USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

«Так тебе и надо»: Як у Луганську лікували волинянина

4 Травня 2014 21:31
Сьогодні з Луганська вивезли волинських солдатів строкової служби, а також пораненого бійця Луцької національної гвардії, у якого поцілив снайпер сепаратистів.

Ним виявився прапорщик батальону Луцької нацгвардії, начальник кінологічної служби Володимир Лев, рідний брат головного редактора газети «Аверс-прес» Андрія Лева, - інформує «Аверс-прес».

Військовий отримав поранення правої руки. Куля розірвала артерію та перебила сухожилля.

Наразі його перевели з Луганської обласної лікарні в інший медзаклад. До слова, як розповів брат постраждалого, Андрій Лев, луганські медики хоча й прооперували пораненого, проте з їхнього боку лунали фрази: «Так тебе и надо. Зачем сюда приперся? Убирайся отсюда!». Окрім того, в луганській лікарні його виписали з довідкою, що він отримав «побутову травму», в той час коли є загроза втрати руки. Завтра лікарі іншого медичного закладу спробують врятувати нацгвардійцю руку.

Також, зі слів постраждалого, бійцю погрожував «Беркут», котрий перебував в лікарні ще з часів зимових подій у столиці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Анонім Показати IP 4 Травня 2014 21:36
що хотіти від зомбованих
остап до Анонім Показати IP 4 Травня 2014 22:38
Подарувати дибілів "братской странє" , там таких люблять!
остап до Анонім Показати IP 4 Травня 2014 22:38
коментар було видалено
Дід Панас Показати IP 4 Травня 2014 21:46
все правильно, нести терроризм на їхні землі загрожує здоров'ю - обороняйте рідню Волинь
Українець Показати IP 4 Травня 2014 21:50
Для тих, хто сильно хоче в Московію: чемодан-вокзал-прощавайте. А решті хочеться нагадати, що на сході України є чимало тих, кого вивезли із західних областей після Другої світової війни з сіл, де, за свідченнями КГБ квартирувалися "бандерівці". То питання: хто є хто? Кого вони бояться: нас чи самих себе?
вік до Українець Показати IP 4 Травня 2014 21:54
Так вже й Крим забрали із чемоданом і вокзалом,вже й на сході пакують чемодани разом із землями.
Кацап смертник до вік Показати IP 4 Травня 2014 22:35
Ну нічого вже багато відпакувало на той світ))))
Дід Панас до Українець Показати IP 4 Травня 2014 22:15
КДБ*
Луганчанин Показати IP 4 Травня 2014 22:03
Ребята из Волыни мы к вам не приходим наводить в вашем доме свои порядки и просим вас ,ваших сыновей не делать этого у нас. Лучше будем нормально общаться, ездить друг к другу в гости и жить без ненависти!
911 до Луганчанин Показати IP 4 Травня 2014 22:24
Щось нелогічно: то Схід кричить, мовляв, захистіть, влада нас не захищає, а тепер, коли прийшли захищати їх, просять не приходити! Ви там вже визначтеся якось. Нам і самим простіше, безпечніше і надійніше, коли наші хлопці тут, а не в епіцентрі війни. А в гості приїжджайте! І ми до вас нормально ставимося (до речі, на відміну від багатьох східняків, що ненавидять Захід лише тому, що тут спокійніше і багатше, на жаль).
Знаючий до 911 Показати IP 4 Травня 2014 22:28
Шановний це не Луганчанин пише.Це місцевий троль.Йому всерівно за долю сходу,йому за комент 20коп дають
Балик Показати IP 4 Травня 2014 22:21
Як то кажуть мало їх закоптили)))))Толерасти і далі скорбіть за закопченими)))
Анонім до Балик Показати IP 5 Травня 2014 01:26
коментар було видалено
Анонім до Балик Показати IP 5 Травня 2014 15:50
коментар було видалено
