USD 25.2 25.35
  • USD 25.2 25.35
  • EUR 27.9 28.1
  • PLN 6.3 6.44

Суд над волинським правоохоронцем, якого шукали 3 роки

На Волині судять колишнього правоохоронця, який 3 роки офіційно був у розшуку. Сам підсудний стверджує, що усі злочини йому інкримінують неправомірно. Переконує, від міліції навіть не думав утікати, якби знав, що він комусь потрібен, одразу б прийшов, - інформує Під прицілом.

Свою невинуватість Борис Житінський доводив в усіх можливих інстанціях.

Як розповів брат підсудного Віктор Житінський, у червні Бориса розшукали у Києві в бібліотеці. З його слів, брата без жодних пояснень пов'язали правоохоронці в цивільному одязі, закували у кайданки і маршрутним автобусом перевезли до Луцького СІЗО, Каже, тут його утримують немов найстрашнішого злочинця, а приписують спонукання до дачі хабара, непокору працівникам міліції та службове підроблення.

Сторона обвинувачення доводить, що ще у 2006 році підсудний Борис Житінський, працюючи на посаді оперуповноваженого відділу по боротьбі з корупцією УБОЗ УМВС України у Волинській області, нібито затримав із підробленим паспортом волинянина Вадима Мельничука. І, замість того, щоб покарати злочинця примусив його занести 1600 доларів викладачу Ківерцівського медколеджу, нібито за гарантію вступу до навчального закладу. Хабарників спіймали на гарячому, а Мельничук в усьому зізнався міліції.

І Житінського, й Мельничука судили в Луцькому міськрайонному суді у 2008 році. Вадима Мельничука рішенням суду першої інстанції звільнили від відбування покарання, а Вадима Житінського засудили до 5-ти років ув'язнення.

Житінський оскаржив вирок Луцького міськрайонного суду у Волинському апеляійному суді, де його змінили на 5 років умовно з відтермінуванням на рік.

Однак з невідомих йому причин, переконує, волинські правоохоронці влаштували на нього справжнє полювання.

Прокурори подали касаційну скаргу до Верховного суду України, ухвалу Апеляційного суду Волинської області було скасовано і направлено на новий розгляд.

Тож зараз обвичуваний знову мусить звертатися до Апеляційного суду Волинської області щоб скасувати вирок Луцького міськрайонного суду.

Однак сьогодні в Апеляційнму суді Волинської області до розгляду справи по суті так і не дійшли, хоч засідання тривало упродовж кількох годин.

Справу попередньо призначили до розгляду на 10-ту годину у п'ятницю 8-го серпня. Бориса Житінського до приміщення дому правосуддя привезли в автозаку та кайданках. З невідомих причин близьких підсудного оповістили, що слухання розпочнеться в 11 годин. А захищати чоловіка прибув колишній його адвокат із суду першої інстанції Микола Веремчук.

Підсудний заперечив проти цього захисника і уже вирішувалося питання про те, щоб він себе захищав сам. Після прибуття брата Бориса Житінського суд знову заходився радитися.

Відтак у суді п'ять разів оголошували перерву. Врешті перенесли розгляд справи на інший день.

Борис Житінський розповів журналістам, що усі справи, які йому інкримінують, шиті білими нитками. Запевняє, що не вчинив жодного злочину і жодного разу не порушив закону. Каже, що перед службою в міліції 17 років віддав військовій справі, був командиром взводу Національної Гвардії України, командиром роти, начальником служби військової частини, заступником командира військової частини.

Під час кривавих подій Майдану й відстоювання України від режиму Януковича постійно був у Києві в центрі подій.

