USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Солдатам 51-бригади закупили бронежилети

4 Червня 2014 18:18
Мобілізованим солдатам 51-ої окремої механізованої бригади передали бронежилети 5-го класу. Крім того, передали посилки з необхідними речами, закупили мінеральну та столову води. Про це інформує видання «Вголос».

20 бронежилетів 5-го класу захисту закупили за кошти сільських громад краю.

Нагадаємо, 1 червня на полігон у Миколаївську область вирушили голова Володимир-Волинської районної ради Андрій Оніщук та заступник голови районної ради Павло Карпюк. У зв’язку з важким емоційним станом мобілізованих військовослужбовців та для підняття їх бойового духу, моральної підтримки, погодились долучитися до поїздки священики Київського патріархату Микола Гінайло та Віталій Іванів.

Деякі родини встигли передали солдатам посилки з необхідними речами. Зважаючи на прохання військовослужбовців щодо якісної питної води, закупили мінеральну та столову води. Але найголовнішою метою візиту було передати солдатам бронежилети, виготовлені по спецзамовленню та випробувані на полігоні усіма видами стрілецької зброї, які районна рада закупила на зібрані населенням краю кошти.

Для того, щоб поспілкуватися з військовослужбовцями без командирів, керівництво райради відразу поїхало на місце дислокації 1 та 3 батальйонів 51 ОМБ.
Протягом п’яти годин спілкування ніхто з солдатів, з яким довелося розмовляти, не сказав керівництву району, що він не хоче захищати Батьківщину. Кожен солдат готовий виконувати накази та служити Україні. Водночас, з боку військовослужбовців, лунали побажання щодо покращення ефективності командування, відсутності спілкування з командирами та віддання чітких наказів, а також прохання забезпечити відповідним обмундируванням.

Побувавши на полігоні Широкий Лан, поспілкувавшись з солдатами 1 і 3 батальйонів, а також бійцями, які були призвані з Володимир-Волинського району, побачивши побут солдатів з середини, керівництво району дійшло висновку, що проблеми у Збройних Силах є і над ними треба працювати. Хоча виглядають вони не настільки критично, як їх доносять деякі матері та дружини військовослужбовців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Анонім Показати IP 4 Червня 2014 18:48
Билеты бы домой закупили.
Асися до Анонім Показати IP 4 Червня 2014 20:25
Продадут жилеты,купят билеты.
ростислав Показати IP 4 Червня 2014 20:21
Чи варто класти життя із-за примарної ідеї : жити з люмпенами в одній державі?
Дончанин до ростислав Показати IP 4 Червня 2014 21:28
Дай определение двум словам: пролетарий и люмпмен
район Показати IP 4 Червня 2014 20:23
І тут піп пропіарився.Де діти начальничків на передовій? Знайшлося б обмундировання!
ж...па Показати IP 4 Червня 2014 20:25
Яке щастя жити в одній державі з совєцкими дибілами
читач Показати IP 4 Червня 2014 21:26
Губернатор Миколаївщини охаректиризував волинських військових ( тобто мобілізованих) як алкоголіків, то для чого їх туда направили? нехай повернуть на Волинь , а губернатор нехай збере тверезих миколаївців на свому полігоні і вперед на схід!!! Не потрібно об'єднувати країну зводячі лоб на лоб захід і схід! Якщо по словам в.о. міністра оборони - "бригада була не підготовлена і невкомлектована" то питається що раніш не знали про це? і все-одно не дивлячись ні на що погнали їх на донеччину!!!! Чий наказ виконували?а тепер привозять амуніцію!!!! треба було тоді коли гнали на схід дбати про їх цілісність!!!!! і не було б цих безглуздих смертей, сльоз матерів, дружин і дітей!!!!
Анонім до читач Показати IP 4 Червня 2014 21:34
А ехать надо все равно?
Дончанин до читач Показати IP 4 Червня 2014 21:41
коментар було видалено
лучанин Показати IP 4 Червня 2014 21:59
Скільки часу руками західняків владці будуть воювати на даунбассі.А де херої їхні, не треба їм своєї держави - нах..... в Кацапстан!
Дончанин до лучанин Показати IP 4 Червня 2014 22:08
коментар було видалено
Прокурор Показати IP 4 Червня 2014 22:31
Прохання до "Почесної" волинянки Катерини ВАЩУК: віддайте на купівлю бронежилетів солдатам-землякам 375 тисяч доларів, які ви "заробили" за перехід у фракцію членів "сімї" Януковича - Курченка та Арбузова!
Людмила до Прокурор Показати IP 4 Червня 2014 22:55
Та її стару калошу на Волинь не можна взагалі пускати! І дати почесне звання нон-грата!
титушко до Прокурор Показати IP 5 Червня 2014 01:04
убери свои засранные грабли от человека которая для волыни сделала больше чем твои предки и потомки
Люда Показати IP 4 Червня 2014 22:57
А скільки особисто наші "спасителі" дали грошей на бронежилети???? Оніщук, Карпюк і Гапонище?
мариуполь Показати IP 4 Червня 2014 23:06
Заберите вы их домой.... работы ведь дома полно ...
колки до мариуполь Показати IP 5 Червня 2014 00:51
головы сильрад получили свой откат они сдесь нх никому не треба
мариуполь Показати IP 4 Червня 2014 23:35
коментар було видалено
титушко Показати IP 5 Червня 2014 00:58
броник 5 классу это непанацея лучше пуля навылет-а так при130км/ч руль в грудь.в афгане воевали без броников.большинство раненых выжило а в бронике как ковшом экскаватора по ебл
Реаліст Показати IP 5 Червня 2014 09:13
Карпо, а контрабандного мяса ти теж солдатам привіз?