USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

«Цигарковим контрабандистам» заборонять в’їзд до Польщі на 5 років

16 Січня 2015 09:29
Особам, котрі ввозитимуть нелегальні цигарки до Польщі, заборонять в’їзд до сусідньої держави та країн-членів ЄС строком на п’ять років. Про такий кардинальний крок у боротьбі з контрабандою тютюнових виробів йшлося під час спільної зустрічі керівників Волинської митниці ДФС з представниками митної служби Польщі.

Власне така заборона передбачена польським законодавством, а саме Законом Республіки Польща від 12 грудня 2013 року «Про іноземців» (Ustawa z dnia 12 grudnia 2013 r. O cudzoziemcach(1) ).

Згідно роз’яснень польських колег, особі, яка неодноразово порушить законодавчі вимоги щодо переміщення підакцизних товарів, можуть заборонити відвідувати сусідню державу та країни Європейського Союзу.

Відтак, польські і волинські митники обговорили максимальні заходи реагування на спроби громадян обох країн перевозити незаконні партії цигарок через українсько-польський кордон на території Волині.

Учасники зустрічі погодили алгоритм дій щодо надання інформації про порушників-контрабандистів фахівцям прикордонної служби Польщі. До слова, розміщення даних про іноземця, який порушив закон, в список осіб, яким заборонено в'їзд, може відбутися без його відома і згоди.