Зараз сподівається на торжество справедливості і неупередженість суддів під час розгляду його справи.
Загрузка...
Коментарів: 50
Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 18:58
Віктор Жітінський багато розказавби ,як він "славно працював" на митниці.
потерпілий м\п "Луць до Анонім Показати IP 3 Жовтня 2014 09:32
Покійна донька колишнього керівника Волинської митниці громадянина Остролуцького Сергія (Яна+) та боржника бюджету Держави Україна могла б багато розповісти про "інкубаторського-татка" ...разом з іншими потерпілими дітьми..., і митникам яких цілим митним постом (17)"Луцьк " судять 29.09.2014 року! Ну і звичайно про закадичного кореша братків Остролуцьких (охронника з фабрики)Денисенко Вітасіка Анатолійовича з седикатиком(Поповою\Юхименко) які то "лобзались" то стрілялись , а тепер на Оленці М.,та інших колегах по колишній роботі у судах через їх стукачів еНКВДистиків .."відігрались"..!
малолітній Дяк Показати IP 8 Серпня 2014 19:25
Давно пора Борю - в тюрьму, а Вітьку - в псіхушку.
В. до малолітній Дяк Показати IP 8 Серпня 2014 21:31
А про гроші ?
покійна +Вознюк М.А. до малолітній Дяк Показати IP 3 Жовтня 2014 13:30
О ..., хай СБУшлий Віктор Вознюк на три букви йде після "секретних"проникнень у СІЗО не на Прокурора А.Коцюру , а при виявленні трудностів доносить дітей та племінників до М.А.Вознюк+ та М.Гіль+,Я.Остролуцької за борги бюджету ,- з поплічниками доскону з анонімами "еНКВДиськими митникарами " ...
діти покійні КЕДЕБІС до малолітній Дяк Показати IP 14 Жовтня 2014 23:44
Ще 22 роки тому потрібно було братків Остролуцьких Сергійка з Андрійком до збочиців племінників , - каструвати , а їх кореша злодюгу-охоронця з Луцької меланжевої фабрики і колишнього керівника митного поста "Луцьк" ДЕНИСЕНКО ВІТАЛІЯ від ЕНВДЮРИ та сеструню Попову з нотаріусом Юхименко пожитєво від "державних кормушок" відлучити ! АТО найшли холуїв у мантіях та мундирах Прокурорських на Волині , 12 років родини та бюджет держави "катають" , зажерливими мордяками вбивці ще жертв Луцької тюрми у 1941 році і кров"ю неможуть вдавитись чи нажертись держиморди смердячи ! Скоро нажеруться і їх родичів трупах будуть давитись ...!
діти до малолітній Дяк Показати IP 9 Грудня 2014 23:50
Давно пора ,ще 23 роки тому з утворенням України еНКВДюр братків Остролуцьких Сергія та Андрія з Денисенком Віталієм якщо не до " Пукача" так кіпетільніки з вухами в "смердільніки" і гнати як ішаків траншеї копати по перемитру Держави Україна ! Та їхніх поплічників з "мантій та мундирів" по племінники виклинати...
Світлана Показати IP 8 Серпня 2014 20:27
Працював на митниці не гірше, ніж всі митники. Які до нього можуть бути питання? Та й давно все це було, не та тоді була митниця, не та...........
Житинський Віктор те Показати IP 8 Серпня 2014 21:28
