IP 8 Лютого 2016 13:35
Що таке ПОИЙОМ?
Анонім до Комісія Показати IP 8 Лютого 2016 14:30
Запитайте у Муковоза, як його "чмирили", ще за опозицію до януковича, з роботи гнали. А як Ющенко переміг і - поставили першим заступником, хто перший прийшов пропонувати хабарі. Потім, якось ненароком, як і всі мусора, катнувся на трошки на "за 100 кілометрові від війни блок пости", отримав- все, що і не заслужив - автоматом пройшов у поліцію "на відмінно". ВО КАК.
не пацик до Анонім Показати IP 8 Лютого 2016 21:05
нема ким ним занятись . но він ще себе проявить :матеріали по угонах автомашин і дружба з угонщиками. ? захерили а Кондратюк то знае . Все в Божих руках за все прийдеться відповідати- : шкода що перевертні і дальше залишаться.
Пенсіонер до Анонім Показати IP 9 Лютого 2016 14:33
Таких ,як Муковоз давно вигнати треба !
Кондрат до Комісія Показати IP 8 Лютого 2016 18:57
Та хто б сумнівався, що нач. кадрів не здасть... На пенсію вже хай п*з*д*є!
Мент Показати IP 8 Лютого 2016 05:46
Сюйва вадим васильович.!ДЕ ВЗЯВ Х-5???? БЕЗовець!якщо пройде цей хапуга.ж_она реформі!
Ментовка до Мент Показати IP 8 Лютого 2016 11:44
*** Якщо в нього Х5, то в тебе вертольот. Напиши хто ти. Обс*раєш людей а ім"я чого не називаєш? Через таких як ти г*внюків і бардак. За свої слова треба відповідати, а не анонімки писати кагебіст недобитий.
alex до Ментовка Показати IP 8 Лютого 2016 16:32
Повністю згідний, це мЕНТ спутав Х5 з Таврією. Порядні люди є скрізь, в міліції - поліції вони є також. Але якщо вже наводиш факти, то наводь достовірні.
приблуда до Мент Показати IP 8 Лютого 2016 17:47
ой блін я йому славуту ладжу, а він Х_5 їздить і побібікати не дасть
Справедливість до Мент Показати IP 8 Лютого 2016 18:51
Оце ржака!)) Тепер бідолагу затролять: покатай на Х-5))) Раз залив комусь скипідару, шо аж оббріхують, значить хороший мєнт, "нада брать")))
полиция Показати IP 8 Лютого 2016 08:37
киньте всых на полыграф, для чого комысыя!!!!??? бабло здерти???за недолыкыв полыцыъ комысыя повинна выдповыдати в 2-му розмыры, !!!!
Адвокат Показати IP 8 Лютого 2016 09:22
ст.17 соба вважається невинуватою у вчиненні кримінального правопорушення і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено у порядку, передбаченому цим Кодексом, і встановлено обвинувальним вироком суду
патріот Показати IP 8 Лютого 2016 09:42
хай в Дімки Цицана запитають куди телевізор дів і як справи толкає наліво?
Анонім до патріот Показати IP 10 Лютого 2016 14:04
Куда куда масалову заніс
ого до полиция та ну Показати IP 8 Лютого 2016 09:48
Мене аж верне від того,як ти грамотно пишеш.В слові з трьох букв-три помилки робиш.Отаких поголовно грамотних нових понабирали,що говорити далі.Перик-клоун,ставленик генерала тодішного,дякуючи заворожливій мамі,смоктав в Бабченка і Прокопа і ніколи начальником не був.Про які двері ти морозиш.Вам усім до Бондарука і Дубеня ще ой як как... . Я знаю як усе було,і в пику не їм плувати треба,а у Вашу ніжно-пристально,довго-завзято,двердо-від душі прикластись.
хватить Показати IP 8 Лютого 2016 09:53
Там всі БЕЗовці хабарники..., синочки мажорів, і всі куми між собою, жодного лєвого нема, коли їх будуть люструвати я прийду розкажу скільки бензину даю..., які подарки купляють за мій щот...
Микола Бабій Показати IP 8 Лютого 2016 14:43
За № 53 - підписуюсь. Він-би і, поліграф пройшов. Мав-би я срібного зуба, за нього б, в заставу,- поставив.
... до Микола Бабій Показати IP 8 Лютого 2016 17:10
Я теж за те, щоб таких людей як він було побільше в новій поліції!
Петя Показати IP 8 Лютого 2016 17:04
Володько Юрка, думаю тобі на переатистації твій татко хр*н допоможе. Доречі ти вказав свою машину шевроле лачеті в декларацію? Чи на жінці стоїть?