«Законодавство Республіки Польща дозволяє кожному громадянину цілком легально перевезти 2 пачки цигарок, чого достатньо для власних потреб. Отож, закликає наших громадян бути законослухняними та дотримуватися норм Європейського співтовариства», - зазначив виконувач обов’язків начальника Волинської митниці ДФС Андрій Андрейків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Налякали Показати IP 16 Січня 2015 09:49
Знаю цілі села, які живуть за рахунок контрабанди цигарок до Польщі. А польські митники майже так само корумповані, як і українські. Даєш на лапу скільки треба - і безперешкодно провозиш цілий бус цигарок. :)
Анонім до Налякали Показати IP 16 Січня 2015 10:07
Кожний перевізник будь-якої контрабанди має СВІЙ КОРИДОР і їде тільки тоді, коли цей коридор "ПРАЦЮЄ". Там все схвачено з обох сторін - схема, на яку закриває очі НАЙВИЩА ланка митниці. А потім перевізники цигарок кажуть, що вони ТЯЖКОЮ працею заробили свої СТАТКИ і платити податки не будуть..
МАРЯНА до Налякали Показати IP 10 Червня 2016 22:01
ЩО БИ ПОЛЯКИ РОБИЛИ БЕЗНАС І УКРАЇНЦІ ТАКОЖ
Анонім до Налякали Показати IP 10 Червня 2016 22:03
ВАС СКОРО ВСІХ ПОСКОРОЧУЮТЬ
знаювий Показати IP 16 Січня 2015 10:05
Володьку Красулю-циганського контрабандиста-першого за жабри брати і в АТО,з конфіскацією
таня до знаювий до знаювий Показати IP 16 Січня 2015 15:18
а хто такий володька красуля і звідки.
знаючий до таня до знаювий Показати IP 16 Січня 2015 17:23
Лідер циганського кодла з Кульчина, Турійський район. Старший брат -криса, меньший сидів за згвалтування односельчанки
Барон до знаювий Показати IP 16 Січня 2015 18:21
Твоя жаба тебе вдушить, а ми жили і будем жити!
знаючий до Барон Показати IP 16 Січня 2015 19:05
Звісно,аферами, крадіжками і грабежем більше заробиш, аніж чесною працею,але завжди так вам не буде,не замолите свої грішки, Бог все бачить
той що возить.. Показати IP 16 Січня 2015 10:29
"Коридори" мають ті хто возить бусами, тірами ,через Буг човнами і як не дивно підводами возами.Тіж хто возять власними легковими автівками,скутерами і маршрутними автобусами немають ніякого коридору.А просто їдуть "на авось..."І таких більшісь ,які живуть до 100км від митниць. і за рахунок цього виживають!!
коля Показати IP 16 Січня 2015 10:51
Ой таке тільки пишуть а скільки перевозять цигарки і особливо спирт і скільки вже на тому спирті заробили люди з сіл!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!так що і в польі не все так добре якщо і там корупція
Аня Показати IP 16 Січня 2015 12:06
цікаво а як жити в країні де робочих місць не має пенсії і зарплати найнижчі у Європі, у нас зростають лише комунальні послуги, ціни на продукти та ліки(якість лікарських препаратів, що продають в Україні наші ж лікарі відкрито критикують і рекомендують для якісного лікування купувати у ліки у Польші.....) як вижити людям за пенсію 999 грн45 коп можна подумати, що депутати ВР чи інші ділки держави чесною працею токаря чи медсестри нажили статки, що рахуються мільйонами доларів і гривень. Для декого декілька блоків цигарок це шанс прожити з справжніми ліками і мінімальним набором продуктів.... хай би хоч тиждень наші політики прожили за таких умов як живуть більшість простих волинян
Анонім до Аня Показати IP 18 Квітня 2016 20:38
Брати всіх за бари і вести на розстріл!!!
СЕРГІЙ Показати IP 16 Січня 2015 12:21
налякали)))))))))))))))
СЕРГІЙ Показати IP 16 Січня 2015 12:29
В ІВАНИЧАХ СПРИТНИКИ ПОКУПЛЯЛИ ЛЕГКОВІ МЕРСЕДЕСИ ЗАГНАЛИ В ВОЛ. ВОЛ . ПЕРЕВАРИВАЛИ ВСЕ ЩО МОЖНА І ВПИХУЮТЬ ПО 130 І БІЛЬШЕ БЛОКІВ І СМІЮТЬСЯ З МИТНИКІВ ЩО ДАЮТЬ ЇМ ПАРУ ГРИВЕНЬ ...МАЮТЬ ПО ПАРУ МАШИН ЇДЕ ОНА ПУСТА А ДРУГА ЗАТАРЕНА ..ВОДІЇ МІНЯТЬСЯ І ТАКА Ж СХЕМА....
Петро Показати IP 16 Січня 2015 14:25
Є люди а є людиська. дуже добре ставлення одне до одного. Багато людей за рахунок таких поїздок реально вижавє, а процент заробляє великі гроші. Але одні і другі ризикують свїми грошима, машинами (їх забирають), забороною вїзду, штрафами, часом, непвами і ЗДОРОВАМ. але це варіант вижити для великої більшості, роботи то немає!!!! і ніхто не мішає кожному їхати і щось заробити. ПРАЦЮЙ і ти матимеш коридо і машину переваруну з нов. вол. !!! але де прцювати, багато маємо заводів, цехів, робочих мість??? і тих хто міг заробляти велика частина вже служить. Щирий народ ми українці (не всі ), якщо хтось заробляє а я не можу або "я чув шо хтось там заробляє" і не важливо скільки, і не вдаючись в деталі - все катастрофа... посадити, відібрати, штраф вліпити, податки не платить!!! хай не їздить !!! хай сидить і знає, мені так буде спокійніше. не проти тих воюємо, в одному човні всі пливемо. сумно якось.