Якщо будь який "анонім" через наявну заборгованість з невиплаченної заробітної плати інспектору Житінському Віктору митницею, та окремими працівниками суду у Волинській області не стягнення у бюджет штрафних санкцій у регресі за боржника держави Україна гр.Остролуцького Сергія та (СБ) братка Андрія хоче доправити мене у психіатричну лікарню так нічого у цьому дивного немає! Проте, саме через ненаповнення бюджету за нестягнутих штрафів, та безпідставне викрадення кадрового офіцера і мого підзахисного Житінського Б., гинуть наші люди і діти на Сході України , а при наявності до мене від будь у кого зауважень чи притензій телефон приватний : 0955709119 . До того ж , засуджуючи майже весь м\п " Луцьк" Волинської митниці у Ковельському м\р., суді Прокурори та (СБУ) і керівникі працівники Суду Волині , так і не поцікавились , -де ж наповнення бюджету по штрафах за Остролуцького С.М., який його несплатив , злочинно невиконав Ухвали ВС України від 31.01.2006р., з примусового оформлення відпустки Житінському В., і є основним із замовників таких сфальшованих справ як по Б.Житінському, так і інших:А.Кузнецову,Л.Невірку....! ф
міжнародний опікун до Житинський Віктор те Показати IP 8 Серпня 2014 21:46
Шановний пане Віктору! Бюджету держави стали відомо про незалучення ГП разом з Пшонкою у регресі з Захарченком, що якись там Читинський (чито Житинський-Житінський) міжнародний опікун недієздатних малолітніх з 8 березням зміна підсудності відвід всьому суду гроші за кров. З повагою, аноніми
Житинський Віктор Показати IP 8 Серпня 2014 22:15
Якщо, певні "аноніми в мундирах чи судівських мантіях" з їх "адвокатами" у прізвищі з 10 літер "Житінський" від імені держави Україна з користі допускають по три \ п"ять помилок, до того ж за відсутності адекватності в самооцінці не можуть ці помилки виправити , тому і бажали б завідомо незаконно когось з користі засудити . а когось лікувати у Їх " ...ПроХфффесорів з ПСИхіатрії.." ! ! ? Які колегіальне Рішення УРСР, важають своїм, фактично обікрали не тільки державу Україна, а і дітей . У тому числі такі керівники митниці Волині як громадянин Остролуцький С.М, ДенисенкоВ.А, використавши ксерокопії втрачених паспорів. і поглумившись над покійними дітьми їх+Яна(ГільМ+)! Тому , Ви і " аноніми " ,які роками їх покривали на відміну від мене ..., телефон 0955709119 ?
Мечислав Валентинови до Житинський Віктор Показати IP 8 Серпня 2014 22:40
Шановний Житінський-Житинський Віктор! Прошу поновити разом з ГП бюджет держави штраф інспекція праці . малолітні опікун Читинський. Братки Андрійко у регресі зі здоровим глуздом. З повагою, Читинські
Житинський Віктор до Мечислав Валентинови Показати IP 8 Серпня 2014 22:56
коментар було видалено
Житинський Віктор Показати IP 8 Серпня 2014 22:51
Од же, тому і "аноніми, ".., чи перевертні як і псевдо Патріоти , які реально здатні тільки на підлість !
ніхто Показати IP 9 Серпня 2014 00:20
.. а , "..взув.." ананімів !
Че Показати IP 10 Серпня 2014 00:15
Читаю цей флуд і мене починає трясця брати. Прошу, люди добрі, перестаньте кидатись специфічною термінологією, якщо не бельмеса в ній не розумієте... Це невігластво
Недієздатний опікун до Че Показати IP 10 Серпня 2014 12:33
Ми цю "хермінологію" коже день читаємо.
Віктор Ж. у інтереса до Недієздатний опікун Показати IP 16 Серпня 2014 13:57
Керівники суду повинні з Прокурором дбати з наповнення бюджету України по штрафних (фінансових) санкціях з митниці у регресі за колишніх керівників митниці таких "інкубаторських татків" як Остролуцький Сергій Миколайович,Денисенко В.А.?!
