USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Студенти СНУ «прогулювали» пари в Буковелі

4 Жовтня 2014 18:36
Навчальний рік тільки розпочався, а понад 200 викладачів та студентів СНУ імені Лесі Українки, які протягом року активно працювали на авторитет вишу, поїхали на відпочинок в Буковель. Як вони проводили час та чим займалися, тоді, коли їхні колеги та одногрупники працювали на парах у Луцьку - про це у новому випуску «Stud Life».

Ведуча Галя Падалко питала студентів, чи планують вони переписувати конспекти лекцій, які вони пропустили, перебуваючи в Буковелі, та добряче порозпитувала викладачів, чим все ж таки вони займалися під час свого перебування там. Відповіді отримала неоднозначні.

Зі слів студентів та викладачів, їм дуже сподобався відпочинок. Усі одноголосно сказали, що хотіли б побувати там ще раз.

Фінальною нотою поїздки став патріотичний флешмоб, під час якого студенти та викладачі, запаливши близько сотні ліхтариків, вибудували величезний герб України.

Нагадаємо, проект «Stud Life» ініціювала студентська рада Східноєвропейського Національного університету імені Лесі Українки.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Вусач Показати IP 4 Жовтня 2014 18:56
Ох і ця Галя ;) Знову порадувала)))))
хіп хо Показати IP 4 Жовтня 2014 19:21
Дуже якісно зроблений продукт! Я б навіть сказав, що не на рівень Волині, а вище. Якщо це, справді, роблять студенти, то честь їм і хвала!
реал до хіп хо Показати IP 5 Жовтня 2014 10:24
І що особливого в цьому "продукті"? Підколка з "дежурними" сосисками? Ну хіба що.
студент Показати IP 4 Жовтня 2014 20:38
Класний проект! І дівчина ця крута! Мені в моєму університеті не вистачає такого...
АВА Показати IP 4 Жовтня 2014 22:14
Але і ГРИБ..Оце клас..І студенти МОЛОДЦІ! Де мої молоді роки??????
Власник гриба до АВА Показати IP 5 Жовтня 2014 20:54
Маса даного білого гриба 1200 г.
АВА до Власник гриба Показати IP 6 Жовтня 2014 13:11
Щиро вітаю Вас з таким трофеєм..сам затятий..Але такої красоти ще не бачив..
Ілона Показати IP 4 Жовтня 2014 23:54
Направду талановита дівчина! Молодець! Рівень!
Прокурор Показати IP 5 Жовтня 2014 08:07
Цікаво, чому викладачі в робочий час - відпочивають?
заздрісникам до Прокурор Показати IP 5 Жовтня 2014 09:50
Привіт, лузери!
Анонім до Прокурор Показати IP 5 Жовтня 2014 20:21
А Вам важко догадатись, що є таке поняття як відпустка.
Викладач до Прокурор Показати IP 5 Жовтня 2014 20:57
Викладачі писали заяви про надання відпустки.Так що, пане Пркурор, спіть спокійно. На цьому ви нічого не заробите.
викладур Показати IP 5 Жовтня 2014 08:30
Добре, що нагадали. Завтра енки почну приймати. Теж у Буковель хочу. Тільки взимку. Я що грибів ніколи не бачив, щоб зараз їхати. А з грибників-викладачів за прогули таки тре утримати.
Грибник-викладач до викладур Показати IP 5 Жовтня 2014 21:05
Пане викладур, на Буковель взимку вам не вистачить енок. Чи ви маєте бажання і у викладачів енки прриймати. Почім приймаєте?
до Ілони Показати IP 5 Жовтня 2014 21:40
потрібно мати справжній "талант", щоб у їдальні зававжати обідати. Брак елементарої культури!
АВА Показати IP 6 Жовтня 2014 13:13
Нагонять пропущені пари..студенти..Хто не був не розуміє..Молодь, є можливість хай радуються життю.
Волинські новини Показати IP 6 Жовтня 2014 23:05
Досить такі цікаві заголовки статтей, як всі так оздоровлювались, а як студенти то прогулювали. Майте совість не ставте вже такі кричущі заголовки.