Ольга Показати IP 4 Травня 2014 22:31
Як до нас так і ми до них.Терористів треба наказувати.
політик Показати IP 4 Травня 2014 22:32
Нехай п....ють в свою матушку . без геммороя дупа не болить. Як з ними жити в одній хаті. Зом бі середньовічні...
Луганчанин до 911 Показати IP 4 Травня 2014 22:41
Меньше смотрите Украинское ТВ больше думайте, мы ни у кого помощи и защиты не просили, тем более у запроданцев, Американских прихвостней, Кличъков,Турчиновых, Яйценюков и других. У меня родня живет в Коломые , много там друзей ,за что мне вас ненавидеть, вопрос за ,что вы нас ненавидите, мы ,что указываем как вам жить!!!
Васька до Луганчанин до 911 Показати IP 4 Травня 2014 22:43
Ты такой же Луганчанин как и Дончанин))))
Луганчанину Показати IP 4 Травня 2014 22:47
Як вас шкода, шановний. Невже ви не бачили, як обікрала сімя вибраного вами так званого "президента" нас усіх, вас і всю Україну. Як бідно живе схід. Невже вам не хочеться достойного життя? А ми любимо всіх чесних людей!
Знаючий Показати IP 4 Травня 2014 22:50
Ось саме шкода.Що в Донецьку, луганську є багато нормальних людей, але вони бояться вийти проти обкурених неадекватів федаралістов
Луганчанин до Знаючо Показати IP 4 Травня 2014 22:52
Я вижу,что на майдане вы больше заработали , не то ,что я в шахте зарабатываю,а за свои коменты наверно меньше чем написали мне. Кстати я работал на шахте Нововолынская №10
Яна до Луганчанин до Знаючо Показати IP 5 Травня 2014 01:03
Я вижу, что на майдане вы больше заработали- перепрошую, а яким чином ви це бачите? Ви що екстрасенс?
Анонім Показати IP 5 Травня 2014 00:35
Сегодня по телику показывали женщину с Крыма которая обещала приехать на Украину и уничтожать детишек бандеровцев в детсадочках обливая их бензином.Кацапы вы видимо неадекваты
Андрій до Анонім Показати IP 5 Травня 2014 00:53
Хай приїде.Загорить скоро)))
Яна Показати IP 5 Травня 2014 01:00
То був дончанин, то вже став луганчанин. Завтра мабуть ще й одесит зявиться.
Іра до Яна Показати IP 5 Травня 2014 10:51
вже з'явилась одеситка
apis Показати IP 5 Травня 2014 01:00
А они к Вам приезжали порядок наводить,когда в Киеве Майдан стоял?
Я до Анонiм Показати IP 5 Травня 2014 01:15
А ты не смотри телик, телебрехню, телеинформбрех. ТЫ выйди на вулiцу и посмотри вокруг, открой глаза пошири и увидишь, что не москалi, а КАК киевские власти натравливают украинцев друг на друга, как проливается кровь УКРАИНЦЕВ, а не кацапов, КАК разжигается противостояния и вражда. ТЫ ИДИ И СМОТРИ, АНАЛИЗИРУЙ.
віра до Я до Анонiм Показати IP 5 Травня 2014 07:20
Хто на тебе, убогого, впливае! Добре вам жилося при *сім і* ,не виступали, і грошей достатньо давали-подачки. А тепер киівська влада у всьому *мешает*. Вас би дійсно вигнати до раші, та шкода нормальних людей серед вас. Невже не розуміете, що протистояння веде до масових смертей. А нашому солдату нехай Господь дае здоровя!
віра Показати IP 5 Травня 2014 07:27
І ще звернуся до п.Андрія Лева. Ви спішно організовуйте нормальне лікування для брата, щоб не було інвалідізаціі після луганських медиків, яким до речі за іх слова. Ганьба!!!!!
анонім Показати IP 5 Травня 2014 08:13
В Києві також такі були, Де ж той правий сектор, на майдані були герої, а зараз по лісах ховаються, треба було думати що робите.
Копченик до анонім Показати IP 5 Травня 2014 09:16
Чому по лісах?В Одесі мясо коптили)))
))) до Копченик Показати IP 5 Травня 2014 09:28