Читатчам ,недієздатн до Недієздатний опікун Показати IP 4 Жовтня 2014 17:46
А треба не читати , а штрафні санкції у регресі з Остролуцьких Сергійка та Андрійка і їх корефана (охоронця з фабрики) Денисенко В.А., з та його систруні Попової Т.,(еНКВД) нараховувати на фонд заробітної плати Ягодинської митниці та стягувати у регресі бюджету Держави ! І за кожну хвилину прострочки % у виплаті зарплати працівникам митниці , як секунду проведену у неволі Борисом Житінським ,-о, за цей глум і кожного прослуховувавнного незаконно підсудного митника (21) треба цих керівників і судити ! Були "власовці" , так був і Власов , судять працівників митного поста "Луцьк" ,слід і судити братків Остролуцьких з Денисенком В.А., "педофільчиків" цих та їх доглядальщиків з А.І.Гілем та керівниками суддів у Волинській області відомих , як позіціонуються себе "ПАТРІОТАМИ" ,але якими.. !
Житинський Віктор те Показати IP 17 Серпня 2014 00:10
І надумані карні справи та ця від анонімів переписка як і сам Суд над Борисом Житінським у нелегкі для більшості людей та Держави час цікавить потерпілих та "замовників" кураторів колондайщиків ! .
житінський віктор Показати IP 7 Вересня 2014 16:19
розгляд справи 05 вересня 2014 року по обвинуваченню гр.Мельничука В.О., і потерпілих родина Житінських, поки що завершився несподівано : поверненням на дорозслідування у прокуратуру. Дякуємо всім хто небайдужий ... , скоріш за все далі буде ...захисник віктор житінський .
33 Показати IP 23 Вересня 2014 00:19
Так ото ж , і переписка та сама " секретна" справа по громадянину О,Мельничуку та Б.Житінському відкрила дійсних замовників (за ст.370 КК провакацій це залік СБ у Волинській області ) та їхніх виконавців з цинічно підлими методами цькування напротязі стількох років безневинних осіб .
709119 Показати IP 23 Вересня 2014 21:44
На заявлений телефон звонили тільки кур"єри від працівників суду , які боржника Держави та зарплати Остролуцького С, покривали ... а Борис Житінський жертва.., який ім з родини потерпілих попався під "ручку". Звичайно у кожної людини якійсь є гріхи.., та "провокаціїї"...?Хіба за це судити!
боржику держави Остр Показати IP 26 Вересня 2014 08:10
І з Калькути департовали то він на Волині "намитнив" карних справ і Житінських!
"Остролуцький С.М.", Показати IP 2 Жовтня 2014 11:13
Після небагаточисельних коментарів з приводу садиської розправи над дітьми колишніми керівника Волинської митниці Остролуцьким С.М.,митного поста "Луцьк" Денисенком В.А., та по справі кримінальній Мельничук\Житінський Борис з захисником Віктором Житінським та чергової терирористичної атаки "дитячих педофілів" усе стало як говорять у народі "на свої місця" ! Навіть з останняго села Луцького району по дорозі на Володимир-Волинський у ЄС Хорохорина Дяк Влад та сільскі кури сміються над такими фальсифікаторами які невзмозі анонімки підписуваим своїм ім"ям ! Тому люди будьте пильні кого впускаєте у свій дім чи помешкання ...Кожний ж анонімщик та їх "прислужники" отримують рано чи пізно своє ,добре звичайно як чим пораньше..! Дякую усім не байдужим, хто не сіяв ненавість та розбрат, з повагою захисник,- В.Ж.
потерпілі діти Дяки Показати IP 2 Жовтня 2014 12:13
