USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Стир - судноплавний: триває розчищення від дерев

14 Липня 2017 15:43
Тривають роботи з очищення річки Стир на території Луцька.

Про це повідомив радник міського голови, депутат Луцької міської ради Ігор Поліщук на своїй сторінці у Фейсбуці.

Так, дерева, які впали у воду, збирають докупи і буксирують в порт, де витягують на сушу.

ЧИТАТИ ЩЕ: У ЦЕНТРАЛЬНОМУ ПАРКУ ЛУЦЬКА КУРСУВАТИМЕ ПРОГУЛЯНКОВИЙ КАТЕР
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
дрова Показати IP 14 Липня 2017 16:01
дрова най викидають на берег. там підсохнуть і не пропадуть.....
Alex Показати IP 14 Липня 2017 16:14
Бачив я цей кораблик, з нього більше шуму і забруднення повітря чим того плавання! Такий транспорт ні одного євростандарту не проходить
Боб до Alex Показати IP 14 Липня 2017 19:52
Те не так і це не так. Не роблять, погано, роблять, теж не подобається. Хватить нити, не заважайте іншим.
волиняка Показати IP 14 Липня 2017 16:34
Дрова збирають і відправляють у порт... Ти ба , а де є той порт У Луцьку....
Вован Показати IP 14 Липня 2017 17:30
Портовий город
59 Показати IP 14 Липня 2017 20:30
Так! Луцьк був портовим містом.Катера тягали баржі, крайня точка(пристань) яку я пам"ятаю- в районі лазні на кол.пугачова.А пристань була в районі вул.Шевченка,одразу за мостом.Глубина Стиру на той час дозволяла ходити катерам-буксирам.
59 Показати IP 14 Липня 2017 20:33
Для тих, хто не пам"ятає-русло Стиря було змінено від мосту на Гнідавській (кол.Пугачова до мосту по Ковельській).Старе засипали,нове прокопали.
До 59 зрп Показати IP 14 Липня 2017 21:15
Скажіть будьласка в якому році