- Олександр - до Петро Показати IP 16 Січня 2015 18:53
Петро каже -" ніхто не мішає кожному їхати і щось заробити". Мені особисто заважає лише совість, і якби не вона теж возив би сигарети до польщі, як знайомі. По перше не хочу травити людей - роблячи тютюн і спирт більш доступним для них. По друге не хочу давати хабарів митникам, бо сам був на майдані, і не забув за що помирали (та й помирають) хлопці. Заробляю гроші важче але совість не мучить. А в кго її нема то....
Петро до - Олександр - Показати IP 16 Січня 2015 20:05
Варто прочитати та "осилити" всю думку загалом, а не окрему фразу.
Анонім Показати IP 16 Січня 2015 19:23
поки тебе мучає совість то в любомлі вже всі з бусів хто починав возити вже на фури пересіли і далі возять бо там тільки в колеса можна пихнути ой скільки
- Олександр - до Анонім Показати IP 16 Січня 2015 19:38
Вважаю що травити людей і давати хабарі - це гріх. І втілювати ідеали майдану потрібно починати з себе, тоді можна буде вимагати того ж від інших. Але ті для кого заможність - мета існування, мене не зрозуміють.
дядя Вася Показати IP 16 Січня 2015 20:37
Живіть хлопці, поки можна жити. Всім хвати.
з любомля Показати IP 16 Січня 2015 21:08
Пропоную дати Дяді Васі звання "Герой контрабандист Волині" Голосуємо, бо дядю Васю знають всі і поважають.
- Олександр - Показати IP 16 Січня 2015 22:45
Контрабанда - для величезної кількості волинян це єдине що вони вміють. Не зважаючи на те, що це як мінімум злочин. Ці люди навряд чи підуть на заводи в цехи - бо це по любому важче, хоч і чесно.
Андрій до - Олександр - Показати IP 18 Січня 2015 23:32
Чуеш гамнюк.!!!Коли ці всі люди перестануть заробляти на контнрабанді то сподіваюсь що хтось з них прийде і обкраде тебе "працьовитого" бо йому небуде за що купити хліба.!!!! Слава Україні !!!!!
Олег Показати IP 24 Вересня 2015 15:24
Такі правильні просто немають можливості для таких заробіток,або сруть під себе.Розказують що вони такі правильні ми були на майдані,ми захищали Україну!ДИБІЛИ подивіться шо ви наробили ви БЛЯДІ за 300 гривунь у день ричали кидали молотова за шо за тих дибілив з В.Р які дойшли до влади,а для людей шо добилися:війна,смерть,голод,податки і самі подумайте скільки людей полягло,а ти шось кажеш за контробанду?НЕПОДОБАЄТЬСЯ ІДИ ВОЮЙ.
lotoc Показати IP 9 Грудня 2015 20:30
хто знає яка різниця між нашими цінами на сигарети і ціни у Польщі, а саме по чому скуповують за кордоном.!? дякую.
ABALUD Показати IP 5 Березня 2016 00:20
Я попався на Польській з сигаретами,Що потрібно срочно зробити щоб іздити далі за товаром без перешкод чистим?
Nama Показати IP 30 Травня 2016 16:08
Прийшло два штрафи які я не оплатила бо відмовляються мені давати гроші за сигарки за які нас 5 людей взяли але штраф виписали на одного на мене що буде коли не оплатиш взагалі зараз не їжджу але згодом хочу в Польщу на роботу. Хтось може знає чув що буде в такому випадку
Сергій до Nama Показати IP 8 Липня 2016 12:35
В мене така сама ситуація ,не знаю ,що робити ?
оксана Показати IP 25 Серпня 2016 19:32
мою знайому посадили за штрафи хто знає де знаходиться обома
оксана Показати IP 25 Серпня 2016 19:34
мою знайому посадили за штрафи хто знає де знаходиться у польщі тюрма
Анонім Показати IP 1 Вересня 2016 02:33
Та шукай в грубешова або хелмі.......
Андрій Показати IP 19 Жовтня 2016 20:46
А шо буде якшо всі гьрафи оплачені тобто два і третій..якшо оформлять четвертий і я оплачу депортація буде чи то просто мтниуи пугають..якшо логічно то штрафи оплачені все чотко..хто шо знаее?
Андрій Показати IP 22 Жовтня 2016 23:51
А шо буде якшо всі гьрафи оплачені тобто два і третій..якшо оформлять четвертий і я оплачу депортація буде чи то просто мтниуи пугають..якшо логічно то штрафи оплачені все чотко..хто шо знаее?
Зоряна Показати IP 18 Листопада 2016 22:17
На скiльки садять за неоплачений штраф на кордонi