Навіть плем"я та український народ зробить усе , що б відомий педофільчик та боржник бюджету Держави Україна громадянин Остролуцький Сергій з братком Андрійком та керівник колишній митного поста "Луцьк"ДенисенкоВ,за двадцять одного працівника митного поста "Луцьк" та Леоніда Невірка, Андрія Кузнецова, Сергія Урбановича і як замовники карної справи через колишніх "міліціонерів" тепер у маніях по Мельничук/Житінський Борис "заплатили" цієї нечисті Їхньої еНКВДиською проклятою брехливою кров"ю ... Придумав "інкубаторський татко" карні справи , незаконне прослуховування захисника у карній справі при несплаті боргу бюджету та невиплаті зарплати під час законної соціальної відпустки провакувати замах на звільнення ! З використанням втрачених паспортів , та свідоцтва його доньки +Яни П.!? Клоун з Гараджи з поплічниками.
потерпілі Показати IP 14 Жовтня 2014 11:57
ГААГський трибунам , розшук для Остролуцьких з Денисенком та їх "холуїв" !?
потерпілі Показати IP 20 Жовтня 2014 11:06
Обирайте ДЕПУПАТІВ які наведуть лад з Прокурорами та суддями і буде належний контроль за братками Остролуцькими Сергійками та Андрійками та їх корішем Денисеком В.А.,спадковими дитячими садистами еНКВДюрами з досвітом катувань людей з у Луцькій тюрмі з 1939-2014 років . А не "патріотів" крикунів ...!
потерпілі діти захис Показати IP 8 Листопада 2014 21:26
Плазм склався і по боржнику Держави України Остролуцькому С.М., з митниці та у цьому всьому роль "ксерокопії втраченного паспорту" для переоформлення зарплати працівника та АНОНІМА..!
люди Показати IP 9 Листопада 2014 10:48
О ці заздренні братани Остролуцьки Сергій з Андрієм та колишній керівник митного поста "Луцьк" Денисенко Віталій Анатолійович немало крові попили людям та дітям за десятиліття їх садиськими методами.. І плодосить же Земля таку падаль..
я Показати IP 19 Грудня 2014 11:37
Знову подали через ЗМІ у розшук Житинського Бориса для приводу до слідчого "для чергового даяння" з суттєвими порушеннями як права так і української орфографії і правопису ! А штрафні санкції з митниці у регресі за боржника бюджету Остролуцького С.М., з Денисенком В.А., не розшукують ні МВС чи Прокуратура з керівниками суддів Волині!? У черговий раз замахнулись на пенсію не повертаючи соціальні виплати та за опіку ні Борису, ні Віктору Житінським зарплату якого пригубили по копіях втрачених паспортів ! ?
для,- Я !!? Показати IP 25 Грудня 2014 19:00
Та ні для "служак" у мундирчиках з зажерливими мордяками як у Гіля А.І.,чи мантіям як у керівничка апеляційного Суду у інтересах митників братків СБУ Остролуцьких та Денисенка В.А.,ніякої люстрації без Венецианської комісії НЕ ПОТРІБНО ! ! ! А для чого це ЇМ???
потерпілі діти захис Показати IP 8 Січня 2015 19:12
" Дякуємо " за Новорічні привітання від аноніма з Остролуцькими та їх пособників... , наша пісня гарна нова починаєм її знову...
Житинський Показати IP 30 Січня 2015 22:45
Без Венеціанської комісії а також захисту прав і захисника працівники суду майно та кошти сім"ї та родині Житинських протиправно не повертають... Не дивлячись що справу направлено на додаткове розслідування пройдисвіти і замовники карного переслідування Остролуцьки Сергійки з Андрійками торжествують тимчасово ..все одно..., нація і їх їх холуїв найде та покарає..
