У Ковелі хочуть оголосити надзвичайний стан
На позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли пропозицію визнати ситуацію в місті, яка склалася навколо роботи Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод», надзвичайною.
Про це повідомляє «Про Ковель»
Нагадаємо, як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, у Ковелі через ветсанзавод склалася ситуація SOS: останнім часом завод не працює, а мертвечину везуть і вдень, і вночі. Її не переробляють, а скидають або на території заводу, або в яму, або просто у величезні купи. А все це потрапляє у ґрунтові води, які йдуть по всьому місту. Люди б'ють на сполох.
Ось уже другий тиждень мешканці мікрорайону Ковель-2, громадські активісти, інші небайдужі ковельчани блокують дорогу, яка веде до сумнозвісного ветсанзаводу, і не пропускають на підприємство жодної машини з відходами тваринного походження. Вони твердять, що втомилися дихати смородом, яким постійно тхне з підприємства, пити брудну воду і вирощувати городину в забрудненому ґрунті, дивитися на безгосподарність керівництва підприємства.
Свої пропозиції щодо першочергових заходів, які начебто розроблені в Києві задля виходу підприємства з кризи, озвучив прибулий на зустріч представник апарату управління ДП «Укрветсанзавод» Микола Науменко. Однак вони не були схвалені людьми, які теж прийшли взяти активну участь в роботі комісії.
Прозвучали й певні претензії до управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області, фахівці якого мали б безпосередньо контролювати роботу заводу. У свій захист начальник управління Анатолій Тимофіюк зауважив, що після звільнення їхнього працівника, який і займався даним напрямком роботи, місце й досі залишається вакантним.
Своє рішення комісія, в тому числі й попереднє - надання ситуації в місті статусу надзвичайної, направить на розгляд волинської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку очолює голова ВОДА Володимир Гунчик. Адже лише вона має усі повноваження оголошувати чи ні в Ковелі надзвичайний стан. Також члени міської комісії підготують відповідне звернення до керівників держави. Його мають ухвалити депутати Ковельської міської ради.
А наразі, за словами директора Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод» Вадима Сухоноса, на підприємстві триває утилізація сировини, якої там уже накопичилося більше 2,5 тисячі тонн.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє «Про Ковель»
Нагадаємо, як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, у Ковелі через ветсанзавод склалася ситуація SOS: останнім часом завод не працює, а мертвечину везуть і вдень, і вночі. Її не переробляють, а скидають або на території заводу, або в яму, або просто у величезні купи. А все це потрапляє у ґрунтові води, які йдуть по всьому місту. Люди б'ють на сполох.
Ось уже другий тиждень мешканці мікрорайону Ковель-2, громадські активісти, інші небайдужі ковельчани блокують дорогу, яка веде до сумнозвісного ветсанзаводу, і не пропускають на підприємство жодної машини з відходами тваринного походження. Вони твердять, що втомилися дихати смородом, яким постійно тхне з підприємства, пити брудну воду і вирощувати городину в забрудненому ґрунті, дивитися на безгосподарність керівництва підприємства.
Свої пропозиції щодо першочергових заходів, які начебто розроблені в Києві задля виходу підприємства з кризи, озвучив прибулий на зустріч представник апарату управління ДП «Укрветсанзавод» Микола Науменко. Однак вони не були схвалені людьми, які теж прийшли взяти активну участь в роботі комісії.
Прозвучали й певні претензії до управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області, фахівці якого мали б безпосередньо контролювати роботу заводу. У свій захист начальник управління Анатолій Тимофіюк зауважив, що після звільнення їхнього працівника, який і займався даним напрямком роботи, місце й досі залишається вакантним.
Своє рішення комісія, в тому числі й попереднє - надання ситуації в місті статусу надзвичайної, направить на розгляд волинської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку очолює голова ВОДА Володимир Гунчик. Адже лише вона має усі повноваження оголошувати чи ні в Ковелі надзвичайний стан. Також члени міської комісії підготують відповідне звернення до керівників держави. Його мають ухвалити депутати Ковельської міської ради.
А наразі, за словами директора Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод» Вадима Сухоноса, на підприємстві триває утилізація сировини, якої там уже накопичилося більше 2,5 тисячі тонн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Дев’ять місяців на позиції, без їжі та води: що каже командування про критичну ситуацію з воїнами 14-ї бригади
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Посіпаки і Монстряки завітають у кінотеатр Прем’єр City
Сьогодні 19:10
Сьогодні 19:10
Боронив країну з перших днів повномасштабного вторгнення: загинув воїн Анатолій Кривош з Волині
Сьогодні 18:50
Сьогодні 18:50
Металевою трубою по голові: в Луцьку побилися чоловіки, один – у тяжкому стані в лікарні
Сьогодні 18:31
Сьогодні 18:31
Учасники Української академії лідерства відвідали Луцьк
Сьогодні 17:35
Сьогодні 17:35
На Волині прогнозують спекотний тиждень без опадів
Сьогодні 16:28
Сьогодні 16:28

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.