USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Дев'яту шахту таки закриють? ДОКУМЕНТИ

13 Січня 2015 15:48
Сьогодні нововолинські шахтарі працюють на два фронти: декілька людей з ініціативної групи поїхали до Києва на зустріч із профільним міністром, решта активістів перекрила автодорогу на виїзді з міста - біля автозаправки "ОККО".

Нагадаємо, трасу Ковель - Володимир-Волинський - Червоноград - Жовква у Нововолинську 27 грудня перекривали шахтарі, вимагаючи не закривати шахти №1 та №9, а також дали кошти на добудову шахти №10.

Наразі з'явились фото паперів про закриття шахти №9. Опублікував такі дані "Нововолинський інформаційний портал".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
!!! Показати IP 13 Січня 2015 16:07
А що... всі працюючі мають одних шахтарів утримувати?! Якби ж то тільки тутешні ... а СЄПАРИ?
Штефан, Луцьк Показати IP 13 Січня 2015 16:12
То що, кожен українець своїм горбом повинен підтримуівати збиткові шахти без вугілля, шоб шахтарі ні за що великі зарплати отримували?
дідо Показати IP 13 Січня 2015 16:24
Хай закривають, якщо на старих шахтах не залишилося вугілля!
Анонім Показати IP 13 Січня 2015 16:34
Кім доказано ,що шахти збиткові? Яценюк всі державні підприємства бажае розвалити та продати іноземцям
купляй до Анонім Показати IP 13 Січня 2015 16:39
То хай викупляє іноземець їхню шахту. Хай самі шукають багатенького і бажаючого купити.
дідо до Анонім Показати IP 13 Січня 2015 16:40
шахти ще Сталін побудував. Вугілля у виляді промислових запасів на старих шахтах вже немає! Що там добувати-незрозуміло! Але шахарям хочеться щоб зарплата усеж була, без вугілля. Польща також зараз збиткові копальні закриває!
Олесь Показати IP 13 Січня 2015 16:40
Англія. Криза. Капец. АЛЕ_ Залізна Леді під Фолклендську війну ЗАКРИЛА ВСІ(!!!) шахти. І що??? Побунтували шахтарі..... криза, правда скінчилась.. Ото ж- непотрібно утримувати збиткові підприємства. Потрібно створити умови для ведення бізнесу- Вільну єкономічну зону Нововолинськ. І арбайтен!!!!
дідо до Олесь Показати IP 13 Січня 2015 16:41
Це діло!!!!
Хлоп до Олесь Показати IP 13 Січня 2015 17:36
Ну просто, щоб знав: "залізна леді" зобов"язала перед тим сплатити шахтарям 2 -річну (!) зарплатню і забезпечити перенавчання на іншу професію за кошт Великобрітанії.
дідо до Хлоп Показати IP 13 Січня 2015 18:08
Ти ту дурню сам придумав, хлопе? Від такого щастя як 2 річна зарплата може фізія луснути.
Хлоп до дідо Показати IP 13 Січня 2015 18:17
Чи чув шановний дідо про книгу пані Тетчер "Искусство управления государством"? Чи російськомовну літературу ігноруємо, бо це розум справжнього патріота затуманює і не дає його фізіі луснути?
Олесь до Хлоп Показати IP 13 Січня 2015 20:06
Майже так- вихідні кошти - середня зарплаттня за 6 ( пів року), місяців. Рахувалося що цього часу досить, щоб "розібратися" з собою. Були програми перепідготовки на РОБОЧІ професії-(для бажаючих, яких було мало). А Бунтували шахтарі серйозоно. .Профспілки"рулили"ю Навіть кілька поліцейських дільниць спалили. АЛЕ- Залізна Леді- (не кулявлоб)= довела Реформу до кінця. І де зараз Англія (Економічно) ????? Ну а де ми , знаєте самі. Безумовно- взамін влада має дати "вудочку№ Хотілося б вірити , що інтелекту для цього їм вистарчить. Бо це -не кредити просити. Тут Думати треба... вміти.