ДЕРЖАВА Показати IP 5 Березня 2015 17:15
О..., СМЕРТЬ СЕПАРАТИСТАМ які Бориса Житінського та родину катували та боржника бюджету держави Україна Остролуцького Сергія з Андрієм і Денисенко Віталія з сеструньою Танюхою покривали а тепер згадали ..., що такого судді як Андрій Завальний у суді Волині немає та небуло...І ще з потерпілих окрім їншого судові збори та побори вимагали...О це самий чесний суд і чесні судді особливо їх керівник Волині та заступники цього керівника які давали дозволи на слідчі діїї та прослуховування...За гроші держави і борги нестягнуті для бюджету "дефіляди" буде чесні писати..
потерпілі Показати IP 18 Вересня 2015 20:18
З плином часу штрафні санкції так і не стягнуті за боржника бюджету держави Україна Остролуцького Сергія Миколайовича та його братка еНКДБіста Андрія і Денисенко Віталія Анатолійовича які пересадили весь митний пост "Луцьк" Волинської митниці на різни терміни увязнення .Замовили карну справу по Борису Житінському та "об"еловували з веремчуками" родину захисника у карній справі і через того Барчука В.М., катували Леоніда Невірка з Рожищ!? От знову аннонімки підкидають а де зарплати працівників і захисника так більше десяти років незнають!
потерпілі Показати IP 22 Вересня 2015 19:34
Не надаючи оцінки правової публікація про суддю Ковтуненка В.В., проте ж не хто не питає у керівників суду Волині ,- чітко з Філюків Петра і Татьяни та Остапука В.І.,з Квятковським М.С., і Лесика Вічислава як можна засудити цілий митний пост "Луцьк" Ягодинської митниці (21 особу) і десятиліття мордувати родини Житинських і Житінських та Дяк і Ковальчук так і покриваючи і ФАКТИЧНО НЕ СТЯГУЮЧИ штрафні санкції до бюджету ДЕРЖАВи у регресі з ДФС Ягодинської митниці за відомих бариг і боржників дітей та інваліда Житінської Валентини Мечиславівної з Постанови ВСС України ПОТЕРПІЛОЇ пройдисвітів еНВД Денисенко Віталія Анатолійовича і братків Остролуцьких Сергія і Андрія...., от то вам люди і така ЛЮСТРАЦІЯ ,- "дЕРИЖОРА з ЗАЛУХОВО !
представники потерпі Показати IP 22 Вересня 2015 19:41
За двадцять пять років ( ще з советської мЕЛИцІЇ ) перебування на посаді Філюк П.Т., тільки й те навчився що "ГАРГОЛИТИ - як ой чесний міліціонер" НА ПОТЕРПІЛИХ І ЛУЧАН...., А ЧІТКО ДЕ ШТРАФ з митниці за Остролуцького С.М., Денисенко В.А., у бюджет ДЕРЖАВИ так і незнає..???
потерпілі Показати IP 29 Червня 2016 22:07
Де ШТРАФ у бюджет ДЕРЖАВИ з педофіла у тому числі власної доньки Остролуцького Сергія і Андрія ....., такий "чесний советський міліціонер" ФІЛЮК Петро Тодосійович чітко НЕ ЗНАЄ!??
потерпілі Показати IP 8 Листопада 2016 21:00
Де штраф державі у рнгресі за Остролуцького С.М.-ФІЛЮКИ з Залухово зарплати і дитячі гроші ?
потерпілі ,- діти Во Показати IP 26 Листопада 2016 21:43
Наближаються Новорічні свята ,- проте штрафні фінансові санкції з Волинської митниці у регресі за боржника бюджету ДЕРЖАВИ УКРАЇНА так іне стягнуті ..???????????От же діти знову без подарунків та дитячих грошей і зарплати з безспірної вини боржника бюджету держави Україна Остролуцького Сергія Миколайовича та його "покровителів" в МАНТІЯХ і мундирах !!??
gtjnthgsaks Показати IP 8 Січня 2017 19:37