ннн Показати IP 9 Лютого 2016 00:12
Бондарука ,Данилюка треба гнати хабарники они і зараз беруть гроші ,а Сунічук слуга збирає з пацанів собі і Бондаруку
Анонім до ннн Показати IP 10 Лютого 2016 14:06
коментар було видалено
Поліцейський до Анонім Показати IP 13 Лютого 2016 18:09
вже ви всіх згадали а про одного забули це наш контробандист Шеремета Віталій Іванович який всі буси на ВХ кришував тепер на автодорозі Устилуг луцьк Рівне будуть проїжати без зупинки адже шановний Віталій Іванович хоче стати заступником нач поліції ак так може в нових поліцейських бути що Шеремета В.І їздить на роботу на авто яке не зареєстороване)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
АНОНІМ до ннн Показати IP 10 Лютого 2016 14:17
ЦІ ХЛОПЦІ ПО 5 РАЗ В АТО БУЛИ А ТИ РАЗ ВСЕ ОТПИВ ЯКЩО ТЕБЕ ВИГНАЛИ СИДИ В ДОМА І НЕ ГОВОРИ І НЕ НАВОДЬ НАКЛЕП НА ПОРЯДНИХ ЛЮДЕЙ ПОНЯВ Я ДУМАЮ ЗНАЄТЕ ПРО КОГО Я......
карпук Показати IP 9 Лютого 2016 01:19
))))
не пацик Показати IP 9 Лютого 2016 08:07
Кастінг в ГОЛІВУД . Хто на новенького . Злочиність повисилась в рази- озброені банди гуляють по містах- всі теплі місця міліцейскими баригами насидженні роками (фіно-кадри- штаб- даі- психологи з проктологами- регістраційна служба- рішали в полковничих погонах ) Карний розшук колись саму передову службу розрізали- помножили на ноль -лишили забезпечення- кадрового зростання- професіоналів і черговий пересувний цирк заатестуе ще пару робочих працівників )- но залишатиться все кодло яке за свое життя незатримувало ні одного бандюка а тільки в черговий раз міняло окраску і одівало шарфики.
Анонім Показати IP 9 Лютого 2016 09:56
Новини а сьогоднішній список
Павло Показати IP 9 Лютого 2016 10:52
Половина працівників управління - це бездарні люди. Один з них Стригун Роман не компетентний в своїй діяльності. Далі свого кабінету не бачить нічого, щодня уходити додому о 16.00 ніхто собі не дозволяє. Будь-якої практичної допомоги від нього жоден районний відділ не отримав за багато років. Постійно не законно приписував собі премії за виконання своїх службових обов"язків іншими працівниками. Було б добре вигнати його без пенсії. Покарання саме супер.
анонім до Павло Показати IP 9 Лютого 2016 17:45
Олеже! хватить ху***ю страдати, попустись.
Де Показати IP 9 Лютого 2016 13:20
Список на сьогодні???
любешов Показати IP 9 Лютого 2016 14:14
На Вашому місці я б із ДАІ Любешова переатестував тільки одного Цьопича Андрія він хоть і працює ДАІ но взяток не бере. Чоткий пацан.
Стрелок до любешов Показати IP 9 Лютого 2016 15:33
Ахахах
Павло Показати IP 9 Лютого 2016 16:06
Цицана Д. треба гнати. Це ще той хабарник. Він тільки робить вигляд роботи.
Павло Показати IP 9 Лютого 2016 16:18
Кондратюка С. (начальник відділу кадрів) першим вигнати та посадити за розбещення молодих дівчат, які щойно приходять на роботу.
ММММ до Павло Показати IP 10 Лютого 2016 14:18
ПРАВИЛЬНО РОБИТЬ ЩО РОЗБЕЩУЄ
Соціолог до ММММ Показати IP 13 Червня 2016 19:15
Вони за тим в поліцію і йдуть..
Свідок Показати IP 10 Лютого 2016 13:03
А чому мовчать всі за слідство: Клок з своєю ПІДлеглою Олічкою Пацалай особисто заводили в кабінет і погрожували що посадять, давав їм доляри, але мало дав, бо Олічка звонила і ще просила. Ци я брехун??? Оля, я до тебе з твоїм началником...???
Соціолог до Свідок Показати IP 13 Червня 2016 19:22
Пацалай це верх цинізму, за зелені папірці будь яку справу виверене навиворіт...
Друг Показати IP 11 Лютого 2016 22:54
Шпига П.П, звільни під шумок з займаної посади свого товариша Бондарука А.І. та родича Данилюка О.Б., які далекі від своєї професійної діяльності та за період свого керівництва займалися поборами працівників ДАІ та влаштовували своє матеріальне становище, за рахунок інспекторів, які йшли під кримінал, щоб завести їм "данину"!
Друг Показати IP 11 Лютого 2016 23:01
Окремий респект Сунічуку С.Г. який грабує своїх підлеглих та л"же д"у Бондаруку А.І.
Єпіфан Показати IP 16 Лютого 2016 11:22
На що дивилась комісія коли проходив атестування Шакалович Олег Анатолійович? Він особисто в житті жодного злочину не розкрив, а користувався матеріалами своїх підлеглих, і вміє "гарно" доповідати, що він найкращий, ще й гад такий мене підсидів!!!!!
Анонім до Єпіфан Показати IP 16 Лютого 2016 11:37
Я надіюсь цей Маневицький злодюга не пройшов... Я особисто в СБУ писав на нього заяву, за 2 тис. у.о. які він від мене вимагав.....справа по лісу...