USD 27.7 28
  • USD 27.7 28
  • EUR 31.55 32
  • PLN 7.25 7.45

Станом військового аеродрому у Луцьку зацікавилися

Депутати обласної ради зацікавилися, яка ситуація зараз із військовим аеродромом у Луцьку.

Про це стало відомо під час 24-ї сесії обласної ради сьогодні, 5-го березня.

Так, депутат Василь Байцим звернувся до голови облради Валентина Вітра із відповідним запитом. «Мене турбує доля військового аеродрому: кому

він належить, хто його орендує?», - поцікавився депутат.

Також обранців Волині зацікавило, в якій бойовій готовності знаходиться база.

Із 57 присутніх у залі депутатів 52 підтримали запит, який направлять до командира військової частини аеродрому.

Нагадаємо, військовий аеродром знаходиться у мікрорайоні Вишкова в Луцьку.
Загрузка...
Коментарів: 9
лучани Показати IP 5 Березня 2014 14:50
Байцим має добре знати. Цей "спеціаліст" наслідив у аєродромом ,і з зоопарком.
недольот Показати IP 5 Березня 2014 14:52
Байцим знову за своє? По лапам дали раз, а він знову? Льотчик-зальотчик! У дитинстві літачками не награвся?:)
володимир Показати IP 5 Березня 2014 14:57
чия би корова мичала. Байцим про аеродром знає краще командира.
Корінний лучанин Показати IP 5 Березня 2014 15:30
Ех , давно літачки літали, через це й АРМІЯ в з***дниці. Як прийшов час захищатися , той нічим.
юля Показати IP 5 Березня 2014 15:44
коментар було видалено
Місцева Показати IP 5 Березня 2014 18:23
Тільки тепер вирішили згадати про військових... В тяжку хвилину ще запитами "закидають"...
Лучанка Показати IP 5 Березня 2014 18:24
Хто не годує свою армію, буде годувати чужу (народна мудрість).
патріот Показати IP 5 Березня 2014 18:27
Не пускайте Байціма до військового майна, він вже пістолєта в уборні прокакав))))))))))))))))))))))
патріотка до патріот Показати IP 5 Березня 2014 19:49
А, точно!!!:)))