********* DE GROHI DiTJAM i DERHAVI [email protected] MATJA - FILUKiV?
Свята пройшли ,- де Показати IP 30 Січня 2017 15:46
Протягом десятиліття з особливою жорстокістю та винятковим цинізмом на Волині керівники прокуратури та СУДУ на замовлення боржника бюджету ДЕРЖАВИ ,_ Остролуцького С.М.,- звірські знущались над дітьми і особами з інвалідністю та їх родичами і ГЕРОЄМ визволителем лучан Житінським Борисом Юрійовичем!? Про що і описано у статті під якою розміщено цей коментар ,про "ЗАЛУХІВСЬКО \ГІЛьОВЕ так називаєме правосуддя " яке продовжується десятиліттями... !? Від цих звірст визнані потерпілими як Житінська Валентина Мечиславівна так і Житінський Віктор І Борис як були підані злочиним діям придставниками СУДУ І Прокуратури від місцевих полішутських сепаратистів!!!!!!!!??????????- які замісь того що б стягувати штрафні санкції державі катували майора ЗС Житінського Бориса Юрійовича .... , збиваючи майно і кошти з родин Житинських так і Житінських ............Проте свята пройшли ,а ФІЛЮК П,Т.,штрафні санкції не шукає бюджету держави Україна та зарплату захиснику не виплачує ...?? Одже де ШТРАФ з Остролуцького Сергія Миколайовича державі і зарплата захисника і Житінського Бориса !???
діти потерпілих роди Показати IP 24 Серпня 2017 23:09
Скоро перше вересня ,- ШАНОВНІ КЕРІВНИКИ СУДУ ,- ВОЛИНІ : ПетроТодосійович Філюк,з племінницею Татьяною Миколаївною і Барчуком В.М.,- та Івасютою Л.В., і іншими - ДЕ ШРАФНІ ФІНАНСОВІ САНКЦІЇ У БЮДЖЕТ З МИТНИЦІ ДФС ,- У РЕГРЕСІ ЗА БОРЖНИКА ДЕРЖАВИ ,- ГРОМАДЯНИНА ОСТРОЛУЦЬКОГО СЕРГІЯ МИКОЛАЙОВИЧА (інкубаторського ТаТка та такої ж його співмешканки і братка Андрійка)..??1??Так і відповідно "дитячі гроші" Дяк Влада та Ковальчук Мілени як і зарплата Житінського Бориса і Віктоа Юрійовичів !????Чітко,-ДЕ????? Скільки МОЖНА ПЕНСІЮ Житінської Валентини Мечиславівни ,- нараховувати "судям і Прокурорам",- і обзивати інвалідів захвачуючи їх майно садиби та квартири?Хочете ще і опіки позбавляти ,- так слід провести розрахунок і за ОПІКУНСТВО та ПІКЛУВАННЯ над ІнВАЛІДАМИ ЗА ДВАДЦЯТЬ ШІСТЬ РОКІВ Незалежної України ,- з такими ж КошелямиФ і Семенюк Олькою та "підлюбомильскими - Мешковцями Светками"- яку за схильність до зоофілії і монгольских Верблюдів з Монголії і депортували як і Остролуцького С.М.,- з Калькути (ІНДІЯ)?Мало що до Залухова Луцьк "по двох лініях" ПРИЕДНАЛИ ,- так що і ВСЮ УКРАЇНУ і всі землі СРСР??А Бориса Житінського слід ПРОСЛАВЛЯТИ ,а не Боротчукового племміника ,- який в Киеві людей вміє викрадати ,-а інше НІ?
діти потерпілих роди Показати IP 17 Вересня 2017 16:22
З днем Народження вітаемо ,- Ковальчук Мілену яка вижила від голодомору з ГЕНОЦИДОМ по факту не виплати зарплати працівнику від замовника Остролуцького С.М.,- і його ФІЛЮКа П.Т.!?
За боржника ДЕРЖАВИ Показати IP 25 Листопада 2017 16:29
ФІЛЮК П,Т,,Т.М- з судею Івасютою Л.В та бАрЧуКоМ де штраф з митниці ДФС у бюджет і зарплати дітей особи з інвалідністю Житінської В.М.,- коли "вивчите" ЗАКОН ??????????????????????
потерпілі діти , та Показати IP 9 Грудня 2017 20:04
скоро Новий РІК ,- який знову ми родини потерпілих ( ГЕРОЧ ВИЗВОЛИТЕЛЯ КРАЯН - ЖИТІНСЬКОГО БОРИСА ЮРІЙОВИЧА ) від звірств суддів ВОЛИНІ і ЇХ керівника даних суддів у4 Волинській області Філюка Петра Тодосійовича ,- знову без зарплати , пенсії і дитячих грошей та виплат за опіку -25р.!?
