USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У луцькій «Ротонді» відкрили купальний сезон

9 Липня 2017 16:04
У новому відпочинковому комплексі «Ротонда», який нещодавно відкрився у Центральному парку імені Лесі Українки в Луцьку, 9 липня стартував купальний сезон.

Як розповів управляючий закладом Іван Музичук, заклад розділений на дві зони: одна для плавання, інша для тих, хто хоче просто посидіти та посмакувати стравами чи напоями, які пропонують у кафе.

«Це комплекс відпочинку для усієї сім’ї. У нас є два басейни: для дорослих - глибиною 1,5 метра та для діток - 40 сантиметрів заглибшки. Вода у басейнах фільтрується, хлорується та насичується озоном. Крім того, вода у басейнах постійно підігріваються до температури +25 градусів. Для комфортного відпочинку є 65 лежаків. Щодо зони кафе, то тут розташовані 15 столиків на 4 особи та 10 шатрів, у кожному з яких може комфортно розміщуватися до 8 людей. Щодня після 20:00 тут включаємо танцювальну музику», - розповів управляючий.
Та додав, що подібні комплекси є у Львові, Києві, Одесі та в Криму.

Із нагоди відкриття купального сезону для відвідувачів закладу підготували конкурси та розважальну програму. Зокрема на воді змагатимуться хто швидше пропливе з одного краю на інший: рожева качечка чи білий пегас. Ще, стрибали у воду, аби зробити найбільший "хлюп". Переможцям давали заохочувальні призи.