чесний до Олесь Показати IP 13 Січня 2015 20:15
Ті збиткові шахти для держави як гангрена. Грошей іде на підтримку їх штучного існування на мільярди долярів як у прірву. А вугілля немає. Лише начальнички шахтні, ділки-спиногризи на цьому сколочують мільонні статки! Чим швидше закриє держава ті неретабельні шахт тим для простих людей буде краще!
OTAK OT Показати IP 13 Січня 2015 16:42
закрити шахти одна з вимог мвф. підтримали переворот, маєте те що маєте.
Корінний лучанин Показати IP 13 Січня 2015 16:53
Нічого не станеться, якщо нерентабельні шахти закриють. Баба з воза, кобилі легше!
Галина Показати IP 13 Січня 2015 17:30
Шахти Волині дають багато вугілля, біда в тому, що його продають директора і їхні прихвостні часним покупцям і крутять міліонами, а державі тільки дещо перекидають. От і збиткові шахти. А люди клято працюють і не отримують зарплат. Нам потрібен добрий господар... Колишні шахти будували за рік і вони досі працюють, а теперішня влада руйнує, не думаючи про людей. Добудуйте 10 шахту , а тоді закривайте інші, але дайте людям роботу. Але план такий все зруйнувати, біометричні паспорти дати і вйо..... закордон, заробляйте гроші а сюди везіть і тратьте. Отак
Анатоль_ до Галина Показати IP 13 Січня 2015 17:58
Пані Наталко Камишнікова також каже, що влада допоможе!Що не треба великий кипіш робити!
Хлоп Показати IP 13 Січня 2015 17:39
Коментарі чудово показують, чому українці так живуть. Бо завжди підтримують один одного! Ну і ворога, що завжди винуватий в бідах, треба мати....
Маша Показати IP 14 Січня 2015 10:52
А де ж ваш ІГОР ПРИЙДЕ -ПОРЯДОК НАВЕДЕ ЗА ЯКОГО ГОЛОСУВАЛИ НЕ ПРИХОДИТЬ....... БО ЙОМУ ТІЛЬКИ ДО ВЛАДИ ТРЕБА БУЛО ........
Іван Показати IP 14 Січня 2015 18:24
Чому свої шахти збиткові? Тому що українське вугілля коштує 700 грн, а африканське 2160 грн по курсу 16.0грн/$ Напрошується питання - кому вигідно знищити вугільну галузь України ? А відповідь проста - тому хто має відкати на таких "закупівлях"
Степан Показати IP 14 Січня 2015 18:28
Закривати державні шахти, навіть збиткові, зараз не на часі. В країні дефіцит вугілля !!!
Петро Показати IP 14 Січня 2015 18:37
Чому "ахметовським" приватним шахтам, також збитковим, надається держпідтримка ? А державні, які мають ще розвідані промислові пласти, хочуть ліквідувати. Складається враження, що це не Народний Уряд керує країною, зграйка олігархів і злодюг-службовців.
Іван Показати IP 14 Січня 2015 18:48
Імпортне вугілля закуповується за валюту, якої немає, а своїм шахтарям платять гривнями, яких надрукують стільки скільки треба. І шахтарі не поїдуть витрачати їх (гривні) на райські острови, а повернуть в Українську економіку. Агов великі економісти в уряді - де купляли дипломи? Чи в вас одна задача - догодити МВФ і побільше вкрасти з тих кредитів, прикриваючись "реформами"?
гірник Показати IP 14 Січня 2015 19:42
Шановні хто вам сказав що вугілля не має? ш1 ще може давати вугілля 15 років .і інші шахти не менше А тупим поясню не місто кормить шахти а шахти місто і від відрахувань шахтарів живе медицина освіта пенсія ібазар в тому числі. Хотів би я ззати чи багато наплатить в бюджет приватний бізнес . І не треба рівняти нас з англією бо ми навіть не польщаі робочих місцьніхто недасть а польща стільки сигарет не скурить!!!