потерпілі діти та ос Показати IP 19 Грудня 2017 16:59
От і свято Святого Миколая для людей і дітей , з чим не байдужих і хто святкує вітаємо щиро !? Родина потерпілих дітей і майора ЗС/НП Героя Визволителя Житінського Бориса Юрійовича завдячують краяни за його внесок у наше сьогодення ,але ще потерпають від місцевих сепарюг що засіли на керівних посадах Волині і у судах Філюка П.Т ?Ми сьогодні 19.12.2017 року відзначає чорне десятиліття від геноциду родини Житинських на Волині від особливо жорстокіх замовних злочинів боржника держави : братків - Остролуцького Сергія та Андрія з Віталієм Денисенком !? Саме ціле десятиліття не виплачують зарплату і по завідомо неправосудних рішенях суддів Луцька роками не виплачують пенсію особі з інвалідністю Житінський Валентині Мечиславівній - вже третій рік ?? Явно цих суддів з їх незаконними рішеннями "по їх праці не МАТИ РОДИЛА" , вбачається що у таких осіб немає нічого ЛЮДСЬКОГо у їх діях при винесенні завідомо незаконних рішень в судах Волині !?? А особи з інвалідністю чітко запитують Філюка П.Т;Т.М з Івасютою Л.В,_ де пенсія Житінської Валенити Мечиславівної "чітко" ДЕ ?? І де штраф державі з Остролуцького С, та Денисенка В,- коли буде виплачено зарплату?ДЕ вкрадена трудову книжку Житінського Б.Ю.?
потерпілі діти та ос Показати IP 18 Січня 2018 21:12
Новий і Старий (Новий Рік) пройшов !?? Ось і пісня вечеря - ПРОЙШЛО РІЗДВО і в католиків і православних - а ГОЛОВА АПЕЛЯЦІЙНОГО СУДУ Волині з Залухово- такий як Філюк Петро Тодосійович НЕ ЗНАЄ ДЕ ШТРАФНІ ФІНАНСОВІ САНКЦІЇ У БЮДЖЕТ в регресі і ст.105 ЦК з боржника Остролуцького Сергія з Андрієм та Денисенка В.,- з охотніком -БарчукомВ.М?!? Людей у Києві викрадати і катувати організувати геноцид для мам трьох дітей вміють такі судді як Філюк П.Т;Т.М,- недоліки у всіх шукати вміють ,- А ОТ ШТРАФ - 12 рік НЕ ВМІЮТЬ ? Окрім того і І НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ дітей - НАЙТИ НЕ МОЖУТЬ як і дві трудові книжки Б.Ю;В.ЮЖитінських ДО ТОГО Ж ,- з цілою родиною В.Боратчука ,- в особі доньки судді Івасюти Лоліти Володимирівної (дівоче-Боратчук) та її сина і племінника В. Боратчука - цілого міліціонера ВОЛИНІ - П.П.Шпиги і внука В.Боратчука якого пристроїли в Національну Поліцію на місце потерпілого і катованого майора Збройних Сил -Житінського Бориса Юрійовича,? От кому ВІЙНА ,- а кому.- самі бачите що? З повагою до інших потерпілих від звірств "підлюбомилько підХАБАРИЩЕНСЬКИХ сепаратистів -потерпіла родина Житинських з дітьми та особами з інвалідністю.
потерпілі Показати IP 12 Лютого 2018 20:44
.....ось і вся "казочка" Ой...,- ЯКИХ Чесних - проФФФфффФФФфесіоналів - як суддів,Прокурорів і ГОЛОВНОГО міліцейського племінника Волині - В.Боратчука цього Петра Петровича Шпиги і доньки того таки ж Боратчука В.,- судді Івасюти Лоліти Володимирівної по факту викрадень людей у Києві і іншого!? Окрім того ,- особливо важкі злочини з ст.115 інших КК як явне вбивство чи доведення до смерті покійного заступника начальника митниці Л.Пурія+ ...,- та інших осіб - ніхто і не розслідує ???