ЧИТАТИ ЩЕ: МІСЬКІ ДЖУНГЛІ ПЕРЕТВОРЮЮТЬ НА ЦИВІЛІЗОВАНІ ЗОНИ ВІДПОЧИНКУ

.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Думка Показати IP 9 Липня 2017 16:17
НарештІ хоч хтось з того срачу зробив культурне місце. Шана та хвала генератору ідеї та інвестору
Патріот до Думка Показати IP 9 Липня 2017 23:18
А найголовнішу інфу не написали!Яка ЦІНА відпочинку?
The First до Патріот Показати IP 10 Липня 2017 12:34
все цены есть на сайте Ротонды ! даже меню есть
автопарк Показати IP 9 Липня 2017 16:36
чого там стільки машин!!! це ж парк
Дмитро Показати IP 9 Липня 2017 16:44
Яка ціна відпочинку?
Юрист Показати IP 9 Липня 2017 16:45
Знову для мажорчиків заклад відкрили, як мило))) ну правильно щоб вгашеним через парк до дому на проші чи лексусі добратися, і зая і мася щоб були довольні... Гидко дивитись на таке(((
Олена до Юрист Показати IP 11 Липня 2017 11:06
Зробили норм-заклад, для всіх бажаючих відпочити спокійно. Не потрібно бути на лексусі, щоб вгашеним гасати по парковій зоні, достатньо польської бляхи з непрацюючим глушником і по газам з вокзалу-до версалю і назад, ітак разів зо 30...Або ще крутіше - ганяти обдовбаним на недомоцику вночі... Все залежить від культури і виховання людини.
пп Показати IP 9 Липня 2017 17:55
не телефона, ні ціни, ні адреси
аа Показати IP 9 Липня 2017 17:57
судячи з того що там декілька людей, ціна за вхід як збитий самальот
Оля Показати IP 9 Липня 2017 20:19
Яка ціна відпочинку?
Ваня Показати IP 9 Липня 2017 21:37
Нормальний заклад. Хорзов молодець. Тим кому не подобається йдіть в курятник, або в рові біля ротонди плавайте
sat до Ваня Показати IP 9 Липня 2017 22:36
А чого до них по парку можна машиною? Мажори? Це пішохідні доріжки. Несіть свої купальники в руках, ногах, горбах, а не перцуйте, що ви кращі за інших, які дійсно прогулюються біля тих ровів. Ти що - хазяїн світу?
Сашко Показати IP 9 Липня 2017 23:47
Ціна 4 грн за туалет! Це смішно та низько, але в дусі нашого жлобського менталітету! А ще звичайне пиво по 24 грн, здається не дорого, але це за 0.4 л. - хитрий та підлий рекламний трюк! бо за 0.5 вийде 30 грн., а за 1.6 л. або 4 бокали вийде 96 грн.! Судіть самі! Пиво це пів біди! Але це це перший громадський заклад у Луцьку, де почали брати гроші, за відвідування туалету! А у громадських закладах де-факто туалет безкоштовний для будь-кого, і не тільки для відвідувачів!
Олена до Сашко Показати IP 11 Липня 2017 10:17
Дивно, як Ви читаєте між рядками. Туалет для відвідувачів зони безкоштовний. 4 грн. - хто хоче в туалет з вулиці. Безкоштовний і суперсмердючий туалет є в парку. Пиво в інших закладах Луцька буває і дорожче...і ніхто не кричить по куткам, що це жлобство. Досить може волати які всі погані? Як цей наш пострадянський менталітет вже дістав....
Житель міста Показати IP 9 Липня 2017 23:54
Ідея можливо й не погана,але автомобілі рухаються по парку,то це жесть,туди йдеш з дітьми відпочити,а не машини обходити! Де ж це ПОЛІЦІЯ????
Олена до Житель міста Показати IP 11 Липня 2017 11:01
Поліція працює. Що Вам завадило викликати поліцію і повідомити про цей кричущий факт? Також можно було б підійти до власників закладу і висловити своє обурення, розказати їм, що треба щось робити з парковкою чи організувати інший доїзд... Мені здається, банальне "хай за мене хтось щось зробить" - це хвороба москаля. Потрібо вчитися домовлятися і вказувати на недоліки самостійно.
Луцьк Показати IP 10 Липня 2017 07:19
Цей самий комплекс могла зробити і міська рада,це все брехня що нема коштів в бюджеті,що всі такі бідні,і зробити для людей а не для.............Тому знову люди в мінусі. І не треба тут розхвалювати інвестора він це зробив для свого прибутку.
Лучанка до Луцьк Показати IP 13 Липня 2017 17:28
Де була міськрада зі своїми коштами в бюджеті стільки років? Чому не зробила подібний комплекс? Мабуть не до людей їм, головне гарно бюджетні кошти поділити,а людям - підфарбуємо лавочки на міському пляжі, якщо гроші лишаться, можливо, траву покосять, щоб в кропиві сонячні ванни приймати....... Людина втілила ідею в життя і нею можуть користуватись жителі нашого міста (звісно за гроші - безкоштовно загадять за один день! Хоч один зі злісних коментаторів спробував щось зробити для свого міста (навіть при наявності спонсорів)??? Щодня ходити звісно не буду, але раз-два в місяць - обов*язково!!!!!
марта подлісна Показати IP 10 Липня 2017 10:03
Класно))))буде де дупою крутити і гроші тратити)))))))))))))))))))))))))))))))))
Rotond respect Показати IP 10 Липня 2017 15:36
Заткнули свої пики і радуйтесь що хоч хтось шось зробив. Що краще щоб розвалюха і так далі була? А в кого нема грошей то не привід все ганьбити. Шухлю в руки і вперед заробляти!
Таня до Rotond respect Показати IP 10 Липня 2017 20:19
риспект адекватним!!!)
Справедливий Показати IP 10 Липня 2017 21:44
Як свідчить практика нашим людям дай щось безплатно. Зас*уть та ще й підплять.
Маша Показати IP 10 Липня 2017 22:16
а скільки там коштує вхід?підкажіть будь ласка хто знає бо чомусь ніде не написано.
не маша до Маша Показати IP 10 Липня 2017 22:20
відкриваємо головну сторінку гугла: google.com.ua пишемо: ротонда, луцьк, ціни. вуаля, підбірка матеріалів із зазначеними цінами перед вами)
Ю.Т. Показати IP 11 Липня 2017 10:21
Так смішно, коли пишуть всілякі неприємності. Люди, якщо вам щось не подобається - не ходіть туди! От і все. А ще - не заздріть.
марта подлісна Показати IP 13 Липня 2017 10:22
З коханцем прийду точно!!
Анонім Показати IP 19 Липня 2017 15:06
Рекомендація щодо виходу з Ротонди хто платить по годинно. Сьогодні з дітьми відвідали Ротонду на 2 години.Дуже задоволені. вийшли вчасно.Але біля каси було дуже багато людей і ми культурно стояли і чекали своєї черги підійти і здати номерки і браслети.Як вияснилось що ми мали розпихнути чергу і кинути касиру браслети. Бо ми в черзі прострочили півтори хвилини за що в нас взяли кошти як за цілий день.Але особисто бачила таку саму ситуацію з іншою відвідувачкою їй кошти були повернуто. Чому не зробити на виході фіксатор часу? До чого тут каса? Чи це якраз ловушка на таких як ми? Таких ситуацій і коментів буде багато. З касиром сваряться.